Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

3 hours ago, ZokiAsov said:

U mlađim kategorijama Vojvodina, a u seniorskoj karijeri Budućnost Gložan (trenutno, Opštinska liga Bačka Palanka), Radnički Niš, pa pozajmica Dinamu iz Vranja, zatim potpis za sofijsku Slaviju (bez utakmica), Radnički iz Zrenjanina (minule sezone Srpska liga „Vojvodina“), a od januara ove godine ugovor sa DAC Dunajskom Sredom (dva meča).

crazy family guy GIF

Link to comment

Zločin je prema Natku, Sadiku i još nekim igračima što ovaj tim igra bez bekova. Jel moguće da ne mogu nikoga da dovedu?

Teško će se i ove godine probijati bunkeri i dupli blokovi u ligi.

  • +1 2
Link to comment

Bukvalno. Svaki tim ostavlja gomilu prostora ćelavom desno a ovaj zna se šta može tj šta ne može. Ovaj tim može možda malo bolje u prvenstvu nego prošle sezone i to je to. Ima limit i to je to. Samim tim mogu o tituli da pričaju do prekosutra kad ovi preko puta zna se koliko će puta kiksnuti. 

  • +1 3
Link to comment

Otvarač za ovakve timove nekada je bio Leonardo nekim vrhunskim potezom, sada je to Natko. Drugo poluvreme odlično.

 

 

 

 

Link to comment

složio bih se sa theanswerom, malo bolje nego prethodne sezone

 

taman za proleće u europi

:fantom:

 

 

 

meni je pop bolje rešenje od ćelavog na vrataru, nathko je bogotac, zdjelar i šćepara odličan par. glavni problem ovog tima u domaćem brlogu je motivacija, kakvi crni bekovi

 

bem ti kišu

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

složio bih se sa theanswerom, malo bolje nego prethodne sezone

 

taman za proleće u europi

:fantom:

 

 

 

meni je pop bolje rešenje od ćelavog na vrataru, nathko je bogotac, zdjelar i šćepara odličan par. glavni problem ovog tima u domaćem brlogu je motivacija, kakvi crni bekovi

 

bem ti kišu

 

proleće u evropi je sad manje bitno nego ikad ako ne budemo prvi, igraćemo dogodine onaj intertoto kup

 

golman je manje bitan, bar sam tako mislio do prošle sezone, a onda nas je stojke grobare ujebo za pokolenja svojim primljenim golom sa 70 metara u alkmaru

 

odbrana je bušna, videćemo kakav je banjak ali i da je korektan igrač nije to nikakvo poboljšanje u odnosu na prošlu sezonu gde nam gol nije dala jedino zvezda.. bekovi ofanzivno da ne pričam

 

šćekić je prosečan linglong igrač, ništa specijalno sem visine i borbenosti nema, i tu smo tanki.. jedino gde nismo tanki smo na amc i na krilima.. sadik nema zamenu u špicu.. dubina nepostojeća.. na jednu utakmicu možemo da ispadnemo lagano i u prvom kolu a nismo dovoljno dobri da možemo da kažemo da isto tako možemo da prođemo 4 kola 

 

 

Link to comment
3 hours ago, theanswer said:

sadik nema zamenu u špicu..

 

Ovo je verovatno najveći problem. Sve ostalo može da se skrpi nekako, ali mi zaista nemamo nikakvu drugu opciju ako Sadik ode / umori se / bude povređen par utakmica.

Link to comment
6 hours ago, theanswer said:

 

proleće u evropi je sad manje bitno nego ikad ako ne budemo prvi, igraćemo dogodine onaj intertoto kup

 

 

Ako sam dobro skapirao koncept takmicenja taj intertoto tesko da mozemo da izbegnemo na duze staze. npr i da uzmemo titulu ove sezone i odigramo naredne nesto u grupama LS ili LE, prvi put kada ne budemo prvaci opet nas ceka taj treci nivo takmicenja.

Link to comment
4 hours ago, *edited by mod said:

Ako sam dobro skapirao koncept takmicenja taj intertoto tesko da mozemo da izbegnemo na duze staze. npr i da uzmemo titulu ove sezone i odigramo naredne nesto u grupama LS ili LE, prvi put kada ne budemo prvaci opet nas ceka taj treci nivo takmicenja.

 

Možda uđemo u 15 na listi 

Link to comment

Sanse da uzmemo titulu i  samim tim ekipu duha koji lebdi posaljemo u intertoto kup, su otprilike jednake mojim sansama da se probudim u vili na mauiju i vidim skarlet johanson kako mi naga kuva tursku kafu i sprema omlet.

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...