Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Hvala. Mi plavokrvni odavde + engleska kraljica, to je taj izbor.

 

Nista ne osecam btw, ni mesto uboda, ni sam ubod nisam osetio, mozda me nisu ni peltcovali. Valjda ima veze sto je ovaj adeno virus uzet od shimpanci pa se kod mene oseca domace.

 

Ce da vidimo do veceras/sutra ujutru. Cuvacu se narednih mesec dana maksimalno, ako zakacim onda jebiga bas sam baksuz.

Spoiler

Nesrecna keva taman par nedelja promasila termin za vakcinaciju, ume nas porodicno da potera neki baksuz.

 

Link to comment
54 minutes ago, gospa buba said:

edip@caligula. kauboji, a shta ste konachno bocili, zeku ili rusa?
 

 

 

Samo Astra je bila, rusa ne bih uzeo. Za zenu uljudno pitao da dodje pred kraj radnog vremena i dobije shot ako ima viska, oni ultraljubazno odgovorili da dodje svakako. Dosli u pola 6, odmah je primili, dopisali na spisak (vidim bilo jos desetak dopisanih) tako da ako je nekome frka moze da proba taj recept.

 

Nema grize savesti jer kada sam video spisak na koji me podebljao, falilo je bas dosta ljudi koji su vrv odustali, guzve uopste nije bilo. Bukvalno dodjes, udjes i vakcinises se.

 

 

  • +1 7
Link to comment

naravno da nema razloga za grizu savjesti posto je sistem ocigledno bilo nuzno bilo namjerno ustrojen tako da se neke vakcine daju mimo spiska tj ad hoc pridoslima. da je drugacije dobijele bi se iskljucivo preko veze, a ne samo mimo dnevnog programa.

  • +1 4
Link to comment
1 hour ago, Caligula said:

Cuvacu se narednih mesec dana maksimalno, ako zakacim onda jebiga bas sam baksuz.

zar revakcina za astru nije za 12 nedelja?

Link to comment

EvQG2QpXEAMbRlo?format=png&name=900x900

 

Quote

Najviše je dato vakcine "sinofarm", i to više od 206.000, sledi vakcina "fajzer" sa oko 24.000, "sputnjik v" sa 18.000, a "astra zeneka" sa skoro 7.000.

 

Edited by Dankan Ajdaho
Link to comment

I ja sam primio Astricu™ pre 2 sata, DZ Voždovac. Nisam imao poziv, išao sa suprugom. Doktorka pitala jel ima nekog ko može brzo da stigne jer imaju 4-5 vakcina viška i tako sam se ogrebao. Za sad nikakva reakcija, ali još je rano verovatno.

 

Edit: revakcina 22. maja

Edited by Sokrat
Link to comment

gledao sam šeklera(ima ga na prethodnim stranama), doduše, za kineza sam ispratio da imuni sistem počinje rapidno da pravi antitela 7 dana posle revakcine, a pik pravljenja antitela je 10 dana posle vakcine

 

ne znam kako je za te rnk, valjda se brže stiče imunitet

Link to comment

Jutros primio Rusa, vodio i kevu. 
Malopre se čuli kaže oseća se kao da ima 100 kila i spavala je skoro 3 sata popodne. 
 

Mene nešto smlatilo pre sat vremena, temp ok 36,7, ali mi neka mučnina i lagani bol u laktu i zglobu leve ruke. Kontam da ću zaspati do 21h. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...