Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

info iz Silerove od pre 2 minuta... do 15h su vakcinisali Rusom, sad je Zeka™. Moja koleginica bila ona nije ni birala Zeku, ali su samo to mogli da joj daju. Nije se vakcinisala jer nece da ceka 3 meseca za revakcinaciju.

  • Hvala 1
Link to comment
48 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Šta znači svega? Fajzera?

Pa valjda, nadovezujem se na postove pre mog.

Što se lokacije tiče, premestila sam se i tamo gde ću imati logistiku grenisa oko đece u slučaju da me sobali Kojotuša™ 

Link to comment
1 minute ago, Milosh76 said:

info iz Silerove od pre 2 minuta... do 15h su vakcinisali Rusom, sad je Zeka™. Moja koleginica bila ona nije ni birala Zeku, ali su samo to mogli da joj daju. Nije se vakcinisala jer nece da ceka 3 meseca za revakcinaciju.

 

Dakle Svemir Zeka.

 

Kada se stvaraju prva anti tela, kako bese

Link to comment
5 minutes ago, Milosh76 said:

Tako su njoj rekli... Fajzera definitivno nema u Zemunu

 

Šilerova je šupak kosmosa jbg imaju samo Obodin frižidere iz pedesetih prošloga veka

 

dobro da je i Astra Zeneka dosla, ja ocekivao kineza 1:1

 

ili da me ubedjuju u Sputnjika

Edited by Caligula
Link to comment
1 hour ago, renne said:

nije

e: u austriju stiže velika količina rusa ovih dana, toliko o tome


Video sam da su pricali oko toga ovih dana ali i ne da je dogovoreno
Ono sto sam ja ispratio je da se ceka da rusku vakcinu odobri EU pa ce je onda uzeti Austrija
Za sad valjda ocekuju da stigne jos neki broj AZ vakcina
Znam za jednu banku koja treba da dobije AZ za svoje zaposlene, nadaju se u maju

Edited by Have_Fun
Link to comment

p.s.

pitanje zbog familije, pa ako neko zna odgovor, znacice

1) Da li i koju vakcinu smeju primiti osobe alergicne na baktrim i slicne antibiotike?
2) Da li i koju vakcinu smeju primiti osobe koje imaju lupus?

Link to comment
16 minutes ago, Have_Fun said:

p.s.

pitanje zbog familije, pa ako neko zna odgovor, znacice

1) Da li i koju vakcinu smeju primiti osobe alergicne na baktrim i slicne antibiotike?
2) Da li i koju vakcinu smeju primiti osobe koje imaju lupus?

1) verovatno važi što i za druge antibiotike, ja sam alergican na penicilin.

Mogle su se razne priče čuti, te ne sme ni jedna vakcina onda, pa sme kinez ali fajzer nikako. Ja primio Fajzera bez problema, nikakve reakcije nije bilo.

I to je izgleda sad neki opšti zaključak, daju vakcinu po izboru bez obzira na te vrste alergija. 

2) ovo ne znam, ali svakako se pre vakcinacije ide na pregled (više razgovor) kod doktora gde on sve to ispita.

Edited by mraki
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, gospa buba said:

prvo smo ga terali u bolnicu, sad ga teramo na vakcinu, da ne poveruje chovek shta radimo :hihi:

kolko zeka je ovde imalo neku primetnu reakciju na zeku? kolko shvatam niko osim mene? :unsure:

sent from bubamoto
 

 

Ja... preko 38 temperatura, glavobolja, povraćanje, malaksalost, sve reakcije sa liste praktično. Srećom nije dugo trajalo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...