Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

I meni je doktorka održala "predavanje" oko d-dimera, i od čega sve te cifre mogu da skaču, a da sad to nema veze sa ovim aktuelnim...







... Shiit has hit the fan

Link to comment

D-dimer kad je ekstreman u kombinaciji sa drugim analizama daje znak za uzbunu. Isto kao CRP, ALT+AST i bilo koja druga analiza.

Zato je to dodatna analiza, a ne redovna.

Link to comment
 
Kako se ovo zakazuje i da li moze sa druge opstine?
dodjesh donesesh knjizicu sabajle, kazu ti kad da dodjesh. ili poshaljesh nekog. ne moze sa druge opshtine, jedna probala na moje ochi.

ko doshao u 8 zakazali ga za 11. vec oni shto su predali u podne, dospevali su za 20 uveche. nije guzva, a u stvari jeste. dobra organizacija chini stvari varljivim.

sent from novi mnogo jak bubamoto.



  • +1 1
Link to comment
11 hours ago, I*m with the pilots said:

Ne, Nemačka. Ovde je isto kao kod tebe, nikakvi pregledi, analize krvi (to sve dosta kosta i inače se mnogo ređe analizira krv nego u Srbiji) itd. a doktora i antibiotike vidiš tek ako si pred umiranjem.

 

//Moj velikim muškarac je otišao kod doktora sa jakim bolovima u stomaku, ovaj mu nije uzeo krv...dva dana posle hitna ga vozila, puklo mu slepo crevo, bio haos, na sreću nemačka hitna služba i hitna op. Ja sam odmah pomislila na slepo crevo ali me niko nije slušao, pogotovo pored njegove sestre koja je med.sestra i sve zna

 

Tužite ih, dobićete ih na sudu sasvim sigurno, oderite od para, kupite stan.

Link to comment
12 hours ago, Friend said:

Zna li neko kakva je situacija u DZ Vracar?

Znam od pre nekih 2 nedelje da za vikend oko 18h nije bila guzva uopste. Primaju na pregled samo ljude koji imaju tu karton. 

  • +1 1
Link to comment
On 4.2.2022. at 0:43, Kenji said:

Ista priča. Klinka od 4 godine prva sa 39.5 i po koji kašljuc. Sutradan ženami glavobolja i kašljuc, na nogama. Istog dana bebać od 10 meseci temp 39. Klinku posle drugog dana popušta, bebać je tu negde. Za sve to vreme ja na nogama sa nekim čudnim kašljucanjem.

Oboje smo triple fajzer + bebać sve tri dojen.

Uopšte ne kontam šta je ovo. Ali ništa drugo se tako ne širi brzo sem omikrona.

Update:
Taman izvukli decu i onda oboje popadali
WqvaFj.gif

Doduše sa blagim temp. izvlačimo se.

Jel nekog još radilo na ukus? Sve mi nešto gorkasto čak i voda.

  • +1 1
  • Tužno 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...