Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

koje performanse igraca napretka? jedina njihova performansa™ je da parkiraju autobus. za tu performansu vreme ili teren nije neki faktor.

Link to comment

Zato će protiv Zvezde da se otvore i igraju bez autobusa. :D

 

Šalu na stranu, i za dobru odbranu i za bunker je potrebno trčanje i zatvaranje prostora. Meni stvarno nije jasno kako su igrači Napretka u prednosti jer se igra u tom terminu.

Nije da je napolju kijamet, sneg ili provala oblaka koji bi uticali na stanje terena. Postoji i taj tajm aut za predah i osveženje, koji od skora uveden kada se igra na visokim temperaturama.

 

Da se ogradim, ne znam u kakvom je stanju teren FK Napredak.

 

 

Link to comment

ok, vi ste igrali i po kijametu onomad protiv macve, sneg do kolena, ko sam onda ja da se cudim, mozda rukovodstvo fk partizan uzbudjuju ti ekstremni uslovi, a siguran sam da terza ne deli tu strast. zato vi u pola 6, zvezda u pola 8.

Link to comment
13 minutes ago, Nikodije said:

koje performanse igraca napretka? jedina njihova performansa™ je da parkiraju autobus. za tu performansu vreme ili teren nije neki faktor.

 

bez razloga potcenjuješ napredak na njihovom terenu. ne dolazi Juventus u Kruševac nego ekipa iz njihove lige, isti red veličina, razlike  u nijansama. bilo koji rezultat ne bi bio iznenađenje. na stranu što potcenjuješ i napore potrebne za igranje autobusa po vrućini

Link to comment

sada vidim da za napredak igra abubakar oumaru  :D  bice brzih kontri pod bagdalom na +40, pod uslovom da su mu performanse slicne kao pre 10 godina

Edited by Nikodije
Link to comment

Finala svetskih prvenstava su se igrala po ovakvim pa i vecim vrucinama, ako im se ne igra nek idu da prodaju dukseve i gace u buticima

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, Nikodije said:

sada vidim da za napredak igra abubakar oumaru  :D  bice brzih kontri pod bagdalom na +40, pod uslovom da su mu performanse slicne kao pre 10 godina

 

inače tvoja teorija je da bi Zvezda i Partizan u regularnoj ligi imali po 10 poraza godišnje, a sad kad Partizan ide na jedno od najtežih gotovanja u ligi, ispada da im je Napredak nedorastao protivnik. pa gde bi onda izgubili sve te utakmice

Link to comment
8 minutes ago, levi said:

 

inače tvoja teorija je da bi Zvezda i Partizan u regularnoj ligi imali po 10 poraza godišnje, a sad kad Partizan ide na jedno od najtežih gotovanja u ligi, ispada da im je Napredak nedorastao protivnik. pa gde bi onda izgubili sve te utakmice

 

ne, to sam samo naveo poljski primer, ne kazem da je to moguce kod nas ni u nekim uslovima najregularanijeg takmicenja zato jer je razlika u novcima prevelika, sto u poljskoj nije slucaj. mi smo, pak, drugi ekstrem jer sampion u proseku dozivi jedan ili dva poraza u sezoni. kada bi se igralo regularno (i kada bi liga bila primerenog gabarita, sto znaci 10 klubova cetvorokruzno) realno je da bi broj poraza sampiona isao na 4-5 u proseku.

moguce da sam potcenio napredak, u nasim uslovima™ to je zapravo vrlo solidan i stabilan klub, znali su cak da dobiju i miloevu zvezdu,  zasluzuju postovanje jer nisu nicija filijala.

Edited by Nikodije
Link to comment
35 minutes ago, Nikodije said:

koje performanse igraca napretka? jedina njihova performansa™ je da parkiraju autobus. za tu performansu vreme ili teren nije neki faktor.

 

Napredak se bese usrao u nas jesenas, u nasoj serpi..Dali su nam tri gola, sto se ne desava bas cesto kad docekujemo nekoga u Tolesuperlizi.

Tako da su sve opcije otvorene pa i bus.

 

Ako se nasi jos uvek loze da mozda nekako i mogu da osvoje prvenstvo, ovakve tekme moraju da se dobiju.

 

Link to comment
ok, vi ste igrali i po kijametu onomad protiv macve, sneg do kolena, ko sam onda ja da se cudim, mozda rukovodstvo fk partizan uzbudjuju ti ekstremni uslovi, a siguran sam da terza ne deli tu strast. zato vi u pola 6, zvezda u pola 8.

Nije zbog toga nego sto je logicno da sampion na otvaranju prvenstva dobije bolji termin. Osim toga u Areni znaju da li ce vise gledalaca imati utikmica Napredak - Partizan ili Zvezda - Pazar pa i shodno tome odrede termine.

Za sutra su u Krusevcu najavili 32 uz oblacnost a ne 40 stepeni. Ali hajde da malo dizemo galamu ni oko cega. Na kraju ako si ispratio rukovodstvo Partizana se jeste "uzbudilo" oko termina.

 

Link to comment

Da sam neko moodo na Areni  stavio bih jednu utakmicu u 7, drugu u 9, a utakmicu Napolija pomerio na neki drugi kanal (imaju ih 5), to bi i za gledanost bilo dobro, a i za kvalitet utakmica. Kada bi se oni rukovodili gledanošću i kvalitetom verujem da bi tako uradili. Ili su mogli da razdvoje, jedni u subotu, drugi u nedelju.

Edited by Nikodije
Link to comment
2 hours ago, samo_opusteno said:

...

Na kraju ako si ispratio rukovodstvo Partizana se jeste "uzbudilo" oko termina.

 

 

 

Ali su se primirili kada su čuli da je loža klimatizovana.

Link to comment

Bicemo nositelji na uefinom zdrijebetu sve do kraja, a ni druga pol pozicija iz grupa nije daleko.

Samo da se dosunjamo do istih.

Ajmo, crnobeli.

  • +1 1
Link to comment
Bicemo nositelji na uefinom zdrijebetu sve do kraja, a ni druga pol pozicija iz grupa nije daleko.
Samo da se dosunjamo do istih.
Ajmo, crnobeli.
Teže će biti u grupu nego iz grupe. Posebno ako nam kao nosiocima uleti nepovlašćeni Milan.

Sent from my GM1913 using Tapatalk

Link to comment

kad se pogledaju nosioci i nenosioci u tom plej-ofu, ispada da je sve jedno dal si povlašćen ili nisi. plus se igra jedan tekma, gde je sve moguće.

 

no dobro, idemo redom. prvo da dobijemo 4-0 u Kruševcu

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...