Jump to content
IGNORED

Novosti iz sveta automobilizma


nesha taxista

Recommended Posts

Je l' se to Franko vratio na vlast tamo?
nemas pojma koliko sam puta cuo u zadnje tri godine, 'eh, da dodje Franko sad, pa da razbuca ovaj olos...'
Link to comment
Gradska voznja, sa 50 na 30 ili 20 u zavisnosti od trotoara.
Stimulišu pešačenje? Misle da će tako oporaviti zdravlje nacije?20 na sat, plus semafori, ne isplati se ići kolima za manje od 2-3 kilometra.
Link to comment
Stimulišu pešačenje? Misle da će tako oporaviti zdravlje nacije?20 na sat, plus semafori, ne isplati se ići kolima za manje od 2-3 kilometra.
ja se vama slaninarima inace divim sto uopce ulazite u avto. tu bi ja biciklu terao, ih!
Link to comment
Stimulišu pešačenje? Misle da će tako oporaviti zdravlje nacije?20 na sat, plus semafori, ne isplati se ići kolima za manje od 2-3 kilometra.
suludo. s druge strane, kad vidis kako svakodnevno gaze pesake, ne znam sta da mislim.
Link to comment
ja se vama slaninarima inace divim sto uopce ulazite u avto. tu bi ja biciklu terao, ih!
I ja bih :(Al se znojim puno zdravo, kad sam deb'o :(@lanciaPa smanjenjem na 20 na sat neće ništa postići. Ti misliš da će neko voziti stvarno 20 na sat? To se postiže jako strogim kaznama za vozače i edukacijom pešaka, a ne smanjenjem ograničenja na 20 na sat. Jbt, vaši ministri kao da su uvezeni iz Srbije.
Link to comment

prva-druga, stop znak prva-druga, semafor-ler, prva-druga jurimo 20 na sat- ovo kad čuju naši očekujem hitnu primenu, cilj je naravno smanjenje broja automobila u saobraćaju, prebacivanje na alternativne vidove transporta, španci su pametni gledaju dalekosežno, već su počeli skidanje stanovništva sa droge zvane porodični automobil ^_^

Link to comment
Pa smanjenjem na 20 na sat neće ništa postići. Ti misliš da će neko voziti stvarno 20 na sat? To se postiže jako strogim kaznama za vozače i edukacijom pešaka, a ne smanjenjem ograničenja na 20 na sat. Jbt, vaši ministri kao da su uvezeni iz Srbije.
pa ti zaboravljas smisao ovog, da bi ti neko zveknuo kaznu za brzu voznju po gradu, ti treba da vozis tu negde oko 60. sad ce biti para ko blata.
Link to comment
prva-druga, stop znak prva-druga, semafor-ler, prva-druga jurimo 20 na sat- ovo kad čuju naši očekujem hitnu primenu, cilj je naravno smanjenje broja automobila u saobraćaju, prebacivanje na alternativne vidove transporta, španci su pametni gledaju dalekosežno, već su počeli skidanje stanovništva sa droge zvane porodični automobil ^_^
Koji će ti kurac druga? Mislim da i u prvoj možeš da ideš 15-20.
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 9 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...