Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

On 24.7.2020. at 16:43, ZokiAsov said:

Mocart kaze da nas samo detalji dele od potpisivanja nekog lalatovicevog rodjaka, impresivne fudbalske biografije

 

 

Nadajmo se da je patka

 

On 24.7.2020. at 20:22, patofiza said:

crazy family guy GIF

 

Link to comment

OK kapiram da su uzeli malog za kombinu, nije problem. Al dajte bre ljudi desnog beka, pa jel nemoguće iskopati nekog ko može to da odigra. Nije mi jasno. 

 

CB - ostoja, badnjak, buda, vitas, Ćelavi I tralalatovic 

 

:facepalm:

Link to comment

desnog beka i to idealnog kakav nama treba već imamo, to je lutovac, za kokeza llsl je potreban bek koji je dobar u ofanzivi a tu je i markec koji je to igrao, kada su ga puštali u igru, u liverpulu

- badnjak i ćelavi će krpiti rupe koje ostaju iza njih kada odu u napad :D

Link to comment
On 27.7.2020. at 18:09, Azdaja said:

OK kapiram da su uzeli malog za kombinu, nije problem. Al dajte bre ljudi desnog beka, pa jel nemoguće iskopati nekog ko može to da odigra. Nije mi jasno. 

 

CB - ostoja, badnjak, buda, vitas, Ćelavi I tralalatovic 

 

:facepalm:

verovatno se čeka onaj Boranija iz Švicarske, tamo se prvenstvo završava ovijeh dana

Link to comment
17 hours ago, Ted said:

sta vam je ljudi, bicemo prvi i to ubedljivo....titula, kup i evropsko 1/4 finale....napred Partizan!!!!

Tako je! Ne mora 1/4 ali dobro!

 

Markec i Lazar Pavlovic postaju carobnjaci....

Link to comment

sad gledam raspored za avgust.....pa mi 4 gostovanja u prvih 6 kola imamo, Kruševac, Novi Pazar, Surdulica  i Novi Sad.....ovde ako izađemo sa 18 bodova do titule je čistina :)

 

plus se igra i kolo evro kvalifikacija

 

a kapiram i da će odlaganje biti problem jer su, van svakog rezona, nakrcali ligu sa 20 klubova i ne znam kako će se naći slobodan termin

 

što se tiče prvog gostovanja predikcija je Napredak-Partizan 0-4 (Sadik 2, Natko i Štulić)

 

u Pazaru malo čupavije, gubimo, okrećemo 1-3 na kraju

 

Surdulica laganica, 0-3 (uz jedan nepostojeći penal kao kopmpenzaciju za neku svinjaruju na komšijskoj tekmi, tipa 2 penala posle 90-og, za tešku pobedu nad galaktikosima sa Slane bare :D)

 

u Novom Sadu se očekuje najetža tekma, ali ne lezi vraže, rešavamo lagano 0-2 (oba gola u prvih 15 minuta).

 

Edited by Ted
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...