Jump to content
IGNORED

Najvredniji igrač


theanswer

Recommended Posts

1 hour ago, Zli Gli said:

Nole patriota osvojio za Srbiju bronzu na OI a Jokara nista, truba samo srebro.
 


+ Nolo nikad nije bio debo, pa prestao da bude debo. To je poduhvat sam po sebi. 

  • +1 1
Link to comment
58 minutes ago, Zli Gli said:

Jokara

Nije jebo Natasu Bekvalac





 


Zurio na autobus jbg. :mellow: Ne moz cojk sve u zivotu da stigne.

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

 

i dalje ostajem pri stavu da je jokarin i vasin "potpis" za psihobudalu delo njihovog menadzera koji je to uradio zbog nekih svojih kombina, ili zarad zastite biznisa, sta god. zaista verujem da su to pametni i dobri momci koji samostalno nikad ne bi potpisali za ovog, ali jednostavno nemaju snage da se odupru menadzeru koji je njihov vlasnik.

Jak mi je i to MVP kad zent od menadzera ima. Tako ce sutra i zene da se boji. 

  • +1 1
Link to comment

Slusa Miska a zamisli tek ako mu Vucina licno podvikne nesto, vidis da je morao i da potpise listu bez da se buni. Bedak.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
16 hours ago, Nikodije said:

 

i dalje ostajem pri stavu da je jokarin i vasin "potpis" za psihobudalu delo njihovog menadzera koji je to uradio zbog nekih svojih kombina, ili zarad zastite biznisa, sta god. zaista verujem da su to pametni i dobri momci koji samostalno nikad ne bi potpisali za ovog, ali jednostavno nemaju snage da se odupru menadzeru koji je njihov vlasnik.

 

 I ja sam sebe uhvatio u sličnoj racionalizaciji, stvarno mi je drag Jokić, volim da ga gledam i naravno navijam za njega.

 

Sa druge strane, pokušajmo zamisliti, dosta nategnuto i veoma hipotetički, ovakvu situaciju: zarad nekih svojih kombinacija, Jokićev menadžer u Nikolino ime   potpiše zahtev da se Rusija nedvosmileno proglasi agresorom na Ukrajinu, ili da je Kosovo zauvek izgubljeno za Srbiju, ili, ne daj bože, da se LGBT parovima omogući potpuna ravnopravnost u društvu, uključujući i usvajanje dece.

 

Koliko sekundi bi prošlo od objavljivanja takve vesti na srpskim portalima do momenta kada bi simpatični i dobroćudni ex debeljucO lično i nadasve energično  demantovao takve navode, po cenu konfrontacije sa svojim menadžerom?

 

 

Ne više od 35, verujem. 

 

 

  • Tužno 1
Link to comment

Djokovic isto potpisao podršku Tadiću, beše i on izgubio izbore ....Javljao se na video bim.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk



Link to comment

najludji od svega mi je taj podatak za %fg / %ts / %efg . u konkurenciji svih igraca, ukljucujuci sve balvane koji samo kucaju ili sutiraju zicere, ima top 10 ucinak? suludo. jos jedan pokazatelj najviseg bbiq-a u ligi, u smislu izbora suteva koje uzima. tu se vidi dodatan pomak ove godine - pao mu je % suta za tri, ali mu je ukupan % porastao - sve redje uzima duge dvojke iako ih elitno pogadja (skoro na dirk nivou), jer sada vec lagano moze vecinu cuvara da spusti na metaripo od kosa odakle pogadja jos bolje,na istorijskom nivou

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...