Jump to content
IGNORED

ima, al za manje para: recesivni topik!


gospa buba

Recommended Posts

33 minutes ago, Eleniko said:

njihove pihtije koje se gle čuda zovu - pihti - mi ne bi bile prvi izbor, turaju sirće i nedovoljno bela luka, ali ponekad čovek nema mogućnost izbora u životu.

Ne daj se, izdrzi :)

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
12 hours ago, Eleniko said:

planiram da se prešaltujem na neku formu vegetarijanstva kad se vratim

 

skroz ne mogu, takav mi karnivorski karakter ali da svedem na količinu koju doktori smatraju zdravom - 1-2x nedeljno

pusti šta kažu doktori, zdravo je meso...mislim jebeš zdravu ishranu na kojoj moraš da uzimaš suplemente.

  • +1 2
Link to comment

ima u maksiju krašova dorinda sa rižom od 75 grama za 72 dinara. mislim da sam videla i u šopengou isto

originalna cena je preko 140 što je previše za nešto što pojedem u dva zalogaja, ovako je taman. već sam pojela pola kubika.

 

  • Haha 3
Link to comment
On 6. 11. 2023. at 8:23, morgana said:

tekuca akcija lojalnosti sa maksimalnim popustom na tiganje i nozeve za 60 markica odnosno 360 potrosenih eura je vrhunski cinizam.

Da se nadovežem, tražili su apdejt aplikacije nakon kojeg sam izgubila sve prikupljene kupon. Uporedite sam stari i novi kod aplikacije i razlikuju se, bukvalno mi je apdejt dodelio nov ID aplikaciji i krenula sam od NULE.

Jebaću ih za ovo.

  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment
32 minutes ago, Valkyrie said:

Da se nadovežem, tražili su apdejt aplikacije nakon kojeg sam izgubila sve prikupljene kupon. Uporedite sam stari i novi kod aplikacije i razlikuju se, bukvalno mi je apdejt dodelio nov ID aplikaciji i krenula sam od NULE.

Jebaću ih za ovo.

 

lopine

Link to comment

Ja sam imala aplikaciju za Lindu i za maxi i obe sam ih obrisala kad sam shvatila da je  to sve jedna teška prevara i obična navlakuša, da pazariš i ono što ti ne treba.

 

Želim im svima da neslavno propadnu, bagra lihvarska.

 

 

Edited by dùda
  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, Valkyrie said:

Da se nadovežem, tražili su apdejt aplikacije nakon kojeg sam izgubila sve prikupljene kupon. Uporedite sam stari i novi kod aplikacije i razlikuju se, bukvalno mi je apdejt dodelio nov ID aplikaciji i krenula sam od NULE.

Jebaću ih za ovo.

Mrze te!

 

Sa mojim apdejtom je sve u redu, kod je isti, a markice niti gledam, niti skupljam. Dobra stvar u novoj aplikaciji su izveštaji, što će me dodatno motivisati da uredim odnose sa njima.

 

 

Link to comment
1 hour ago, dùda said:

Ja sam imala aplikaciju za Lindu i za maxi i obe sam ih obrisala kad sam shvatila da je  to sve jedna teška prevara i obična navlakuša, da pazariš i ono što ti ne treba.

 

Želim im svima da neslavno propadnu, bagra lihvarska.

Aferim! Sve te loyalitu kartice, bar kod nas, ne donose nikakav veliki profit a teraju te da kupujes kod njih i kada ti se ne isplati. I zauzimaju mesto i trosis mozak na njih. Nikad ni jedna!

  • +1 1
Link to comment

mi imamo ideinu super karticu jer imamo ideu sa mesarom na cosku pa nam je to svakodnevna radnja za sve potreba...ja ponekad svratim do seoskog maxija i odemo do lidla ali idea je najcesca...mama i ja provlacimo tu karticu i na kraju meseca se nakupi oko 2000din bonusa..a budu i neki popusti uz nju ali mislim da su mizerni kao i svuda...

 

i super mi je jer je fizicka kartica koju kucaju na kasi,drzim je u novcaniku i gotovo..nikakva aplikacija koju moras da tetosis,updejtujes i ostala smaranja..

  • +1 2
Link to comment
59 minutes ago, ivy said:

mi imamo ideinu super karticu jer imamo ideu sa mesarom na cosku pa nam je to svakodnevna radnja za sve potreba...ja ponekad svratim do seoskog maxija i odemo do lidla ali idea je najcesca...mama i ja provlacimo tu karticu i na kraju meseca se nakupi oko 2000din bonusa..a budu i neki popusti uz nju ali mislim da su mizerni kao i svuda...

 

i super mi je jer je fizicka kartica koju kucaju na kasi,drzim je u novcaniku i gotovo..nikakva aplikacija koju moras da tetosis,updejtujes i ostala smaranja..

 

Nisu mizerni popusti sa Idea karticom, mnogo su veci od Maxijeve kartice. A i zna da bude za neki proizvod da nema u katalogu da je na dodatnom popustu uz karticu, pa se prijatno iznenadim na kasi kad otkuca cenu.

 

edit: A i za Benu je korisna, sto kaze Kums. Nakupi se malo po malo, a nema nekog roka do kada moras da iskoristis. Obicno kad bude neka okrugla suma, kazem da umanji racun..

Edited by Jimmy Kowalski
Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

jedino je benu za sad koliko toliko korisna

 

kako se uzme, vise isplati otici ponedeljkom u benu u njegosevoj na 10 posto popust direktno.

Link to comment
5 hours ago, slepa živana said:

ima u maksiju krašova dorinda sa rižom od 75 grama za 72 dinara. mislim da sam videla i u šopengou isto

originalna cena je preko 140 što je previše za nešto što pojedem u dva zalogaja, ovako je taman. već sam pojela pola kubika.

 

 

I ja isto primetio da imaju (imali su?) ovih dana baš dosta sniženja proizvoda koji su imali nebulozne cene. Od slatkiša pored te čokolade su smanjili, ferero proizvode tipa duplo, kinder bueno, country, voće i povrće (mandarine, jabuke, krastavac). Najbolje su mi akcije sa tonus tostom i sličnim hlebovima kada ih spuste 50%, kolika li je tu marža.

 

Ja se za gomilu stvari prešaltovao na Svetofor (koji recimo  ima smrznute maline, višnje, seckano povrće u kockama, tonus pločice sa lanom, orašaste plodove, one treš instant supe, dvostruko jeftinije) i Sunce. Plus Svetofor prodaje mak krem proizvođača "mak krem doo" iz Čantavira :wub:.

 

4 hours ago, Valkyrie said:

Da se nadovežem, tražili su apdejt aplikacije nakon kojeg sam izgubila sve prikupljene kupon. Uporedite sam stari i novi kod aplikacije i razlikuju se, bukvalno mi je apdejt dodelio nov ID aplikaciji i krenula sam od NULE.

Jebaću ih za ovo.

 

Ovo se i meni desilo, ali sam gledao neke račune od prošlog meseca i shvatio da je svejedno jer skoro da više i ne kupujem u maksiju (a i kad kupujem to su uglavnom manje kupovine ispod 750 dinara jer me mrzi da se cimam).

 

 

 

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...