Jump to content
IGNORED

Najvredniji igrač


theanswer

Recommended Posts

15 minutes ago, Joe D said:

masi ljudi isto porodice nisu poslovno povezane sa vlastima. 

 

ti ljudi imaju mnogo siru mrezu konekcija nego svi mi ovde zajedno. ali nekako nemaju pojma o bilo cemu. nemoj da se zajebavamo. 

Pa mozda i iskreno podrzavaju + imaju benefite tj. porodice im podrzavaju, a oni koriste svoju popularnost da jos podmazu da tako kazem dilove i konekcije.

Ipak i Jokic i Djokovic dolaze u Srbiju samo kao turisti, a i da zive ovde ne bi ziveli kao obicni smrtnici, pa verovatno ne vide isto sto mi, jer zive u nekom drugom svetu

Link to comment
22 minutes ago, Zli Gli said:

30% zbog toga a 70 zbog nebodenja

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

 

Danilovica su boli pa ga isto ne volim :fantom:

  • Haha 1
Link to comment
32 minutes ago, James Marshall said:

Ma Jokić da se sagne Jestratu i Đuri Ostojiću, stara škola rulz.

 

jooj, sad si me podsetio na ovu dijabolu, Jestratijevica...

 

cekamo ti mi red, za vizu u italijaskoj ambasadi, krajem devedesetih. i sad - kako je vec to red nalagao - svako od nas drzi fascikle sa po stotinu papira, koje ambasada trazi. Tek, dolazi Nikolica, sa jednim listom papira i pasosem. Uvode ga preko reda i posedaju ga za salter. Naravno, svi mi, koji smo unutra, cujemo razgovor.

 

Pita njega salterusa da li ima ovo - nema, da li ima ono - nema, potvrde iz banke, potvrde o zaposlenju, pottvrde o kurac palac - nista nema. Ima samo neko pozivno pismo iz nekog kluba iz Italije (Kinder?).

Kaze mu salyterusa: Kako ste to zamislili gospodine? Imate ovde spisak svih dokumenata koji su neophodni, bez njih Vam ne mozemo izdati vizu. Uostalom, Nemate ni potvrdu o zaposlenju. Cime se Vi uopste bavite?

Nikolica: Hahah, Missim kakkko cime se bavim, jebote, pa valjda misiiimm znate cime se bavim jbt... Ja sam profesionalni kosarkas, misssim.

Salterusa: Ali otkud mi znamo da ste Vi profesionalni kosarkas?

NIkolica, poentira: Pa missim kako otkud znate, pa sa televizije jbt... uostalom dajte mi jednu loptu pa chu vam pokazati.

 

 

  • +1 1
  • Haha 8
Link to comment
14 hours ago, Moća said:

Jedan Zoran Savić ne bi znao de mu je dupe a de glava kad bi pokušao da odigra 1 na 1 sa Jokićem.


I zato ga je Mos uostalom i skinuo s avatara. 

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
16 hours ago, rock bob said:

jel moze neko vise da napise o jokicu i tim kucama u somboru? jel stvarno porusio neke kuce u samom centru grada?


Da je Cicvu znao, u podne bi uzo bager i urnisao sve. 

Link to comment
5 minutes ago, Plajvi said:


Da je Cicvu znao, u podne bi uzo bager i urnisao sve. 

Mogao je Jokić sa braćom i bez bagera.

Edited by Milošica
  • Tužno 1
Link to comment

Meni on ima pitomiju facu a i daje u dobrotvorne svrhe mnogo, mislim da je manje los. Mrze ga zbog tate i jer nije vakcinisan. I jer je Srbin, naravno.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment

Mozda i Jokic daje novce, samo ne prica. Uopste nema Nolove komplekse i potrebu za paznjom i da bude voljen. On vise vole pecenicu i slaninu nego kamere. :D

Meni deluje dosta manje isfolirano od Noloa, bole ga kurac i to je to. Pije pivo u nadimljenoj sobi, peva po vasaru, gleda konju u dupe, mrzi ga da zivi i jedva ceka penziju. 

Podseca me na mene, minus podrska radikalima, talenat za kosarku, gledanje konju u dupe i 2 metra i petnajs. 

Nolo mi je skroz usiljeni seljo, jedino je prirodan kad krene da pizdi na publiku, a i mnogo me nervira njegova zenskinja. Srdjan je ono, najcesci i najtipicniji srpski cale ikada. 

Nolo bi odo tvoje tajne, Jokic bi ih zaboravio. 


 

  • +1 2
  • Hvala 2
Link to comment
1 hour ago, Zli Gli said:

Sta mislite, ko je gori covek ovako u dubini duse, Jokic ili Djokovic?

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

Verovatno Jokara. On bi se i potukao ako treba a Nole ne bi. Plus su ga gurui, ishrana i piramide dodatno pripitomiti.

Link to comment

jes đavola.

ti pripitomljeni su kazan pred eksplodiranjem.

Jokara bi ti uz podsmeh drkno jednu vaspitnu šamarčinu i otišo.

Nolo bi se kontrolisao uz kiseli osmeh neko vreme a onda bi te držao zavezanog u podrumu ko Zed iz petparačkih priča.

Edited by Svarog
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...