Jump to content
IGNORED

ima, al za manje para: recesivni topik!


gospa buba

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Pamučni čaršavi (lastiš!) u Emmezeti su (pored ostalog) na sniženju, pa trenutno imaju cenu koja teško može da bude povoljnija.

  • Hvala 2
Link to comment
1 hour ago, Ras said:

Pamučni čaršavi (lastiš!) u Emmezeti su (pored ostalog) na sniženju, pa trenutno imaju cenu koja teško može da bude povoljnija.

Sve dimenzije? Do kad traje akcija?

Link to comment
  • 2 weeks later...

Jery ima od integralnog testa :sad:

1 hour ago, Sandradjer said:

U maxiju na akciji, duplo jeftinije. Za instant dorucak sasvim pristojan proizvod 

 

IMG_20240202_065931.jpg

 

  • Wub 1
Link to comment
20 hours ago, Sandradjer said:

U maxiju na akciji, duplo jeftinije. Za instant dorucak sasvim pristojan proizvod 

 

IMG_20240202_065931.jpg

No preservatives -> baby rolls

Hehe 

  • Haha 7
Link to comment
On 10. 12. 2023. at 11:50, Zaboravan said:

Jbt Trnava promet... Bez zajebancije imati tu radnju u blizini i kućni budžet bi bio bar 30% u plusu :huh:

 

Ja sam do vanrednog stanja stalno išao u nabavku u Maksi jer je bio bio blizu ženinog posla, pa kad je pokupim usput svratimo da kupimo šta treba pošto živimo malo van grada i nemamo dobro snabdevenu prodavnicu u blizini. Kako žena nije išla na posao za vreme vanrednog stanja, počeo sam da svraćam tamo gde je najbliže, u Trnavu i ukapirao da ono što uobičajeno kupujemo i što je u Maksiju u to vreme bilo oko 1400-1600 dinara, u Trnavi se vrtelo na oko 900-1200.

Od tada me Maksi nije video.

Inače, na Trnavinoj benzinskoj pumpi u Kragujevcu na kasi ima popust 5 dinara po litru na benzin do 50 litara, i 10 dinara po litru na količine preko 50 litara. Valjda je isto i za dizel.

Praktično im je gorivo 5 dinara jeftinije nego na ostalim pumpama.

  • +1 4
Link to comment

Alal im vera, zaista, gledam sad Trnavin katalog i poredim njihove precrtane redovne cene s onima na Cenoteci i u većini slučajeva su najjeftiniji ili 2. po jeftinoći bez obzira na sniženja u drugim lancima.

 

http://www.trnava.co.rs/#katalog

Edited by vememah
Link to comment
43 minutes ago, JozoMujica said:

 

Ja sam do vanrednog stanja stalno išao u nabavku u Maksi jer je bio bio blizu ženinog posla, pa kad je pokupim usput svratimo da kupimo šta treba pošto živimo malo van grada i nemamo dobro snabdevenu prodavnicu u blizini. Kako žena nije išla na posao za vreme vanrednog stanja, počeo sam da svraćam tamo gde je najbliže, u Trnavu i ukapirao da ono što uobičajeno kupujemo i što je u Maksiju u to vreme bilo oko 1400-1600 dinara, u Trnavi se vrtelo na oko 900-1200.

Od tada me Maksi nije video.

Inače, na Trnavinoj benzinskoj pumpi u Kragujevcu na kasi ima popust 5 dinara po litru na benzin do 50 litara, i 10 dinara po litru na količine preko 50 litara. Valjda je isto i za dizel.

Praktično im je gorivo 5 dinara jeftinije nego na ostalim pumpama.

Ja slučajno uleteo, kupovao sapune, gel za brijanje i sl. 

Nisam obratio pažnju na cene. 

Drugi put se kao malo promuvao jbt cene niže nego u maxiju na akciji i to solidno niže. 

  • +1 2
Link to comment
13 hours ago, Zaboravan said:

Ja slučajno uleteo, kupovao sapune, gel za brijanje i sl. 

Nisam obratio pažnju na cene. 

Drugi put se kao malo promuvao jbt cene niže nego u maxiju na akciji i to solidno niže. 

 

O ljubaznosti osoblja i momentalnom angažovanju nove kase kada više od troje ljudi stane u red da ne pričamo, tek je to neuporedivo.

Link to comment
35 minutes ago, JozoMujica said:

 

O ljubaznosti osoblja i momentalnom angažovanju nove kase kada više od troje ljudi stane u red da ne pričamo, tek je to neuporedivo.

Voleo bih da vidim lanac Trnavinih prodavnica u Beogradu, zbog svega što ste napisali i zbog još par stvari koje sam i sam video. Šanse su verovatno minimalne, ponegde po BGu samo vidim njihove kamione.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...