Jump to content
IGNORED

Najvredniji igrač


theanswer

Recommended Posts

22 minutes ago, James Marshall said:

Mislim da je ključno lomljenje pred kraj bilo ono prebacivanje 2000/1000/500, nisu mogli to da iskuliraju

 

Mislim da nije, konačni rezultati glasanja su skoro identični rezultatima ESPN-ovog straw poll-a koji je objavljen 29. marta. Ključno je bilo to što su Nagetsi završili u plejofu, da su bili u plejinu ili da su skroz ispali onda već ne bi bio sigurno, ovako obezbeđeno 6. mesto + najbolja statistika. Embiid jedino što postiže više poena uz daleko lošiju efikasnost, osim toga ne znam jel ima jednu statistiku koja je na njegovoj strani. Plus ni njegova čuvena (ili "čuvena") odbrana nije bila ništa specijalno ove godine

Edited by Time Crisis
  • +1 1
Link to comment

Scena intervjua ispred štale, sa sve zbunjenim konjem u pozadini, je jedna od epskijih stvari koje sam video.

 

Mislim da će igrati ovo leto. 

  • +1 2
Link to comment
5 hours ago, Mos said:

Presmešni su, Janis MVP i generalno najbolji igrač lige a niko da ga pomene. 
 

Na stranu sve to, ovo nije bilo ni blizu po glasovima. Presudile su one dve tekme koje je Embid izgubio protiv Debelog i Janisa pred kraj sezone, da je tu izdominirao mislim da bi pobedio relativno lagano.

Presudilo je to sto je imao statisticki najbolju sezonu i sto je krs tim od Denvera uopste uspeo da se plasira u plej of.  Individulani dvoboj tu nije igrao nikakvu ulogu, zajebi Nick Wright-a,  na toj utakmici protiv Filadelfije Jokic je odigrao bezveze , gubili su i do 20 razlike  ,  vadili  su ga Bones i Cousins:)

Edited by Micko8
Link to comment

Otprilike, u onih 6 utakmica koje su izgubili bez Jokića u novembru su izgledali bukvalno kao najgori tim u ligi, a takav je bio i rezultat, stoka razlike na polovini prvog poluvremena

  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, Joe D said:

presudilo je sto protivnici nisu pobedili vise, ne sto je denver dobio 48 utakmica.

 

Jedno ne isključuje drugo

Link to comment
2 hours ago, Geo said:

Mislio sam da ce Luka, Moran i Buker mnogo bolje proci DF5401F1-9AF5-4305-8CA3-D38F5891DD3B.thumb.jpeg.b9e108025da5580aeac1e4dd90cb84ed.jpeg

Znaci i Shaq je dzabe plakao kako je nefer glasanje jer eto neko moze da stavi Jokica, Embiida ili Janisa na cetvrto ili peto mesto. To se desilo bukvalno 10 puta a u relevatnim glasovima tj kada je u pitanju Embiid samo jednom. 

Link to comment

Nije Šek, Barkli je kukao da vidi te glasove za 4. i 5. mesto. Ceo taj koncept barber shop humora njih trojice postaje veoma zamoran. Nek ih zamene više Grinom i Jalenom.

  • +1 2
  • -1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...