Jump to content
IGNORED

Nemačka


Parsons

Recommended Posts

Ros je l znas sta su ovi temelji na Köningsplatz-u? Cini se da su stari nekih 90 godina i ne znam zasto tako stoje...

 

20211226-124253.jpg

 

U stvari je preko puta sumica i glavni temelj..

 

20211226-124331.jpg

 

Kazu akademija lepih umetnosti-muzika, teatar ali neces kolega...ovde je Cemberlen potpisao cuveni Minhenski ugovor sa Hitlerom 30. 9. 1938. Danas je ne zovu originalno a zove se originalno Führerbau.

Link to comment

Neki nesrecnici nece da budu vraceni u Afriku...

 

20211226-131439.jpg

 

Kada bi samo znali istoriju mesta na kome se nalaze...

 

Znate da su bavarski kraljevi bili i kraljevi moderne Grcke od sredine 19. veka

 

20211226-131227.jpg

 

20211226-125112.jpg

 

20211226-125115.jpg

 

 

Link to comment

Tu je odmah i Tehnicki Univerzitet u Minhenu-TÜM

 

20211226-125633.jpg

 

To ako hocete da radite u bmw, simens, man. maks plank...a mozete i u Ingolstad.

 

Pinokoteka, stara

 

20211226-125856.jpg

 

Tu mozete naci Brehta, Da Vincija, Ticijana...sto bi se reklo: kutluro, eve me.

 

Kazu ovo je znak velike ljubavi Bavarske i Francuske...zajedno jurisali na Rusiju...sta ces, sudbina.

 

20211226-130602.jpg

 

20211226-130737.jpg

 

 

 

Link to comment

a, bio si mi u komsiluku.

da, to je poznati templarski manastir u kome hrane beskucnike i rade jos gomilu humanitarnih stvari. vrlo mocno izgleda kupola kad sunce udari u nju. 

a za one temelje na königsplatz-u ne znam cemu sluze i zasto ne rade :)

 

Link to comment

Bio sam da bih snimio Grunvalder stadion(eno ga na stadionima:laugh:) i primetim kupole i vizantijske krstove. Bio sam ubedjen da je ruska crkva i krenem prema njoj, logicno Binsr sam, kada ono Templari. Kakvi sada templari u vizantijskom stilu...Video sam na ulazu u stanicu podzemne na Candidlplatz-u zanimljiv grafit  na temu bede dece, ne znam da li je povezano ali je blizu. Mislim uglavnom su okolo murali i grafiti posveceni 1860...

 

Ti temelji su ostaci nacistickog svetilista,

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Ehrentempel

 

Stoje tu od 1947 iz meni nepoznatih razloga:rolleyes: Inace mslim da malo ljudi u Minhenu zna sta je to tacno...Sam Köningsplatz je bilo veliko okuplljaliste nacista. Ona bela kuca(danas posvecen borbi protiv nacista kao dokumentacioni centar nsdap), moderna, je izgradjena na mestu Braon kuce...

Edited by pasha
Link to comment
1 hour ago, pasha said:

Bio sam da bih snimio Grunvalder stadion(eno ga na stadionima:laugh:) i primetim kupole i vizantijske krstove. Bio sam ubedjen da je ruska crkva i krenem prema njoj, logicno Binsr sam, kada ono Templari. Kakvi sada templari u vizantijskom stilu...Video sam na ulazu u stanicu podzemne na Candidlplatz-u zanimljiv grafit  na temu bede dece, ne znam da li je povezano ali je blizu. Mislim uglavnom su okolo murali i grafiti posveceni 1860...

 

Ti temelji su ostaci nacistickog svetilista,

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Ehrentempel

 

Stoje tu od 1947 iz meni nepoznatih razloga:rolleyes: Inace mslim da malo ljudi u Minhenu zna sta je to tacno...Sam Köningsplatz je bilo veliko okuplljaliste nacista. Ona bela kuca(danas posvecen borbi protiv nacista kao dokumentacioni centar nsdap), moderna, je izgradjena na mestu Braon kuce...

 

Giesing ti je listom za 1860. Sve je plavo od Ostfriedhofa do Harlachinga. osim crvene fleke u Säbenerstrasse. Bayern i 1860 su komsije. Slicno kao i beogradske komsije.

Treba nekad da se uputis pored Isara. Mozes biciklom do kraja sveta, a fantazija je tamo od zooloskog vrta pa na jug. Mi se juce muvali oko Gasthof zur Mühle, kod Straßlacha. Moracemo jos jednom kad ozeleni sve

Link to comment
11 hours ago, I*m with the pilots said:

Da li je do mog nerazumevanja kako se citaju teme na Twitter-u ili nerazumevanje pozadine ove price sa vremenom, tek - ne razumem?


Realno Tviter mi često ne lezi nimalo, a i ovde se lakše razume kada se stavi u kontekst priče 🙂

 

- Pre neki dan su bile demonstracije Querdenkera u Minhenu a vreme je ovde bilo jako kišovito. U jednom trenutku je i pala mreža mobilne telefonije. 
- Kachelmann (vrv. najpoznatiji meteorolog) po završetku demonstracija pušta tvit “kako polako kreće da isključuje kišu” aludirajući na HAARP zaveru na koju se queraši lože. Isto tako u tvitu pozdravlja policiju u Minhenu

- Minhenska policija mu odgovara preko zvaničnog Tviter kanala da “ponovo aktiviraju mrežu mobilne telefonije”. 
 

U komentarima ispod se može videti da ima Querdenkera koji su ovo za ozbiljno shvatili:

image.png.34ff5b6e473c01afb45ec09a3e391991.png

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...