Jump to content
IGNORED

Građanin Đoković


Leia

Recommended Posts

ne tako davno je ronaldo bio optužen za utaju poreza.  njegova odbrana, svedena na jednu rečenicu, bila je da on nije u stanju da ništa muti u finansijama jer ima samo osnovnu školu. tako je i sa građaninom. i ta fabrika koja pravi vakcine i teniski tereni i golf tereni, sve to organizauju i misle o tome mudre namazane glave. sirovina zna samo da servira, bekenduje i forhenduje, skidam mu kapu jer to neverovatno dobro radi.

 

od zla je oca i gore je majke.

Edited by djordje geprat
  • +1 1
Link to comment

Nikada doticnog mirisao nisam..ni sad, ni pre..inace se gadim kultova licnosti i idolopoklonstva, i populista..nista ne bih ni imao protiv da je on samo teniser, okej, najbolji je, ne kazem da nije, niti sam kompetentan da to ocenjujem, ali, prvo da, familija mu je zesce antipaticna, od oca do zene..drugo, i to bacanje koske narodu kako je on veliki Srbin i patriota, a narod glodje, bljuc..u mejduvremenu, njegov tata je dobar sa svakom vlascu, i sve bogatiji..pa hidroelektrane, pa vijenica d aon vise place za BLM sutaciju nego za mukesvog naroda koji toliko voli..da se razummeo, ne mislim da su  sportisti u obavezi da budu patrioet, ali ako se vec tako predstavljas, budi, ali na onaj ancin kao treba..a ne msilim ni d aje on neko nevinasce, namazaniji je taj od tate Srdjana..o grljenju drveca necu, to govori smao za sebe, i nije toliko bitno..ali, nista cudno..nestor, Mila Aleckovic, i ludak sa piramidama, to je njegov svet..samo jos d aon i Jelena odu kod Tese Tesanovica zajedno..najgori su mi, ipak, hardcore fanovi..koji na svaku kritiku upucenu njemu, izgovaraju najgore uvrede, kao da si im opsovao sve zivo i nezivo..u najmanju ruku..

  • +1 3
Link to comment




Ili ti duvan ne smeta baš toliko koliko si trudio da predstaviš gore ili si očajan frajer, što znamo da nisi.


Smeta mi ali sta da radim kad su zene pusaci bolje ribe od ovih sto ne puse, valjda dobijaju na masovnost jbg. Borim se tako sto nekad zamolim da se ne dimi ako ne mora, vise od toga ne mogu. U kladionici je bio pakao, otprilike sam protiv svih je bilo.

A ocajan jesam, po mnogim pitanjima...

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • -1 1
Link to comment
On 21.2.2022. at 14:27, djordje geprat said:

ne tako davno je ronaldo bio optužen za utaju poreza.  njegova odbrana, svedena na jednu rečenicu, bila je da on nije u stanju da ništa muti u finansijama jer ima samo osnovnu školu. tako je i sa građaninom. i ta fabrika koja pravi vakcine i teniski tereni i golf tereni, sve to organizauju i misle o tome mudre namazane glave. sirovina zna samo da servira, bekenduje i forhenduje, skidam mu kapu jer to neverovatno dobro radi.

 

od zla je oca i gore je majke.

Tako ću i ja da se branim jer sam umetnik šta ja znam o taksama procentima i matematici

 

Btw u kom su sportisti statusu ja kažem da ih metnu u frilensere razreše dva pitanja jednim udarcem ;(  Makar te što nemaju klub

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...