Jump to content
IGNORED

Miroslav Aleksić - silovanja i seksualni napadi


Frank Pembleton

Recommended Posts

ma moze, samo shto se on iz jovana jovanovica preimenovao u petra petrovica, random obichno u random obichno. mora da je imao neki fensi razlog, koji sad ovaj frenk nece da nam kaze iz inata.

sent from bubamoto

Link to comment

Šta se priča po čaršiji, ko je najbolji za upis za FDU? Je l' taj? E kod njega obavezno, a on im još doda gas- ne, ne u moju školu ne može ko hoće, nego koga ja odaberem. Pa se tresu da l' će dete da im bude primljeno. Inače "škola" je registrovana kao doo, MB 17567039, pretežna delatnost-  proizvodnja kinematrografskih dela, audio- vizuelnih sadržaja i tv programa. Nikakva edukacija se ne pominje.

 

Edited by halloween
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Dakle "stari" Happy u Beograđanci što je bio...
Menadžment je došao na genijalnu ideju da svi koji se "slikaju" moraju imati "umetnička imena" koja su u vlasništvu te televizije, i kad i ako oni pređu na drugu TV ne mogo poneti i "ime".
Briljantna ideja!

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Frank Pembleton said:

Dakle "stari" Happy u Beograđanci što je bio...
Menadžment je došao na genijalnu ideju da svi koji se "slikaju" moraju imati "umetnička imena" koja su u vlasništvu te televizije, i kad i ako oni pređu na drugu TV ne mogo poneti i "ime".
Briljantna ideja!

.... Shiit has hit the fan!
 

Tara Karaman?

 

Meni to uvek imalo neku malo jadnu potcenjivačku notu. Ono kao svi se penjali na nju...

Link to comment
32 minutes ago, Frank Pembleton said:

Dakle "stari" Happy u Beograđanci što je bio...
Menadžment je došao na genijalnu ideju da svi koji se "slikaju" moraju imati "umetnička imena" koja su u vlasništvu te televizije, i kad i ako oni pređu na drugu TV ne mogo poneti i "ime".
Briljantna ideja!

.... Shiit has hit the fan!
 

Zar to nije bila tv kosava

Secsm se tare karaman, i njenog prethodnog imena, iz gimnazije

Dakle direktiva nije glamurajzink ko kod zane poliakov

Link to comment
49 minutes ago, halloween said:

Šta se priča po čaršiji, ko je najbolji za upis za FDU? Je l' taj? E kod njega obavezno, a on im još doda gas- ne, ne u moju školu ne može ko hoće, nego koga ja odaberem. Pa se tresu da l' će dete da im bude primljeno. Inače "škola" je registrovana kao doo, MB 17567039, pretežna delatnost-  proizvodnja kinematrografskih dela, audio- vizuelnih sadržaja i tv programa. Nikakva edukacija se ne pominje.

 

Postoje klanovi na FDU-u,Mika ja sigurno povezan sa tom ekipom! Nista se ne desava slucajno.

Link to comment
49 minutes ago, Frank Pembleton said:

Dakle "stari" Happy u Beograđanci što je bio...
Menadžment je došao na genijalnu ideju da svi koji se "slikaju" moraju imati "umetnička imena" koja su u vlasništvu te televizije, i kad i ako oni pređu na drugu TV ne mogo poneti i "ime".
Briljantna ideja!

.... Shiit has hit the fan!
 

VV je uzeo novine video sliku Andreja Ševčenka  i ajd mož da prođe .A Maričić prezime po babine linije. Pričao je to po emisijama 

Link to comment
Zar to nije bila tv kosava
Secsm se tare karaman, i njenog prethodnog imena, iz gimnazije
Dakle direktiva nije glamurajzink ko kod zane poliakov
Jeste.

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
  • Redoran changed the title to Miroslav Aleksić - silovanja i seksualni napadi
  • Redoran pinned this topic
  • Redoran locked, pinned and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...