Jump to content
IGNORED

ima, al za manje para: recesivni topik!


gospa buba

Recommended Posts

u lindt prodavnici u kolarcevoj cokolada sa cilijem je snizena na 165 din jer je pred istekom roka trajanja, ali ja sam se upravo zrtvovala za opste dobro i probala je. prezivjela sam, a ni culo ukusa mi nije primjetilo nedostatke - cokolada nije ljuta skoro nimalo, kao sto nije bila ni kada bih je inace jela.

snizena je i 99% kakao i neka sa ljesnikom.

 

 

Edited by morgana
  • +1 2
  • Hvala 2
Link to comment

zašto ne bi preživela. pa rok trajanja je normativna stvar, ono što sigurno nema veze sa datumom je to da li se na isteku tog intervala razvija neka toksičnost.

Link to comment

naravno, salim se, ali htjela sam da probam da li je mozda bila istopljena ili je ukus otisao zbog slabljenja cilija - nije, apsolutno je ok, idem sutra po jos

Edited by morgana
Link to comment

Ja jedem ove Rausch cokolade i sa dosta meseci posle isteka, ostane neka zaturena u ormaru ili u steku za kad je kriza (posto ih mogu samo naruciti, nema ih u radnjama u okolini) i nista im ne fali. Mislim da kod tih kvalitetnih cokolada ne bi ni trebalo da se desi neko cudo.

  • +1 2
Link to comment
13 minutes ago, Eleniko said:

najgore što može da se desi crnoj čokoladi na izmaku je da se sasuši i pobeli joj površina, što je ne čini opasnom, samo nejestivom.

 

Da sam znala da su nejestive...

  • Haha 3
Link to comment
On 28. 9. 2023. at 15:30, Klara said:

Ne vredi ni tih 65 dinara, Frikom je odavno upropastio svoje sladolede. :( Meni se čini da je tako, manje kvalitetni.

U Makedoniji su navodno još jeftiniji, dal je King po redovnoj ceni oko 50dindži.

Link to comment
9 hours ago, Eleniko said:

najgore što može da se desi crnoj čokoladi na izmaku je da se sasuši i pobeli joj površina, što je ne čini opasnom, samo nejestivom.

 

U vojsci smo za dopunu jednom dobili krem-blok, zagrizao dva puta i tek onda primetio sitne rupičice po celoj površini. U rupičicama su bili mali, majušni crvići. Još sam živ.

  • Tužno 2
Link to comment
1 hour ago, El Guapo said:

U Makedoniji su navodno još jeftiniji, dal je King po redovnoj ceni oko 50dindži.

 

Kad sam poslednji put bila tamo, mislim da je većina naših proizvoda bila jeftinija nego ovde.

 

19 minutes ago, zorglub said:

 

U vojsci smo za dopunu jednom dobili krem-blok, zagrizao dva puta i tek onda primetio sitne rupičice po celoj površini. U rupičicama su bili mali, majušni crvići. Još sam živ.

 

Proteinski obrok! Nisu džabe vrapci onako zdravi, lepi i debeli. :lol:

  • Haha 1
Link to comment
5 minutes ago, Klara said:

 

Kad sam poslednji put bila tamo, mislim da je većina naših proizvoda bila jeftinija nego ovde.

 

 

Proteinski obrok! Nisu džabe vrapci onako zdravi, lepi i debeli. :lol:

Idi na kulinarstvo, topik Šta ne podnosite 😁

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...