Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

2 minutes ago, Sandradjer said:

Hvala, resila si mi dilemu.  Prijavicu se na Stari grad danas :)

Ja na starom gradu već 2 sedmice. Sad saznam da su neke dve moje 12 godina mlađe poznanice koje su birali samo određene vakcine pozvali, mene sa svim nisu. Niti mamu kolege koja ima 50ak

 

Ne vredi da pokušavamo naći zakonitost u pozivanju i menjati prijave, samo random i moliti se bogovima. Kad nas pozovu otići i uplatiti i tiket za loto...

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment

Ma nema sanse naci neko pravilo,  o ukrstanju podataka dajem glavu da nikad nisu uradili.  

Neki moj uzorak je definitivno da probiraci bolje prolaze od grupe koja je birala sve vakcine.  

Optimizuje eUprava :D

Edited by Sandradjer
Link to comment
29 minutes ago, Sandradjer said:

Iz koje opstine te salju u Belexpo? 

Sa Palilule. Novog Beograda, Starog Grada. I ne mislim da to ima neke veze sa opštinom, nego sa godištem i tipom vakcine.

 

Od trenutka kad sam se prijavila 14.2. (pošteno, na opštini gde mi i jeste prijava boravka i DZ, dakle na Paliluli)- nisam birala valcine - prošlo je ravno 8 dana do poziva (22.2.) i 12 dana do vakcinacije.

Mojoj prvoj komšinici koja je 3 godine starija, živi vrata do mene, a prijavila se prvog dana kad je to bilo moguće, isto za sve vakcine i isto Palilulu, poziv je stigao dan pre mene. Obe smo vakcinisane astro zekom.

 

p.s. Astro zeka, 50h kasnije - nula reakcije. Odoh u šetnju po kraju.

Edited by pt 2.0
  • Hvala 1
Link to comment

Dobices verovatno poziv. Ali pitanje je legitimno, jer sta ako dodjes bez poziva tamo gde si primila prvu vakcinu, a bas tada nemaju vakcinu koju su primila..

Link to comment

Imam pitanje za vas što ste bili na punktovima. Drugaricu pozvali za sutra u Belexpo, kao i njenog muža u terminu 10 min pre nje. Moraju da vode bebu sa sobom, nema ko da je čuva. Ima li šanse da ne stoje u redu sa kolicima ili je protok takav da nema potrebe za nekim akrobacijama? 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...