Jump to content
IGNORED

Najvredniji igrač


theanswer

Recommended Posts

Pa koliko  su Nuggets-i popularni u Denveru, govori i cinjenica da veci deo sezone ljudi iz  Kolorada nisu mogli da ih gledaju na televiziji,  osim utakmica  koje su prenosene na nacionalnim televizijama. 

Link to comment

Presmešni su, Janis MVP i generalno najbolji igrač lige a niko da ga pomene. 
 

Na stranu sve to, ovo nije bilo ni blizu po glasovima. Presudile su one dve tekme koje je Embid izgubio protiv Debelog i Janisa pred kraj sezone, da je tu izdominirao mislim da bi pobedio relativno lagano.

Link to comment
1 hour ago, Mos said:

Presmešni su, Janis MVP i generalno najbolji igrač lige a niko da ga pomene. 
 

Na stranu sve to, ovo nije bilo ni blizu po glasovima. Presudile su one dve tekme koje je Embid izgubio protiv Debelog i Janisa pred kraj sezone, da je tu izdominirao mislim da bi pobedio relativno lagano.

 

Naravno da ne bi, možda se varam ali msm da su tada već bili objavljeni tipa 30% glasova ili tako nešto i Jokara je već bio ubedljivo prvi.

 

Takođe, sumnjam da su ti novinari toliko lakomi da nekog ojade za MVP titulu zato što je pukao jedan meč, kakvom ishodu možeda kumuje jedno milion faktora. To bi bilo baš glupo sa njihove strane. Meni su baš carevi što nisu naseli na Embid hype i što je trofej dobio onaj koji treba. Smit priča da je razlog što je mislio da će ove godine dobiti Embid "konstantnost i što dugo nije igrao bez Simonsa i Hardena", a ovaj igra bez dva max ugovora celu sezonu i sa ostatkom tima koji bi se borio za play off u ABA ligi, uz, u najmanju ruku istu konstantnost kao Embid. Komedija.

 

 

Link to comment
6 minutes ago, Mil@n said:

 

Naravno da ne bi, možda se varam ali msm da su tada već bili objavljeni tipa 30% glasova ili tako nešto i Jokara je već bio ubedljivo prvi.

 

Takođe, sumnjam da su ti novinari toliko lakomi da nekog ojade za MVP titulu zato što je pukao jedan meč, kakvom ishodu možeda kumuje jedno milion faktora. To bi bilo baš glupo sa njihove strane. Meni su baš carevi što nisu naseli na Embid hype i što je trofej dobio onaj koji treba. Smit priča da je razlog što je mislio da će ove godine dobiti Embid "konstantnost i što dugo nije igrao bez Simonsa i Hardena", a ovaj igra bez dva max ugovora celu sezonu i sa ostatkom tima koji bi se borio za play off u ABA ligi, uz, u najmanju ruku istu konstantnost kao Embid. Komedija.

 

 


MVPa odredjuje čuveni narativ™, a on se menja više puta u toku godine. To što je dobio Hradena (koji je krš, ali to je druga priča) i to što nije uspeo u direktnom duelu da pobedi dva glavna konkurenta (prvi put igrao protiv Jokare posle X godina) su promenili mišljenja na drugu stranu. Veruj mi, previše pratim američke medije i ta blog boys sranja.

Link to comment
Just now, Mos said:

Veruj mi, previše pratim američke medije i ta blog boys sranja.

 

Verujem ti, možda zato i percepiraš loše. :D

 

 

Link to comment

Zezam se naravno, msm kontam šta pričaš o narativima, ali to svakako nije jedini kriterijum a i čisto sumnjam da će da se izmeni narativ zbog jednog ili dva pa i pet poraza i to pred kraj sezone. 

Link to comment

Vidite da je Mos decidirano napisao da je Janis MVP,  dakle nije relevantan za diskusiju :fantom:

 

Sto se mene tice, bilo kome od njih trojice da su dali ne bi bilo pogresno, a licno bih dao Jokicu ako gledamo sta MVP po "definiciji" znaci.

 

Inace mi je za stvarno najboljeg igraca lige mrtva trka izmedju njega i Janisa. 

Edited by Milošica
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...