Jump to content
IGNORED

Nemačka


Parsons

Recommended Posts

Ma da, ali šta ako živim u Kelnu, a na dan izbora ću biti poslom u Berlinu? Mora da može da se prijavi i to.

Republiku Srbiju apsolutno boli uvo za to.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
3 hours ago, aram said:

Ma da, ali šta ako živim u Kelnu, a na dan izbora ću biti poslom u Berlinu? Mora da može da se prijavi i to.

 

posalji im mail i pitaj. meni su odgovorili letos na jedno pitanje, mada istini za volju, rekli su da nemaju pojma za to sto ih pitam. diplomatski doduse. ali je jos jaci deo sto konzulat ima @t-online.de mail.

Edited by Venom
  • Haha 1
Link to comment

Ovi u Frankfurtu su izgleda prestali da odgovaraju na mejlove, poslala sam mejl sa pitanjem i molbom za termin pre 3-4 nedelje (jer je telefonom nemoguce dobiti ih, navodno do 13h je rad sa strankama a posle toga telefonski, no i dalje se vrti samo masina) i na kraju sam morala otici do samog konzulata da to i ucinim (i dzabe sam krecila, tu vrstu usluge ne vrse..). Pre ovog (pre pandemije) sam im se obracala dva puta i odgovorili bi za dan-dva.

Link to comment
20 hours ago, DragiButrose said:

Drugari gde se do sada glasalo u konzulatima? Pitam za Bayern... koliko vidim imamo konzulat u Minhenu. 

Bas sam se nameracio da odradim to u aprilu iako mi Minhen nije bas blizu, nadam se da ce biti dovoljno prijavljenih. 

 

 

 

Ako ti Minhen nije blizu onda si verovatno severno u Frankoniji. Mozda ti je onda blizi Frankfurt od Minhena. Mislim da ce konzulati i ambasade tek nakon raspisivanja izbora u Srbiji dati objasnjena.

  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...