Jump to content
IGNORED

Školska godina i obrazovanje pod koronom


renne

Деца у школу од 1.9  

105 members have voted

  1. 1. Деца у школу од 1.9

    • Имам школско дете и не бих га послао у школу
      19
    • Имам школско дете и послао бих га у школу
      38
    • Немам школско дете, да имам послао бих га у школу
      25
    • Немам школско дете, да имам не бих га послао у школу
      23


Recommended Posts

10 hours ago, Milosh76 said:

Sto znaci da ce se desiti sve suprotno!

 

Kon laze i kad laze!

 

Ko zna sta ce biti. Bice i izbor ko zeli onlajn od ucenika. A nastavnici ce da rade za ove redovne i za ove onlajn. Tako se prica 

Link to comment

https://rs.n1info.com/vesti/vesic-skolska-godina-da-zapocne-kao-pre-korone-usprotivicu-se-restrikcijama/

Vesić tvrdi da za takav stav „ima mnogo argumenata“ i navodi da su deca već izgubila godinu i po dana normalne nastave, da su iz epidemiološkog ugla deca sigurnija u školi nego kod kuće, kao i da bi još jedna godina bez nastave u školi ostavila teške posledice na socijalizaciju dece koja im je u tom uzrastu i te kako
potrebna.

 

Kako god počela, ja bih baš volela da objasni kako su iz epidemiološkog ugla sigurnija u školi nego kod kuće :happy:

 

 

Link to comment
7 hours ago, Sandradjer said:

Ko zna sta ce biti. Bice i izbor ko zeli onlajn od ucenika. A nastavnici ce da rade za ove redovne i za ove onlajn. Tako se prica 

 

Kako se planira da se to postiže? 🧐 Kačenje materijala na G učionice nakon redovnih časova? 

Link to comment
3 hours ago, Taihoskopija said:

 

Kako se planira da se to postiže? 🧐 Kačenje materijala na G učionice nakon redovnih časova? 

Ne znam sta planiraju, ali je bitno da nas zatrpaju i zaplase da ne mislimo mnogo. 

To sam napisala vise kao info sta se prica, nije zvanicno 

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Lena said:

https://rs.n1info.com/vesti/vesic-skolska-godina-da-zapocne-kao-pre-korone-usprotivicu-se-restrikcijama/

Vesić tvrdi da za takav stav „ima mnogo argumenata“ i navodi da su deca već izgubila godinu i po dana normalne nastave, da su iz epidemiološkog ugla deca sigurnija u školi nego kod kuće, kao i da bi još jedna godina bez nastave u školi ostavila teške posledice na socijalizaciju dece koja im je u tom uzrastu i te kako
potrebna.

 

Kako god počela, ja bih baš volela da objasni kako su iz epidemiološkog ugla sigurnija u školi nego kod kuće :happy:

 

 

Vesic se razume u sve, viruse, pedagogiju, psihologiju...

 

 

Link to comment
19 minutes ago, Sandradjer said:

Ne znam sta planiraju, ali je bitno da nas zatrpaju

 

+ još birokratskih sranja i formalnosti i još nečega da se popunjava, to je baš važno <3 

Link to comment
10 minutes ago, Taihoskopija said:

 

+ još birokratskih sranja i formalnosti i još nečega da se popunjava, to je baš važno <3 

Nastava i ucenici nisu vazni. Tako je to kad se firma raspada, krece se sa papirologijom 

  • +1 1
Link to comment

ma divno 

 

...Poručio je da ne može većina ljudi da bude talac manjine...  Vesic

 

„Ono što treba da znaju građani Srbije je da smo mi jednu šansu propustili. Kako smo propustili tu šansu? Tako što smo imali dovoljno vakcina, imali smo ih na vreme, ali se nismo vakcinisali. Time što se nismo u dovoljnoj meri vakcinisali i dovoljno brzo, mi smo dali koroni prostora da ona opstane, da mutira i da sada imamo neke sojeve, i pitanje je kako će oni reagovati na postojeće vakcine...  Loncar

 

https://rs.n1info.com/vesti/loncar-pripremamo-sistem-u-naredne-tri-nedelje-broj-obolelih-ce-se-povecati/

 

Ocekuju 3000 dnevno, u nedelji pre skole..

Vesic poceo da vodi brigu o deci, covek se specijalizovao da dize pritisak, kao da nema dovoljno problema

 

 

 

 

 

Edited by villiem
Link to comment

Mediji bliski vlastima tvrde:

 

ČINJENICE / Ovako će izgledati nastava

 

- Svi đaci idu u školu od 1. septembra

- Časovi traju 45 minuta

- Škole koje su u zelenoj zoni (manje od pet odsto zaraženih) imaju redovnu nastavu u školi

- Đaci iz škola koje su u narandžastoj zoni (od pet do 10 odsto zaraženih) jedan dan idu u školu, a drugi dan imaju onlajn nastavu

- Škole u crvenoj zoni (više od 10 odsto zaraženih) imaju samo onlajn nastavu

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...