Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

10 hours ago, Kenji said:

Update:
Taman izvukli decu i onda oboje popadali

Drzite se i javljajte kako ste. Jeste li se testirali? Imate li neku terapiju?

Kod nas je cudno. Klinac je super, mada se probudio sa zapusenim nosem, sto pripisujem suvom vazduhu.

Bekanka i ja smo dobro, ali mi je jaca polovina raspada. Nema vise temp. ali je slomljen i malaksao. Poceo i je i da kaslje. Jedino sto mu je saturacija 97/98, sto bi trebalo da je ok. Juce zvao dr, kaze pcr tek u ponedeljak. U ovoj nasoj zabiti mi deluje solidno opusteno. Posto je bio negativan na brzom, nisu mu ni vadili krv, rtg pluca da ne pominjem. Samo sto pije pancef. Ne znam ni da li im radi danas lab. A naravno, nema ni privatne koja radi danas. 

  • +1 1
Link to comment

Testirali se na početku onim kućnim kineskim koji su pre testovi za trudnoću nego koronu i negativni. 

Pedijatar preko telefona rekao to je to, 80% omikron 20% delta. Javite se za 3 dana ako nastave visoke temperature a ako ne završili ste. Zbog posla oko dece mi nismo ni stigli do doktora a u ovom momentu ne vidimo ni svrhu. Verovatno bi nas nam isto rekli. Prolazi, na nogama smo.

Biće to dobro kod vas, kašljanje i slomljenost normalna. Držte se. 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
13 minutes ago, Kenji said:

Testirali se na početku onim kućnim kineskim koji su pre testovi za trudnoću nego koronu i negativni. 

Citam ovo za trudnocu i smejem se... Nemoj, molim te, da nam je taj pozitivan! Jedva preziveh ovu prethodnu. 😂😂😂

Preteci cemo valjda. Drzite se i vi! 

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, renne said:

pa držte se

mladi, vakcinisani, sve će biti ok

 

ma nema nikakvih problema, sem sto je nos malo zapusen. inace sve ok. ali ide na zivce da jos nije gotovo. 

ono sto mi nije jasno otkud sad odjednom delta (CT30.9), a pre 6 dana omicron (CT26.5)

Link to comment
10 hours ago, pop-up said:

 

Kod nas je cudno. Klinac je super, mada se probudio sa zapusenim nosem, sto pripisujem suvom vazduhu.

Bekanka i ja smo dobro, ali mi je jaca polovina raspada. Nema vise temp. ali je slomljen i malaksao. Poceo i je i da kaslje. Jedino sto mu je saturacija 97/98, sto bi trebalo da je ok. Juce zvao dr, kaze pcr tek u ponedeljak. U ovoj nasoj zabiti mi deluje solidno opusteno. Posto je bio negativan na brzom, nisu mu ni vadili krv, rtg pluca da ne pominjem. Samo sto pije pancef. Ne znam ni da li im radi danas lab. A naravno, nema ni privatne koja radi danas. 

Evo da dopunim i javno se izvinim svojoj provinciji 😄. Dragi na novom testiranju +. Uradili su sve analize - krv, rtg. Ipak sve rade i vikendom. 

Beba i ja i dalje super. Ona nikad veselija. Ovaj nas soj udara samo na muske 😎.

Razmisljam da li da se vucem da se testiram. Zanima me, ali ne bih da se guram tamo po leglu zaraze. Nesto i nemam vremena za sve to. A opet, uskoro mi stize vreme za trecu dozu vakcine, pa bih to mogla da odlozim. Ne znam...

Trenutno stanje u porodici - tata sa decom u karantinu, a za mamu zivela sloboda 🥳🥳🥳

 

 

 

 

 

  • +1 6
  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, pop-up said:

Evo da dopunim i javno se izvinim svojoj provinciji 😄. Dragi na novom testiranju +. Uradili su sve analize - krv, rtg. Ipak sve rade i vikendom. 

Beba i ja i dalje super. Ona nikad veselija. Ovaj nas soj udara samo na muske 😎.

Razmisljam da li da se vucem da se testiram. Zanima me, ali ne bih da se guram tamo po leglu zaraze. Nesto i nemam vremena za sve to. A opet, uskoro mi stize vreme za trecu dozu vakcine, pa bih to mogla da odlozim. Ne znam...

Trenutno stanje u porodici - tata sa decom u karantinu, a za mamu zivela sloboda 🥳🥳🥳

 

 

 

 

 

Kod nas obrnuto: od nas petoro u kući samo devojke su bile +.

I one su sada dobro a nama, ako nas je i zakačilo, bilo je bez simptoma.

  • +1 6
Link to comment
Da se i ja ovog puta zvanicno prijavim
 
Isao do medicine rada jer dve noci vec ne spavam od suvog grla, polomljenosti a nocas se dodala i glavobolja - pozitivan, kaze doktor da lici na omikron. Dao mi Favipavir, evo upravo zgutao osam komada
 
Cudna stvar - nocu umiranje, preko dana ko nov.
Drž se...







... Shiit has hit the fan

  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...