Jump to content
IGNORED

Najvredniji igrač


theanswer

Recommended Posts

1 minute ago, Joe D said:

znaju oni mnogo vise od krezubog polusveta koji glasa za vucica ovde, ne moras da ih pravis na debile da bi ih pravdao.

 

Ne bih se kladio, masa ljudi koji žive i rade u Srbiji, imaju završen fakultet itd, nemaju pojma o životu, razmišljaju gde da rezervišu Grčku, a ne koga će glasati na izborima

  • +1 1
Link to comment

Aj dosta više ovog dečijeg zajebavanja, nek glasa i podržava ko koga hoće, to je individualna i lična stvar. Ko sam ja da sudim o Jokićevimmmmmmm ili Đokovićevim političkim izborima, njihova stvar. Bitno mi je da ne agituju i ne propagiraju orke u svakodnevnom životu. Jbg, i oni ljudi imaju svoje interese i drugačiju referentu tačku posmatranja sistema od moje.

Poenta je u našem idolatrijskom odnosu prema Nikoli i Novaku, a ne njihovim potpisima i podrškama.  

  • +1 3
Link to comment

masi ljudi isto porodice nisu poslovno povezane sa vlastima. 

 

ti ljudi imaju mnogo siru mrezu konekcija nego svi mi ovde zajedno. ali nekako nemaju pojma o bilo cemu. nemoj da se zajebavamo. 

Link to comment
Ali ajde ti to objasni Sabonisu i Fućki. Oni su me naterali da ovo napišem. 
Savic sa Sabonisom i Fuckom nikad nije igrao 1 na 1 vec 5 na 5.

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk

Link to comment
7 minutes ago, Zli Gli said:

30% zbog toga a 70 zbog nebodenja

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

Kod Noleta mi jedino nije jasno to grljenje drveća, hodočašće u Visokom i mršava žena. Po svemu ostalom dečko je skroz OK. Najveci sportista Balkana svih vremena.

Edited by Tunguz
  • +1 2
Link to comment

Od nabrojanih, Jokic bi 1 na 1 imao sanse samo protiv Fucke mada je i on bio zajeban iako onako grbav. Ova dvojica bi ga oduvali s 50% cimanja, ne bi imao kome da uputi fensi dodavanja.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment
3 minutes ago, Tunguz said:

Kod Noleta mi jedino nije jasno to grljenje drveća, hodočašće u Visokom i mršava žena. Po svemu ostalom dečko je skroz OK. Najveci sportista Balkana svih vremena.

i najveći graditelj beograda tamo negde oko 25. maja

Link to comment
9 minutes ago, Zli Gli said:

Od nabrojanih, Jokic bi 1 na 1 imao sanse samo protiv Fucke mada je i on bio zajeban iako onako grbav. Ova dvojica bi ga oduvali s 50% cimanja, ne bi imao kome da uputi fensi dodavanja.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

 

I Karlton Majers bi ga ubio trojkama

  • +1 1
Link to comment
53 minutes ago, Zli Gli said:

Ima jednako znanje i interesovanje kao onaj drugi, samo jednog pljujemo do jaja a drugi je eto telence, sta on zna jadan. Sto nas dovodi do zakljucka da je glavni problem zapravo sto jedan nije vakcinisan i zato ga mrzimoemoji44.png

Televisa presenta...

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

 

@ObiW so muvata na kapata :D 

Link to comment
28 minutes ago, Joe D said:

opa, imamo i strucnjaka ovde

 

Nabija postove da bi mogao / mogla da pise na Politici.

 

Imamo i kulinarstvo i chit chat, zasto se prevare pa misle da je najlakse na Sportu. :huh: :fantom:

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...