Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

35 minutes ago, gospa buba said:

obelezje omikrona je izgleda neki masivni raspad termoregulacije. na dodir hladno, meri se 39, na dodir gori, meri se 36.8. ili drzi ceo dan na 38 bez ikakvih drugih simptoma. ni gore ni dole. spushtanje na normalu fizichki bolno, kaze glavni junak dogadjaja.

sent from novi mnogo jak bubamoto.
 

 

Izgleda da u mom kraju Omikron udara jako na stomak, kao stomacni virus. Ove komsije su se raspale od povracanja, zena je vodu pila na kasicicu, pa posle po dva gutljaja. Njihova doktorka im rece da su joj mnogi pacijenti sa takvom slikom. Muza je pride drmala jeza non stop, a njoj je malo i na pluca otislo. Najgore im je bilo to sto nisu mogli da se odmaraju, jer im je dete posle dva dana bilo kao novo.

Link to comment

@fren

Mnogo je zarazan. Meni izgleda da cemo se svi zaraziti, samo neki srecnici nece to ni znati. 

Super za decu i roditelje. A supruga tetosi, posto si ti dobro, i proci ce i njemu brzo :)

  • +1 1
Link to comment

Izgleda da smo i mi za ovu temu 😒.

Prvo je klinac za vikend dobio visoku temperaturu, preko 39, bez drugih simptoma. Proslo za 2 dana, samo sto je bio iscrpljen. Kaze pedijatar imala je puno dece tog uzrasta sa istom pricom, svi negativni, vrv nije kovid, ne mora test.

Posle par dana suprug. Sinoc grlo, danas niza temp, bolovi u misicima, umor... Negativan na brzom testu, ali crveno grlo. Sada otisla na 38. Rekla bih po simptomima da je ipak kovid.

Mene blago pecka grlo, neka na tome i ostane. Brine me bebance od 8 meseci, a moram zbog nje i ja da budem ok. 

A tu je i moja majka, 68 god. 

Nadamo se najboljem, posto smo svi pelcovani. Ja 2 fajzera, suprug 3, a keva   2 kineza + fajzer.

A opet, mozda stvarno nije kovid. Ko zna sta jos kruzi. 

Da, verujem da je iz skole doneto. 

  • +1 5
Link to comment

Izgleda da smo fasovali omikrona, mrzi me u DZ ali racunam kao da jeste.

Nesto glava, temp pola sata 37.7 i ode, nos zabetoniran nista ne curi, ima kaslja onako ali grlo ne boli. I tako vec 4 dana.

 

Mnogo je zarazno govno, ovo jos nisam video.

 

Nemam skoro nikakvog direktnog kontakta sa ljudima. Bukvalno nemam pojma gde bih se zarazio, u radnji, apoteci etc, maska uvek.

 

 

Edited by Friend
  • +1 4
Link to comment
1 hour ago, pop-up said:

Izgleda da smo i mi za ovu temu 😒.

Prvo je klinac za vikend dobio visoku temperaturu, preko 39, bez drugih simptoma. Proslo za 2 dana, samo sto je bio iscrpljen. Kaze pedijatar imala je puno dece tog uzrasta sa istom pricom, svi negativni, vrv nije kovid, ne mora test.

Posle par dana suprug. Sinoc grlo, danas niza temp, bolovi u misicima, umor... Negativan na brzom testu, ali crveno grlo. Sada otisla na 38. Rekla bih po simptomima da je ipak kovid.

Mene blago pecka grlo, neka na tome i ostane. Brine me bebance od 8 meseci, a moram zbog nje i ja da budem ok. 

A tu je i moja majka, 68 god. 

Nadamo se najboljem, posto smo svi pelcovani. Ja 2 fajzera, suprug 3, a keva   2 kineza + fajzer.

A opet, mozda stvarno nije kovid. Ko zna sta jos kruzi. 

Da, verujem da je iz skole doneto. 

Ista priča. Klinka od 4 godine prva sa 39.5 i po koji kašljuc. Sutradan ženami glavobolja i kašljuc, na nogama. Istog dana bebać od 10 meseci temp 39. Klinku posle drugog dana popušta, bebać je tu negde. Za sve to vreme ja na nogama sa nekim čudnim kašljucanjem.

Oboje smo triple fajzer + bebać sve tri dojen.

Uopšte ne kontam šta je ovo. Ali ništa drugo se tako ne širi brzo sem omikrona.

