Jump to content
IGNORED

Novosti iz sveta automobilizma


nesha taxista

Recommended Posts

Kad smo već kod kvaliteta, pre par nedelja dok sam čekao da uradim redovan servis na škodilaku, ulazi čovek, vlasnik Yetija i žali se. Kaže auto staro oko 3 godine, prešao 30000, ne forsira ga, prvi vlasnik. Na putu za Zlatibor mu je u onom tunelu kod Čajetine, pri brzini od 90km/h auto vrisnuo. Upalili su se svi alarmi, ABS, ESP itd. Onako sluđen je izašao iz tunela, parkirao na prvom mestu gde je mogao. Posle gašenja i paljenja sve normalno, osim što on tvrdi da mu se točak čudnije vrti. Lik je bio prestravljen. Serviser je samo rekao da će da ga stave na dijagnostiku, ali nisam dočekao odgovor.
Koji točak? :huh:
Link to comment
Koji točak? :huh:
Valjda prednji mada nisam siguran, nisam dočekao da čujem dal su pronašli šta se desilo. Samo sam video da je čovek delovao prilično zabrinuto, kao "kupio sam nova kola a da mi se to desi", dobro je i prošao.
Link to comment
  • 1 month later...
fino izgleda novi clio, ima da se prodaje ko lebac.4744820124ff326e741a1a500719443_orig.jpg19461843184ff328c55144d685100295_orig.jpgbtw, cena naseg fiata u italiji krece od 15.500.
S tim da Clio ne pravi espresso.
Link to comment
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Nema veze s nekim novim kolicima, vec sa novom modom u svetu; bacanje pod automobile zarad odstete. Pocelo u Japanu, sad je hit u Rusiji, videcemo kako ce se rasiriti po Evropi. Inace nije losa stvar ta obavezna kamera u nekim zemljama.http://www.youtube.com/watch?v=YCBo0_0MN7g

Link to comment

Zakon ih ne obavezuje, to je tacno, ali osiguravajuce kuce da (zbog velikog broja pokusaja naplate osiguranja), tako da se svodi na isto. S obzirom na dobre rezultate, vec se prica naveliko da ce evropski proizvodjaci biti primorani da ugradjuju kamere kao standardnu opremu. Koci ih trenutno zastita privatnosti, stagod ona sve obuhvatala. Ne sumnjam da ce zastita novca velikih osiguravajucih kuca pobediti, kao i uvek.p.s. ove kamere su zajebane i za policiju, bar onaj bahati deo, koji misli da se saobracajni propisi ne odnose i na njih.

Edited by Lancia
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...