Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

Mislim da je bilo i pre petog minuta, baš ono suv zicer. Mada ne bi mnogo promenilo, i sa tim golom i sa penalom bilo bi 4:2 ili 5:2 za njih. Mnogo su jači bili.

Link to comment

Jeste, golove su dali stoperi mihajlov i bajic, vezista marinkovic i napadac lazetic...samo golman nije dao gol...mnogo smo jaci bili

Link to comment
7 hours ago, krkipfc said:

 

Na ovaj dan!

 

 

kako je jug eksplodirao kad je pao gol!  A gužva ispred blagajne za karte... i dalje se toga sećam. nikad posle toga nijhe bila takva gužva. ušao drugar u masu i nema ga 30 minuta. izlazi znoj lipti sa njega, mokra majhica mokar šorc, kaže i gaće mu mokre...

 

na tribini takav delirijum da je to def bilo ispred listi top 5 radovanja ikad, ispred čak i gola tešovića u 100tom derbiju...

Link to comment

karte za jug bile planule ocas posla, pa sam tad prvi od dva puta u zivotu bijo na severu (drugi put protivu lacija). i neentuzijasticno navijao, ako se to uopste navijanjem moze reci, kad je isailovoc zabio gol kod mene se osmejak pojavio na licu, ostatak tekme sam odstajao s rukama u dzepovima, s  obzirom da sam jos bio besan na namestanje partizana da rad ostane u tramvaj ligi. mi smo do poslednjeg kola bili neporazeni, a gradjevinarima je samo pobeda ostavljala nadu za opstanak. i gle cuda...

Link to comment
4 hours ago, Redoran said:

Mislim da je bilo i pre petog minuta, baš ono suv zicer. Mada ne bi mnogo promenilo, i sa tim golom i sa penalom bilo bi 4:2 ili 5:2 za njih. Mnogo su jači bili.

 

Jesu, ta Kroacija, Tuđmanova igračka, u tom trenutku je bila najbogatiji klub istočne Evrope, i verovatno najbolji tim. Ladić, Jurić, Robi, Dario Šimić, Jurčić, Cvitanović.... svi su oni u bili dogodine u Francuskoj i uzeli bronzu + Viduka, Mujčin... 

A Partizan tog leta prodao Ćirića, Hristova, Čakara i Trenevskog, a pojačanja stigla iz Kule, Bečeja i Zemuna... ni u domaćoj ligi te sezone niste bili konkurentni. 

Edited by Nikodije
Link to comment

...doduše osvojili ste te sezone više trofeja nego Zvezda   :) niste bili gadljivi na paktiranje sa Arkanom ne bi li se doakalo Zvezdi. Najmučnija sezona u oštrpj konkurenciji mučnih sezona u srpskom fudbalu.

Link to comment
6 hours ago, mozzer said:

Istina, 5 puta jaci bolji skuplji iskusniji i tim u koji je ulozeno, fKP raspad tada Tumbica... i 1 0 u Bgd... to vece sam bio u Hercegnovom sa Nebojsom Bakocevicem uh kako smo se uradili... u revansu Vukicevic promasuje penal a Obradovic sansu i ostalo je istorija.... vratilo se za 6 godina!

 

Ja gledao revanš u Novom, doduše bez Bakočevića. 

Link to comment
2 hours ago, Nikodije said:

...doduše osvojili ste te sezone više trofeja nego Zvezda   :) niste bili gadljivi na paktiranje sa Arkanom ne bi li se doakalo Zvezdi. Najmučnija sezona u oštrpj konkurenciji mučnih sezona u srpskom fudbalu.

 

 

One sezone u kojima je Arkan bio u Zvezdi i Obiliću su oličenje poštenja i viteške borbe, takoreći Čempionšip, za ove lakrdije od poslednjih par prvenstava u ligi Vučićevog malog od saveza.

Inače, Maki Banjak došao na pripreme. Delovao je robusnije na snimcima nego na Zlatiboru u sendviču između Bilje i Vuletića.

Brat Tavamba preko društvenih mreža šalje signale da je slobodan. U špicu on i Sadik, to bi bila bombonica.

Link to comment

ista ova ekipa ( + kalaba) je prosula oko 25 bodova prosle sezone u ovoj nasoj ligi u pokusaju

hvaliti se kako ce ostati skoro isti sastav i naredne a istovremeno tvrditi kako je cilj titula, je sliovanje zdravog razuma

ovoj ekipi je nepohodno bar 4 - 5 ozbiljnih pojacanja plus kompletna promena klupe koja je apsolutno bezkorisna

nazalost sve oni to znaju vrlo dobro zato od svega toga i nema nista

  • +1 2
Link to comment
11 hours ago, Њујоркер said:

karte za jug bile planule ocas posla, pa sam tad prvi od dva puta u zivotu bijo na severu (drugi put protivu lacija). i neentuzijasticno navijao, ako se to uopste navijanjem moze reci, kad je isailovoc zabio gol kod mene se osmejak pojavio na licu, ostatak tekme sam odstajao s rukama u dzepovima, s  obzirom da sam jos bio besan na namestanje partizana da rad ostane u tramvaj ligi. mi smo do poslednjeg kola bili neporazeni, a gradjevinarima je samo pobeda ostavljala nadu za opstanak. i gle cuda...

ja isto, prvi put na severu u hramu!

da dodam da murja nije dozvoljavala ništa od zastava/transparenata koje nisu crno bele, na ulazima gledali i čitali svaki

 

upamtio sam Silvija Marića, broj 4 na leđima, šta je taj radio Troboku i ostalima ono je bilo tužno, pogodio prečku, onakav zvuk nikad nisam čuo, verovatno od iznenandnog muka celog stadiona

 

ipak, biće zabeleženo da u prvoj utakmici nekog hrvatskog i nekog srpskog kluba ovaj drugi pobedio - mada kasnije trijumfalno ovaj prvi prošao dalje :sad:

Link to comment
13 hours ago, twisted said:

 

 

kako je jug eksplodirao kad je pao gol!  A gužva ispred blagajne za karte... i dalje se toga sećam. nikad posle toga nijhe bila takva gužva. ušao drugar u masu i nema ga 30 minuta. izlazi znoj lipti sa njega, mokra majhica mokar šorc, kaže i gaće mu mokre...

 

na tribini takav delirijum da je to def bilo ispred listi top 5 radovanja ikad, ispred čak i gola tešovića u 100tom derbiju...

 

 

Tu su se tapkarosi malo precenili..pred tekmu su nudili karte za dve limenke piva.

 

Utisak sa tekme koji pamtim..Ozbiljna nadmoc Viduke nad celokupnim nasim timom.

Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

protiv koga igramo u nedelju?

Protivu Proletera.

 

Mocart kaze da nas samo detalji dele od potpisivanja nekog lalatovicevog rodjaka, impresivne fudbalske biografije

 

Quote

U mlađim kategorijama Vojvodina, a u seniorskoj karijeri Budućnost Gložan (trenutno, Opštinska liga Bačka Palanka), Radnički Niš, pa pozajmica Dinamu iz Vranja, zatim potpis za sofijsku Slaviju (bez utakmica), Radnički iz Zrenjanina (minule sezone Srpska liga „Vojvodina“), a od januara ove godine ugovor sa DAC Dunajskom Sredom (dva meča).

 

Nadajmo se da je patka

  • Hvala 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...