Jump to content
IGNORED

Najvredniji igrač


theanswer

Recommended Posts

Ih, pa taj je odavno potpisao kad je gladio jajca Vulinu na kanabetu.
Taj tvoj je prežaljen, što se mene tiče.
 
 
Jebo ga Vulin u dupe.
Ne ne, pitam za zvanicni potpis, da ga brat Vucina pomene u tom smislu, crno na belo. To nezvanicno manje vise svi suruju sa olosima.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk


Link to comment

debeli je picketina bez trunke licnog integriteta, to je jasno odavno. ali, ako cemo posteno, djoko i vucic su pre samo par nedelja iskakali zajedno iz frizidera sa onom reklamom, tako da ne znam koja je tacno razlika.

  • +1 2
Link to comment

Pa nema razlike, takodje nema razlike ni u odnosu na Djoleta Gagica koji je bezmalo clan stranke. A ako padnes na nivo jednog Gagica onda si definitivno nisko pao.

Link to comment
3 minutes ago, Joe D said:

debeli je picketina bez trunke licnog integriteta, to je jasno odavno. ali, ako cemo posteno, djoko i vucic su pre samo par nedelja iskakali zajedno iz frizidera sa onom reklamom, tako da ne znam koja je tacno razlika.

 

Pričam o sebi, ne znam za druge. Meni lično je gore kada vodja izadje i kaže da si lično svojom rukom potpisao, a ti ćutiš. Pritom mi je Debeli top 3 omiljeni sportista ikad i zbog toga mi je razočaranje 3x veće. Za Djokovića od pandemije marim koliko i za nekog random sportistu koji misli da je progutao svu pamet sveta. 

Link to comment

Pa sta da kaze kad je potpisao, da nije? Jedino sto bi ga donekle povadilo je da se ne odazove u reprezentaciju sad.

 

A za Djokovica ne marim od kad je tatko pretio da ce da igra pod zastavom kraljice babe ako ne dobije neku zemlju. Sto se ovih stvari tice, da nema ljudi koji se toliko upinju da ga brane od samog sebe, manje bi se o tome i pricalo. Valjda smo svi dovoljno matori da znamo da zabavljace ne treba idealizovati, to sto su dobri u svom poslu ih ne cini boljim ljudima.

  • +1 3
Link to comment

Početna premisa je bila da bi mnogo veća reakcija na ovo bila da je Djoković u pitanju, na to sam reagovao u prvom postu.

 

Ovo ostalo iz drugog pasusa se sve slažem.

Link to comment

Ima i do toga da je Debeli neko ko se percipira kao mrzovoljni nepatriotski kurton koga prate samo zaluđenici za američkom besmislenom statistika košarkom, dok je Đoković viđen kao četrnaesti avatar Višnua koja će nas sam izvući iz Kali Juge i uvesti u period vječnog proljeća, mira i prosperiteta.

Link to comment

Ne znam zašto većina izgleda misli da Jokara ima političko znanje minimum kao prosečan forumaš? Čovek je imao 4 godine za vreme bombardovanja, iz Srbije je otišao na drugi kontinent posle srednje škole ili tu negde (tj. ako je uopšte išao u srednju), ne koristi društvene mreže itd. Šta se trenutno dešava u političkom životu Srbije mu je blisko verovatno kao novosti iz druge galaksije.

Link to comment
  • Krošek locked this topic
  • Krošek unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...