Jump to content
IGNORED

Novosti iz sveta automobilizma


nesha taxista

Recommended Posts

Pa to, gde da tu stavim još jednu šunku, par tabli slaninice, sira i ostalog kad se vraćam sa sela?

A šta bi ti, Abart SUV ili karavan? Toga nikad nije bilo.

Link to comment
  • 2 months later...

Mitsubishi Lancer, auto mojih snova iz mladosti, sada na akciji 15k u višem nivou opreme. Jebote, kao klinac sam tolike reli igre (Rally Trophy, Colin McRae Rally) odvozao sa njim, a sada i da imam pare ne bih smeo da ga kupim jer pojma nemam kakvi su servisi i održavanje, verovatno standardno očaj za sve što se u Srbiji ne vozi masovno...

Edited by Filipenko
Link to comment

Krajem 80-ih izvozao jednog kupljenog u Srbiji, od onih Velauto, 450,000 bez da glava zaboli, servis bio OK, prvo njihov, pa onda Djelmas, bila i neka 2 tipa na Zrenjaninskom putu, Miki iTasa cini mi se, servis Mazda, ali radili i Mitcubisije bez zamerke.

Odlican auto, voli voznju i vozaca, podnosio bez greske i srpske puteve, za ove nove cujem da nije vise to to, probao jednom, manji je ili mi se to na meru od 2 metra samo cini.

Link to comment

Ma prelep auto, jbt, i to nekako nenametljiv i diskretan. I još valjda neće više biti pravljeni, naredni će biti neki hibridi/električni modeli. Tuga da me uhvati...

 

 

02-d.jpg

Link to comment

Ma ne taj, nego ovaj prethodni, sa "jet fighter" stilom:

 

Mitsubishi_ASX_front-1_20100717.jpg

 

 

 

Poenta je u tome da su imali isti taj "agresivni nos" i jedan i drugi.

Link to comment

:lol:

 

Upravo to htedoh da napišem...prednji deo im je preslikan, samo skaliran na veću visinu ASX-a.

 

Šta bi na kraju, jeste uzeli ASX, kakav je? Ili je posle rekla da joj se kod ASXa ne dopada što liči na džip i tražila Qashqai?

Link to comment

Tojotin model na vodonik  (fuel cell vehicle -- FCV) je krenuo u serijsku proizvodnju moze da se naruci od pre neki dan, isporuka prolece sledece godine, cena za Japan 50 000 evra, sa 6 kila vodonika domet 500km. Ja bih ovo vozio!

 

Link to comment

:lol:

 

Upravo to htedoh da napišem...prednji deo im je preslikan, samo skaliran na veću visinu ASX-a.

 

Šta bi na kraju, jeste uzeli ASX, kakav je? Ili je posle rekla da joj se kod ASXa ne dopada što liči na džip i tražila Qashqai?

 

Ma jok, kakav ASX - digao sam skroz bio ruke od jetfigter serije nakon tih komentara. Poenta je u tome da vidi određeni model u jednoj boji i sviđa joj se auto. A onda taj potpuno isti u drugačijoj boji ispada da joj se ne sviđa. Rekoh "ne sviđa ti se ta boja?" - "Ne, ne sviđa mi se taj auto u toj boji". I ako ne možeš da nađeš u pravoj boji - batali odmah. A Švabe ko Švabe, 75-80% svih kola su crne ili neke vrste srebrne boje. Na kraju batalili modele i naveli ključne atribute (da je kraći od prethodnog, da se visoko sedi, da...).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...