Jump to content
IGNORED

Nemačka


Parsons

Recommended Posts

Vidim ja mogu da nadjem termin za fajzera tek tamo za mart/april. Moderna kad oću, gde oću. Mada mi je em malo rano (boden drugom dozom sredinom avgusta, kapiram 14 dana do full imunizacije to je septembar, sad sam u trećem i po mesecu i iskreno nisam u fazonu teorija zavera ali brate Berlinski senat u kome nema metar zdravog mozga smanji razmak sa 6 na 4 pa na 3 meseca bukvalno ne pitavši nikog pa onda stiko uradi isto, isto bez ikakvih konsultacija sa bilo kime i momentalno naprave sranje jer su, barem ovde zatvorili pola centara za vakcinaciju, doktori uglavnom primaju samo svoje pacijente a ovi termini za modernu kojih ima ima ih recimo za ovu nedelju i pola sledeće jer je pola grada zapalilo iz grada), em u odeljenju imaju pozitivno dete. Naravno škola as usual, osim što ih testiraju svaki dan pa kapiram bolje da sačekam da počne raspust da napravimo mali buffer i taman prodje makar 14 dana od kad je klinka iz odeljenja detektovana kao pozitivna.

Link to comment

@Zlurad dođi kod nas u slobodnu Bavarsku, nema više nerviranja 😂

 

Mi smo pre dve nedelje zamalo promašili covid u odeljenju klinca, njegov drugar iz odeljenja se zarazio a otkrili su tek brzim testom pred nastavu. Nije bilo prenosa na druge đake. 

Link to comment
2 hours ago, Zlurad said:

Vidim ja mogu da nadjem termin za fajzera tek tamo za mart/april. Moderna kad oću, gde oću. Mada mi je em malo rano (boden drugom dozom sredinom avgusta, kapiram 14 dana do full imunizacije to je septembar, sad sam u trećem i po mesecu i iskreno nisam u fazonu teorija zavera ali brate Berlinski senat u kome nema metar zdravog mozga smanji razmak sa 6 na 4 pa na 3 meseca bukvalno ne pitavši nikog pa onda stiko uradi isto, isto bez ikakvih konsultacija sa bilo kime i momentalno naprave sranje jer su, barem ovde zatvorili pola centara za vakcinaciju, doktori uglavnom primaju samo svoje pacijente a ovi termini za modernu kojih ima ima ih recimo za ovu nedelju i pola sledeće jer je pola grada zapalilo iz grada), em u odeljenju imaju pozitivno dete. Naravno škola as usual, osim što ih testiraju svaki dan pa kapiram bolje da sačekam da počne raspust da napravimo mali buffer i taman prodje makar 14 dana od kad je klinka iz odeljenja detektovana kao pozitivna.

 

rece ministar danas da ce booster da ide modernom, osim za one za koje je preporucen fajzer(klinci, trudnice)

Link to comment
1 hour ago, Ros said:

 

rece ministar danas da ce booster da ide modernom, osim za one za koje je preporucen fajzer(klinci, trudnice)

Imaju Moderne u visku, a grehota je da se baci.

 

Misli da je ovaj lazni manjak vakcina u DE najbolja stvar da se ubrza vakcinacija. Svi jure neke veze i ponznastva da bi se cipovali. 

Ljudi su cudo :)

Link to comment
5 minutes ago, x500 said:

Imaju Moderne u visku, a grehota je da se baci.

 

Misli da je ovaj lazni manjak vakcina u DE najbolja stvar da se ubrza vakcinacija. Svi jure neke veze i ponznastva da bi se cipovali. 

Ljudi su cudo :)


pa naravno. ja sam još davno rekao da u Srbiji treba vakcina da se placa. kinez i rus po 10€ a Fajzer i moderna po 100€. išlo bi kao alva 

  • +1 2
Link to comment
Just now, Ros said:


pa naravno. ja sam još davno rekao da u Srbiji treba vakcina da se placa. kinez i rus po 10€ a Fajzer i moderna po 100€. išlo bi kao alva 

Obrnuto, kinez i rus po 100 eur, da se novcaniko pokaze i dokaze istinska ljubav prema "majci" i celicno prijateljstvo.

Ove zapadne mogu da idu i za 10 evrica ;)

Link to comment
1 minute ago, x500 said:

Obrnuto, kinez i rus po 100 eur, da se novcaniko pokaze i dokaze istinska ljubav prema "majci" i celicno prijateljstvo.

Ove zapadne mogu da idu i za 10 evrica ;)


ti sto se pale na ruse i kineze nemaju 100€

Link to comment

E sirotinjo, drei dosen mit Biontech in November.:grozan:A vi verujte i cekajte da vas pozovu. Lepo vam govorio onaj Berlinac iz iskustva sa levo-zelenim u Berlinu:laugh:

Morace biti stvarno Slobodna drzava Bavarska, ovo vise ne moze da se trpi, stalno nas ponizavaju iz Berlina.

Dole tiranija! Bavarska bi bila duplo veca Svajcarska, minimum, a moj je zivot svicarska.

Edited by pasha
Link to comment

Svi odose u Garmis jer tamo nema zime...samo ja ostadoh u Minhenu, kao u onoj pesmi Pusenja u Sarajevu...

 

20211223-101125-1.jpg

 

Jbt. posao...ali nije sve tako lose.

 

20211219-110453-1.jpg

 

Satro....

 

 

 

 

  • +1 1
Link to comment

Samo za drzavljane Slobodne drzave Bavarske, pozdravlja vas nas kancelar i kaze da i pored teske godine Bavarska najbolja u svijet na mnogim listama od ekologije, nezaposlenosti...

 

 

I onda nezadovljnici razni vicu po Minhenu: Söder muss weg...pa gde to ima?!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...