Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

 
Ja na svojoj potvrdi posle prve vakcine nisam imao unet datum revakcinacije. To je bilo pre mesec i kusur dana, na sajmu, kad je moglo bez poziva. Nisam ni dobio potvrdu na mail ni na sms posle prve vakcine. Ali su uredno stigli pozivi 36 sati pre druge vakcine, 3 nedelje kasnije.
evo stiglo bubinom momku, sad za ponedeljak, kinez 2.

edip. shta, astrozeka se od majmuna pravi? :hihi:

sent from bubamoto


Link to comment
4 minutes ago, gospa buba said:

evo stiglo bubinom momku, sad za ponedeljak, kinez 2.

edip. shta, astrozeka se od majmuna pravi? :hihi:

sent from bubamoto

 

Kako funkcioniše mešoviti brak:lolol:

Link to comment
6 minutes ago, gospa buba said:

evo stiglo bubinom momku, sad za ponedeljak, kinez 2.

edip. shta, astrozeka se od majmuna pravi? :hihi:

sent from bubamoto

 

od majmuna, nego kako

Link to comment
Kako funkcioniše mešoviti brak[emoji38]ol:
savrsheno, ja sam iz sveta meshovitih brakova, a on jadan shta ce hihi.gif

ja sam u stvari usvojena od roditelja kineza. tako da je malo lakshe tako :D

sent from bubamoto


  • Haha 1
Link to comment
Odkud odjednom ima Sputnjika V, čuvali ga do sad?
Koliko znam, nisu stizale nove količine.
njihova politika oko vakcina je krajnje sumnjiva. tim pre shto imamo mehanizme za nabavku evropskih, ali ne i ogranichenja za 'rukovanje', kao shto unija ima. ne bi me chudilo da nas (srbiju) za godinu dve razapinju za serijske zloupotrebe. shto je u ovom trenutku nama naravno nebitno, a i za 2 godine ce se teshko napadati. shteta shto se nece vakcinisati cela drzava i ispashcemo na kraju sami sebi budale.

sent from bubamoto


  • +1 2
Link to comment
5 hours ago, Have_Fun said:

1) Da li i koju vakcinu smeju primiti osobe alergicne na baktrim i slicne antibiotike?
2) Da li i koju vakcinu smeju primiti osobe koje imaju lupus?

1) Moja sestra sa jakom alergijom na baktrim primila Fajzer bez problema. Majka sa one time reakcijom na penicilin takođe F. 

2) Sve autoimune bolesti treba naglasiti, mislim da je Sinofarm bezbedna, Fajzera nikako. 

Link to comment
15 minutes ago, Caligula said:

Jbt meni nije nista. Sta kazu imunolozi, ako nema reakcije da li to nesto znaci?

 

Bukvalno nista, sem sto mi je laknulo.

Koliko je dana proslo od kad si se zarazio? Moja komsinica (1958)se zarazila i bila je skroz ok,nije mirovala,setkala se,itd.. da bi 13 dana od zarazavanja pala u krevet i zaglavaila Arenu na kiseoniku mesec dana.Evo je i dan danas ne moze da se oporavi,seta vrlo malo,al vidi se da to nije ista zena i da nikad nece biti ona stara.

Link to comment
17 minutes ago, Caligula said:

Jbt meni nije nista. Sta kazu imunolozi, ako nema reakcije da li to nesto znaci?

 

Bukvalno nista, sem sto mi je laknulo.

keva moje kolezinice, bakuta u svojim osamdesetim  sa mnoštvo pratećih bolesti je došla iz Bosne i vakcinisana Astrom pre neki dan. Kad sam zvala da pitam kako je , rekla ko bog, spavala sam nikad bolje :D tako da ne brini, izgleda da leči i kostobolju nekima ;) Živce po malo umiri svaka, meni kad sam dobila  kineza bilo ko da sam popila one pilule za smirenje :D

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, MocaVukotic said:

Znaci jos ja sam ostao na celom forumu

Morgana, ja i još neke devojke smo ili nevidljive ili na ignore ili smo irelevantne za mušku statistiku vakcinisanih :mad:

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...