Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

Desni koliko sam video - reprezentativac Gvineje Abdulaj Sise (25)... valjda kao back-up za Miletica

 

Edit: Ja bih ga doveo ako je to Madjionicarev uslov da nastavi sa svojim magicnim nastupima kod nas

Edited by mozzer
Link to comment
3 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

 

ima tekma sa trepčom na klupskom yt kanalu

 

 

Najzad pravi fudbal...

 

 

 

Link to comment

Celavi se toliko izvukao danas (verovatno i u celoj sezoni) da mu vise u zivotu nece pasti na pamet da ponovi onu izjavu o VARu i dusi fudbala.

Link to comment

al je zeljko pantic izgoreo u poslednjoj emisiji zbog ove price sa menjanjem grba, iznervirali ga neki minorni ultra levicari sa tvitera koji bi njemu da zapuse usta. pola sata je drvio o tome i jako se uzbudio, jedva sam izdrzao. vise se uzbudio zbog grba nego zbog kineskih vakcina. 

 

a stvarno bi bilo najjace da klub koji se zove partizan, ima grb sa dzinovskom krunom i dvoglavim ocerupanim piletom. jedino kad bi promenili ime u fk cetnik 

 

Link to comment
8 hours ago, sherman said:

al je zeljko pantic izgoreo u poslednjoj emisiji zbog ove price sa menjanjem grba, iznervirali ga neki minorni ultra levicari sa tvitera koji bi njemu da zapuse usta. pola sata je drvio o tome i jako se uzbudio, jedva sam izdrzao. vise se uzbudio zbog grba nego zbog kineskih vakcina. 

 

a stvarno bi bilo najjace da klub koji se zove partizan, ima grb sa dzinovskom krunom i dvoglavim ocerupanim piletom. jedino kad bi promenili ime u fk cetnik 

 

evo kako ga ućutkavati svaki put kada se iskenja na bilo koju temu

 

 

 A nisu ga ućutkali nikakvi minorni levičari već pravi i razumni navijači Partizana.

Link to comment

Pantara malo na Dzeri Springera gura, haos, frka, samo da se gleda. Nek je živ i zdrav, trauma je to. 

 

Savo kaze ne voli prijateljske utakmice, dete Filip neće da ide. 

 

Tresko harakiri kad buzda zabije još koji do kraja priprema :D

Link to comment
2 hours ago, copkillah said:

evo kako ga ućutkavati svaki put kada se iskenja na bilo koju temu

 

pa ne baš, samo ozbiljna govna mogu da koriste ovu sliku i da je fotošopiraju za bilo šta

 

 

ovako ga treba ućutkivati, pošto za sve što priča ima nešto kontradiktorno što ga demantuje

 

Edited by levi
Link to comment
16 hours ago, sherman said:

al je zeljko pantic izgoreo u poslednjoj emisiji zbog ove price sa menjanjem grba, iznervirali ga neki minorni ultra levicari sa tvitera koji bi njemu da zapuse usta. pola sata je drvio o tome i jako se uzbudio, jedva sam izdrzao. vise se uzbudio zbog grba nego zbog kineskih vakcina. 

 

a stvarno bi bilo najjace da klub koji se zove partizan, ima grb sa dzinovskom krunom i dvoglavim ocerupanim piletom. jedino kad bi promenili ime u fk cetnik 

 

 

Pantara je izgoreo jer mi se cini da je ocekivao neku ulogu u ovome sto radi Georgiev sa Newsmax adria ili kako se vec zove..kao vidjeni pristalica republikanaca.

 

Sad lupa u sve sto mu izgleda kao ekser.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...