Jump to content
IGNORED

Najvredniji igrač


theanswer

Recommended Posts

to znaju njihovi prijatelji, mi sudimo na osnovu njihovih dela

 

ne samo profesionalnih

 

 

jokara je treće(najmlađe) dete u familiji, verovatno je bio i mezimac u porodici što se i da videti na nekim slikama, tako da za razliku od nola nema potrebu za priznanje ljubavi od strane trećih lica

Link to comment
1 hour ago, Plajvi said:


Meni deluje dosta manje isfolirano od Noloa, bole ga kurac i to je to. Pije pivo u nadimljenoj sobi, peva po vasaru, gleda konju u dupe, mrzi ga da zivi i jedva ceka penziju.
 

 

Zabole ga za sve i mrzi ga da živi, ali ga ne mrzi i ne zabole ga da potpiše podršku SNS. Realno nije mogao bolji izuzetak da pronađe i demonstrira za tu svoju gistro šatro flegmatičnost i svemijeravnost.

Link to comment
13 minutes ago, Milošica said:

Mi o javnim licnostima znamo jako malo kakvi su, sto bi rekao Zli Gli, u dubini duse.

 

 

ja mislio ti znas svaku javnu licnost

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Joe D said:

ja mislio ti znas svaku javnu licnost

Znam samo nekoliko, ali mozda nekad upoznam i ovu dvojicu preko stranke.

Link to comment
17 minutes ago, Milošica said:

Mi o javnim licnostima znamo jako malo kakvi su, sto bi rekao Zli Gli, u dubini duse.

 

 


zato znaju njegove kolege. ima materijala o tome jedno pola Vikipedije 

Link to comment

Nole patriota, osvojio za Srbiju Dejvis kup i bronzu na OI a Jokara nista, truba, niti medalja niti dobre statistike i kad je video da su Fiba takmicenja zajebana, odustao. Nema tripl dablova jer se igra sporije i sa odbranama - odma' nece da igra. Znaci sebican po prirodi. Novak osnovao udruzenje nekih igraca i bori se da i ovi van prvih 50 imaju dobra primanja, znaci velikodusan i kolegijalan, dobar covek pre svega. Pametnom dosta.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment
3 hours ago, Redoran said:

 

Zabole ga za sve i mrzi ga da živi, ali ga ne mrzi i ne zabole ga da potpiše podršku SNS. Realno nije mogao bolji izuzetak da pronađe i demonstrira za tu svoju gistro šatro flegmatičnost i svemijeravnost.

 

i dalje ostajem pri stavu da je jokarin i vasin "potpis" za psihobudalu delo njihovog menadzera koji je to uradio zbog nekih svojih kombina, ili zarad zastite biznisa, sta god. zaista verujem da su to pametni i dobri momci koji samostalno nikad ne bi potpisali za ovog, ali jednostavno nemaju snage da se odupru menadzeru koji je njihov vlasnik.

Edited by Nikodije
  • +1 1
Link to comment
On 1.4.2022. at 11:53, garmonbozia said:

i najveći graditelj beograda tamo negde oko 25. maja

Pa da li ti ozbiljno verujes da je Noletu stalo do tamo nekih hektara i sportskih objekata, znajuci kakav je fanatik, posvecenik i nindza? To ovi njegovi, matori i sitna zena. On od Australije ne razmislja o bilo cemu drugom, sem da nekako nastupi na Vimbldonu i u finalu pogodi lopticom kraljicu u glavu. 

  • +1 1
Link to comment

Jokara

Nije osvojio prsten u embiej
Nije jebo Natasu Bekvalac
Nema Dejvis kup osvojen niti medalju na OI
Nikad nije pobedio Federera i Nadala
MVP embiej cirkus lige, regularni deo go kurac
Ne znamo jel daje u humanitarne svrhe, cuti
Vozi neke konje nebitne
Dao potpis za SNS i Vucica, bruka


Nole

Nije osvojio embiej jer nije ni igro, inace bi
Mozda je jebo Natasu Bekvalac, pricalo se
Osvojio Dejvis kup i medalju na OI
Osvojio brdo turnira, kidao Federera i Nadala
Nije bio MVP u embiej jer nije igro, inace bi bio
Daje stalno siromasnima milione
Grli drvece i obilazi piramide,znaci voli prirodu
Nije potpisao za SNS i Vucica, gospodin

Meni je sve jasno kao dan


Sent from my M2012K11G using Tapatalk





  • +1 1
Link to comment

za nola je zli napisao da ima medalju. zna da nolo ima medalju, a ne zna za jokaru, glumi nekog machoa a bolje poznaje tenis nego kosarku.

  • +1 2
Link to comment
18 minutes ago, Nikodije said:

za nola je zli napisao da ima medalju. zna da nolo ima medalju, a ne zna za jokaru, glumi nekog machoa a bolje poznaje tenis nego kosarku.

:D

 

Mislio je da Jokic nema medalju u tenisu sa OI.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...