Jump to content
IGNORED

Najvredniji igrač


theanswer

Recommended Posts

9 hours ago, Delija67 said:

EvgTXJ6.jpg

Jako. Ovako mu se i šef kačio po Nišu, pa prošao kao bos po trnju. Imaju očigledno istog šminkera. 

 

N'umem, pre svega sebi da objasnim sve ovo oko Debelog. Nikada nisam u životu doživeo nešto slično, kao u slučaju Jokica. To moranje, da ga voliš, poštuješ, uvažavaš. Ili jesi, ili nisi. 

Takve stvari kod sportista obično dolaze same po sebi. Vrlo često premoste čak i nepremostive crno-crvene klubaske podele. 

Ovaj - limunada. 

Edited by Tunguz
Link to comment
1 hour ago, Mos said:

Pravi MVP će da odvali Majami od života. Batler ima da padne na 10 poena po meču, kao prošli put.

mislim da su u Majamiju u fazonu - utrpaj ti friče 50, ako ograničimo ostatak ekipe na 30, we'll take that any given day. I što je najgore, mislim da im ta taktika i može proći, plus što malo koja ekipa može da parira intenzitetom i da se pobije sa Baksima do Majamija. Biće krljačka serija, žao mi je što je Boston sam sebe upucao u nogu preksinoć.  

Link to comment
26 minutes ago, Tunguz said:

N'umem, pre svega sebi da objasnim sve ovo oko Debelog. Nikada nisam u životu doživeo nešto slično, kao u slučaju Jokica. To moranje, da ga voliš, poštuješ, uvažavaš. Ili jesi, ili nisi. 

upoređujući njega i dokovića, relativno su im blizu eretm pa je lako za porediti, taj hajp i moranje koje su vladali u društvu da se voli i poštuje su bili apsolutno na strani novaka. ljudi su bili proglašavani mrziteljima svega srpskog samo ako si rekao i jednu stvar vezanu za njegovu igru ili ponašanje(višković rts, ili sad oko vakcinacije)

 

ovo kod jokića je lagana prehlada

  • +1 4
Link to comment
5 minutes ago, Milošica said:

Ja volim i jednog i drugog.

 

Verovatno sam veci patriota od vas.

problem je što se ta ljubav meri

kao i ko i kako je meri

Link to comment
7 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

problem je što se ta ljubav meri

kao i ko i kako je meri

Nego sta nego se meri.

 

@Joe D

 

Od njih dvojice i njihovih okruzenja privatno znam samo Miska.

 

Edited by Milošica
Link to comment

Cuj samo Miska. Ne bavim se inace planinarenjem ali sam se jednom popeo na Mont Everest, cisto iz zajebancije.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
31 minutes ago, Zli Gli said:

Cuj samo Miska. Ne bavim se inace planinarenjem ali sam se jednom popeo na Mont Everest, cisto iz zajebancije.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

 

dzudo, crni pojas, treci dan nista nisam jeo

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

ovo kod jokića je lagana prehlada


Kad Nolo nije hteo da igra, sta ima veze ima dete covek.

Kad debeli nije hteo da igra, pu govno mos misliti jebes dete i dolare, SRBIA! 

Kad je igrao van pozicije - ne zna taj nista, samo tamo u Amerike moze. 

Da se njih dvojica razvode, Nolo bi bio onaj koji bi konstantno srao i opanjkavao kod komsija i poznanika, Jokic bi se spakovao na miru, i otisao gospodski i jepte se svi. 

Smorio sam se sto je neoradikal, bas sam se nadao da nece.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...