Jump to content
IGNORED

ima, al za manje para: recesivni topik!


gospa buba

Recommended Posts

1 hour ago, El Guapo said:

U Makedoniji su navodno još jeftiniji, dal je King po redovnoj ceni oko 50dindži.

Sad vidim da je King kod nas 200 dindzi, tj. 100 na ovom kao velikom popustu. Zar nije bio manje do skoro?

Link to comment
  • 2 weeks later...
On 3.10.2023. at 0:31, Shan Jan said:

Sad vidim da je King kod nas 200 dindzi, tj. 100 na ovom kao velikom popustu. Zar nije bio manje do skoro?


Од почетка ове сезоне је 200, прошле године је могуће био јефтинији, типа 180 нисам сигуран. 200 кинти за онај сладоледчић је реално спрдња али јбг деру нас на свим пољима.

 

Што се укуса тиче мени су и овај ‘нови’ с пистаћима и онај чизкејк боровничасти скроз добри.

  • +1 1
Link to comment

ko pije jacobs gold, trenutno najjeftinija ispada ona u papirnom pakovanju od 300 grama. trenutno je ideji 1000 dinara, nekad bude u maksiju 1200... to je i dalje dosta jeftinije od teglica kolika god da bude akcija. jedino što mislim da je bude samo u velikim, bolje snabdevenim radnjama.

Link to comment

Ko voli Ajax za podove, trenutno ga Dis ima na akciji, 200 dinara litar.  Toliko mi se dopao miris lagoon flowers da sam u povratku iz grada sve živo oribala tek da zamiriše. : D

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...