Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

i moja keva too 2x🇨🇳i fajzer

t° dva dana, jedan dan grlo. bio doktor, nije dao ništa. krvna slika super, kao saturacija i opšte stanje. dao recept za antibiotik al da ga ne uzima nego da prati kakav je sekret kod iskašljavanja i da u odnosu na to odreaguje sa antibiotikom

  • +1 9
Link to comment

Mnogo zavisi od opšteg stanja osobe. 

Moji ujak i ujna +, oboje 3 x Pfizer. 

Ona relativno lagano, jeza, malaksalost, glavobolja. On se bukvalno raspada, ima visoku temp danima, ne može na noge, kašlje iz mozga. Srčani je bolesnik, operisan, pije zilion nekih lekova inače, samo mu ovo falilo. Čekamo da prodeluje Forteka i nadamo se da će uspeti napokon dupli Panadol da mu spusti temp, Brufen ne sme da pije. 

Edited by Valkyrie
  • Tužno 4
Link to comment

podrška nisam jau i kompaniji. Bitno je samo da reagujete na vreme ako se situacija pogorša. Ako ne može gutati duže, rizikuje da dehidrira

Link to comment
11 minutes ago, Filozof manijak said:

podrška nisam jau i kompaniji. Bitno je samo da reagujete na vreme ako se situacija pogorša. Ako ne može gutati duže, rizikuje da dehidrira

jede supice, a i dobio je infuziju danas. :-) 

  • +1 7
Link to comment

ne znam jesam li vec pisao, mrzi me da trazim; favipiravir, koga daju u covid ambulantama, prepisuju i privatni lekari, i kupuje se u jednoj privatnoj apoteci u bg, 9500 dinara kutija, a za jednu osobu je doza pola. meni je ostalo pola kutije, i voljan sam dati nekom kome je lekar prepisao. skup je lek, greota da se baci. kontakt na pm

Edited by Grunf
  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...