Jump to content
IGNORED

Građanin Đoković


Leia

Recommended Posts

21 minutes ago, jorma shparga said:

Ali recenica

 

Podržao sam svoj narod koji je izašao na ulice da se bori za čistiji vazduh, vodu i hranu. To su elementarne stvari. To je problem koji datira 15 ili 20 godina unazad.

 

Tacno, fali jos samo da je rekao " A zna se ko je na vlasti bio pre 15 godina - Djilas ! "

 

nije on samo upitne pameti i neupitnog nedostatka obrazovanja, malo je i govno ...

 

neko je lepo skratio tu recenicu :D

 

Link to comment
52 minutes ago, levi said:

iglu u plastu sena ne znači to što on misli

Covek nema osnovnu zavrsenu..vidim, lepo s epdoucavao kako da izrce, ne bi me cudilo da su ga savetovali oni isti koji savetuju pusilipsa

Link to comment

Okej, stvarno ne mogu da komentarišem čoveka koji kaže politicizovao i pogrešno koristi “traži iglu u plaštu sena”, ne bi bilo fer.  :mellow:

Гражданин Джокович

  • +1 1
  • Haha 6
Link to comment
2 hours ago, Ros said:

 

on je srđan đoković 1/1

jedina razlika između njih je što se novak malo namackaotm živeći po inostranstvima, a serggio je ostao buzdovan

  • +1 7
Link to comment
7 minutes ago, pt 2.0 said:

Okej, stvarno ne mogu da komentarišem čoveka koji kaže politicizovao i pogrešno koristi “traži iglu u plaštu sena”, ne bi bilo fer.  :mellow:

Гражданин Джокович

 

Da ga malo i branim, ovde je očigledno pao u vatru, u jednom momentu je zamucao, emotivno očigledno doživljava sve što priča, elokvencija i vokabular mu svakako nisu problem, priča 5, 6 jezika, a Engleski tečno, sa dosta reči i odličnim izgovorom.  :)

  • Wub 1
Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

on je srđan đoković 1/1

jedina razlika između njih je što se novak malo namackaotm živeći po inostranstvima, a serggio je ostao buzdovan

nego sta je..

Link to comment

Slucajno naleteo na ovaj gore intervju dok sam bio kod keve. Vrlo mu je jasno sta radi i vrlo ljigavu pricu vrti. Posebno onaj deo "A jeste li vi videli negde da stoji logo stranke na snimku?" ako nema logoa sve je u redu + je kod nas stalno neka kampanja pa nkad ne bi bio pravi trenutak da podrzim coveka koji je stao uz mene...

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Mil@n said:

 

Da ga malo i branim, ovde je očigledno pao u vatru, u jednom momentu je zamucao, emotivno očigledno doživljava sve što priča, elokvencija i vokabular mu svakako nisu problem, priča 5, 6 jezika, a Engleski tečno, sa dosta reči i odličnim izgovorom.  :)

Poliglota nije isto što i erudita, sta vredi sto zna dosta reči i odlično ih izgovara ako ih pogrešno upotrebljava i koristi

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...