Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Just now, Valkyrie said:

Morgana, ja i još neke devojke smo ili nevidljive ili na ignore ili smo irelevantne za mušku statistiku vakcinisanih :mad:

To se nabrdovitom Balkanu uci od malih nogu, mozda je vec uslo u gene: kada si videla, secas li se ti ili bilo ko drugi, da je zena, keva recimo, ikad kukala na prehladu, nazeb, gripove...

Dok je kod vrste balkanski muzjak u takvim situacijama omiljeno kataklizmicko ponasanje, globalna katastrofa, sve se ori od kukanja... :sleep:

  • Haha 1
Link to comment
15 minutes ago, Valkyrie said:

 

2) Sve autoimune bolesti treba naglasiti, mislim da je Sinofarm bezbedna, Fajzera nikako. 

Znam da su preporučivali Sinofarm i znam  za jednu osobu s lupusom. Nije bilo problema.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Tsai said:

@namenski

sta se dogadja dole po pitanju vakcina?

U praksi apsolutno nista.

Doduse, koliko sam zakacio poslednjih par dana stiglo je nekih 2,000 doza, dovezla premijerka avionom, onim malim, specijalnim, o trosku srpskih poreskih obveznika, i pomenuse jos nekih 5,000 doza koje samo sto nisu, pelcovano osoblje kotorske bolnice i neke bolnice ili DZ na severu...

Sistemski nista, dnevne brojke katastrofa, ljudi - koliko sam mogao da vidim, mada smo poprilicna izolacija - zacudo disciplinovani, policijski skracen sa 22.00 na 21.00, vracena onlajn nastava...

Sve u svemu, jebemliga...

Link to comment
Jbt meni nije nista. Sta kazu imunolozi, ako nema reakcije da li to nesto znaci?
 
Bukvalno nista, sem sto mi je laknulo.
rano ti je, ako uopshte. ja sam divljala 12 sati i tek onda pochelo . ali ti ne morash hihi.gif

rene hoce da kaze da ja nisam jaka ko medjed cry.gif

sent from bubamoto



Link to comment
35 minutes ago, MocaVukotic said:

Znaci jos ja sam ostao na celom forumu, milos vezba, njega ne racunam... 

 

Inace testirao se juce pcr, negativo, so far so good... 

 

31 minutes ago, Valkyrie said:

Morgana, ja i još neke devojke smo ili nevidljive ili na ignore ili smo irelevantne za mušku statistiku vakcinisanih :mad:

 

29 minutes ago, smorenko said:

Ima nas još :dry:

 

+1

 

Naše snage jačaju svakog dana...

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

 

 

+1

 

Naše snage jačaju svakog dana...

svakim novim  danom

:fantom:

Edited by kud u maglu Simoviću
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
U praksi apsolutno nista.
Doduse, koliko sam zakacio poslednjih par dana stiglo je nekih 2,000 doza, dovezla premijerka avionom, onim malim, specijalnim, o trosku srpskih poreskih obveznika, i pomenuse jos nekih 5,000 doza koje samo sto nisu, pelcovano osoblje kotorske bolnice i neke bolnice ili DZ na severu...
Sistemski nista, dnevne brojke katastrofa, ljudi - koliko sam mogao da vidim, mada smo poprilicna izolacija - zacudo disciplinovani, policijski skracen sa 22.00 na 21.00, vracena onlajn nastava...
Sve u svemu, jebemliga...
Vidim par nekih poznanika iz CG koji su bili ono u fazonu "doneli nam iz Srbije coronu", sada kače slike na FB kako se astrozekuju ovde...

.... Shiit has hit the fan!

  • Tužno 1
Link to comment
2 hours ago, Caligula said:

 

Ma revakcina da, ali makar dok se ne stvari kakva takva zastita.

Računaj tri nedelje. Verovatno je i brže, ali što bi stručnjaci rekli 21 dan je puna zaštita. 

U Engleskoj se odlično pokazala, tako da ne brini.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...