Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

On 27.7.2020. at 10:54, ZokiAsov said:

Sanse da uzmemo titulu i  samim tim ekipu duha koji lebdi posaljemo u intertoto kup, su otprilike jednake mojim sansama da se probudim u vili na mauiju i vidim skarlet johanson kako mi naga kuva tursku kafu i sprema omlet.

 

Scena u kojoj onaj Lalatović potpisuje dugoročni ugovor i zadužuje broj 4, oslikava te šanse još i bolje nego prizor obnažene SJ.

  • Haha 1
Link to comment

Nikada nisam odgledao reprizu ove utakmice, Ovo je moj fudbalski Olimpijakos u Parizu.

 

 

Inače, postoji priča da nam Natko dovodi Ejala Golasa iz Makabija. Odličan igrač, istekao mu ugovor.

 

 

Link to comment

secam se sta je bik izjavljivao tog leta 2005, kada je pravio tim. "bitno nam je da pozadi budemo jaki, a napred moze da se i isfuseri", bas tim recima. i onda je ispao od artmedije iako je 210 minuta partizan bio nadmocan, ali nije mogao da postigne gol jer su napred isfuserili™ sa bojom i grubjesicem.

Edited by Nikodije
Link to comment

:laugh: Grubjesic jebote, otkad to nisam cuo. 

Onaj gosa njihov je posle i u LS skidao sve zivo, prezimeli su pa ispali u kupu UEFA od Levskog i Borimirova, secam se da su maznuli Porto u gostima, okrenuli sa 0-2 na 3-2. Bili su im u grupi jos Rendzersi i ne mogu da se setim ko jos, mislim onaj jos uvek luzerski Inter. 

Edited by Plajvi
Link to comment

Meni je i dalje to možda najteže palo od svih poraza, sezonu pre toga igrali sa CSKA proleće, godina pre toga ajmomilivoje LŠ i delovalo je da kada bismo ušli u LŠ opet možda bi to moglo da postane relativno redovna stvar.

 

Sad gledam tim, osim napada čak nije ni bio toliko katastrofalan osim što je pola tima bilo prestaro (Ćirković, Saveljić, Bata Mirković, Danko Lazović, Vukić, Tomić) a Sulejmani i Jovetić premladi.

Link to comment

Gledao sam to na severu, tad se nesto islo na sever par tekmi, od svega pamtim boyin promasen penal i engleskog sudiju bennetta koji je tesio nase igrace kad su na kraju polegali po terenu

Link to comment
10 minutes ago, James Marshall said:

Lazović? Je li on igrao tada uopšte? Prestar?

 

U pravu si, nije bio prestar a nije ni igrao izgleda, došao na polusezoni.

Link to comment

pred žreb sa artmedijom kod bika i zeca je bio menadžer nvaho kanua, pregovarali o dolasku i sutradan kad su saznali da su dobili slovake. odjavili su kanua

 

slepci

Link to comment

zar nije još ranije bilo određeno žrebom da igramo sa pobednikom para artmedije - seltik, jbg seltik bi lakše prošli od zadrtih istočno evropljana kojima je kao i nama igranje lš pitanje života i smrti

Link to comment

Jos gledam i pizdim, wtf, sto niko ne nosi masku... Cesi i Slovaci su pakao zajebani za nase od raspada obe drzave na ovamo. Plzen, Artmedia, Slovan, Liberec, Slavija 2x... 

Jedino ste vi tukli Zilinu pre Miloja, popravio je malo omjer™ s Trnavom i Spartom, ali njih i ex-SSSR kad vidim u zrebu govno mi se smrzne.  

Secam se da su ovi u sva 3 kola prosli na guzove, prvo neke iz Kazahstana mislim na produzetke, pa nekim cudom pocepali Seltik 5-0 kuci i tamo drzali gace i izvukli 0-4. Totalno ludilo. :laugh:


Jebeni Branimir Bajic, isto kao Gobelja u Kopenhagenu, najveci panj u postavi, najlaganiji gol. 

Edited by Plajvi
Link to comment
Just now, gone fishing said:

zar nije još ranije bilo određeno žrebom da igramo sa pobednikom para artmedije - seltik, jbg seltik bi lakše prošli od zadrtih istočno evropljana kojima je kao i nama igranje lš pitanje života i smrti

 

jeste

 

nikad mi ne bismo u to vreme u tom trećem kolu kvala mogli dobiti za protivnika slabiju ekipu na papiru.. nego je artmedija dobila 5:0 u bratislavi a onda je seltik dobio revanš 4:0. još jedan razlog zašto se mislilo da nam je upala kašika u med. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...