Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

59 minutes ago, *edited by mod said:

Otkud to da ih pomeraju?

Sent from my GM1913 using Tapatalk
 

 

zato što trenutna sezona liga evrope nije završena pa se ne zna da li će ostati upražnjeno to mesto za prvaka, pa ako ostane onda se vojvodina pomera između ostalih, a pomera se čini mi se i sparta odmah u grupe, što bi nama pomoglo

Link to comment

Protiv Zlatibora u Užicu od 18 live.

Brani Popović, Sava ga baš forsira. Desni bek Lutovac, Ćela Miletić ide u zadnju liniju umesto Ostojića.

U prvih 11 je i mali Čolić. Opasan igrač, ali opasan.

 

 

Link to comment

Forsira Popovica jer planiraju da ove sezone brani malo vise u ligi zbog novog pravila o mladim igracima u startnoj postavi. Slazem se za Colica dobro izgleda na ovim pripremama.

Link to comment

Oni naravno nisu ništa uradili na dubini tima, pre svega u odbrani, koja nam je i dalje teški falus, ne primimo gol samo od onih koji neće da nam ga daju. I u špicu imamo jednog normalnog igrača, sledeći najbolji koji može da ga zameni je jedno 7x lošiji igrač od njega. 

Link to comment

uh, secam se kako sam skocio kada je isailovic ovo zabio, jedini put u zivotu kada je partizan dao neki gol. trebalo je da bude 5:0 za kroaciju vec u beogradu.

Edited by Nikodije
Link to comment
2 hours ago, Nikodije said:

uh, secam se kako sam skocio kada je isailovic ovo zabio, jedini put u zivotu kada je partizan dao neki gol. trebalo je da bude 5:0 za kroaciju vec u beogradu.

Istina, 5 puta jaci bolji skuplji iskusniji i tim u koji je ulozeno, fKP raspad tada Tumbica... i 1 0 u Bgd... to vece sam bio u Hercegnovom sa Nebojsom Bakocevicem uh kako smo se uradili... u revansu Vukicevic promasuje penal a Obradovic sansu i ostalo je istorija.... vratilo se za 6 godina!

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...