  • +1 4
Link to comment
2 hours ago, Svemir Zeka said:

Osušilo mi se grlo i sad s nestrpljenjem očekujem šta dalje...toliko da ne mogu da spavam :sad:

Neka bude omikron, bez nerviranja. 

Napisacu ti sta moze da bude, ne znaci da ce sve pobrojano. Ovo ti je neki nulti dan. Spvaces losije nekih 2-3 dana. Moze grlo da boli, misici, kosti, zapusenost nosa, kasalj od slivanja iz nosa, pojacano znojenje, drhtavica, temperatura. Uznemirenost takodje,. Neki caj za smirenje, topla kupka, smirices se ako izmeris disanje (10-20) u minuti udisaja. 

Ocekivanje je da nakon 3 dana prosto osetis da si dobro, iako moze ostati blaza zapusenost, povremeni kasalj (za to je potrebno vreme da se stabilizuje). Osetices da ti je bolje (pojacan apetit, kvalitetan san -telo se odmara). Ovo sve opisano su laksi slucajevi. 

Kao sto se kod starih sojeva pisalo da su neki dani opasni u smislu da moze doci do pogorsanja tako je kod omikrona to otprilike nakon treceg dana. 

Ako ne bude bolje opet ne znaci da je neka katastrofa, uz lekara i pregled i to ce se pregurati. 

Kljucne stvari su opste kao i za sve ostale viruse, odmaranje i mnogo napajanja (tecnosti), a to je i prirodno, prosto telo trazi to.

Vakcinisani ljudi treba da budu oprezni, ali i podrska da smanje stres oko svega ovoga. 

 

  • +1 1
Link to comment

Novi update:

Ide na bolje, bar mi se cini, nema temperature. Sinoc sam legao bez temperature i oko 3 krenula drhtavica, izmerim 37,4. Posle toga sam se preznojio 4 puta i od jutros 36,5. Izgleda da kod mene oko 2-3 nocu krece zurka :)

Stegnutost grla je prerasla u takvu bol da to nije normalno, nisam do sada osecao ovako nesto u grlu. Pastile smire to na pola sata ali dzabe posle toga opet krece

  • +1 3
Link to comment
Neka bude omikron, bez nerviranja. 
Napisacu ti sta moze da bude, ne znaci da ce sve pobrojano. Ovo ti je neki nulti dan. Spvaces losije nekih 2-3 dana. Moze grlo da boli, misici, kosti, zapusenost nosa, kasalj od slivanja iz nosa, pojacano znojenje, drhtavica, temperatura. Uznemirenost takodje,. Neki caj za smirenje, topla kupka, smirices se ako izmeris disanje (10-20) u minuti udisaja. 
Ocekivanje je da nakon 3 dana prosto osetis da si dobro, iako moze ostati blaza zapusenost, povremeni kasalj (za to je potrebno vreme da se stabilizuje). Osetices da ti je bolje (pojacan apetit, kvalitetan san -telo se odmara). Ovo sve opisano su laksi slucajevi. 
Kao sto se kod starih sojeva pisalo da su neki dani opasni u smislu da moze doci do pogorsanja tako je kod omikrona to otprilike nakon treceg dana. 
Ako ne bude bolje opet ne znaci da je neka katastrofa, uz lekara i pregled i to ce se pregurati. 
Kljucne stvari su opste kao i za sve ostale viruse, odmaranje i mnogo napajanja (tecnosti), a to je i prirodno, prosto telo trazi to.
Vakcinisani ljudi treba da budu oprezni, ali i podrska da smanje stres oko svega ovoga. 
 
Sve ovo islo upravo ovako. Temp do 39, glavobolja, nespavanje dve noci zbog grla uglavnom. Danas mnogo bolje, ostao bol tu nize grla, od kaslja.
Vakcinisan, 2xAZ+moderna
Inace, stiglo preko klinca iz skole, koji je jos lakse sve podneo.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

  • +1 3
Link to comment
8 minutes ago, MeanM@ said:

Sve ovo islo upravo ovako. Temp do 39 37.7, glavobolja, nespavanje dve noci zbog grla i kaslja uglavnom. Danas mnogo bolje, ostao bol tu nize grla, od kaslja.
Vakcinisan, 2xAZ+moderna 3xsinovac
Inace, stiglo preko klinca iz skole, koji je jos lakse sve podneo.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

 

kod mene skoro sve isto. danas je treci dan . da li je korona ili nesto drugo to ne znam i ne planiram da proveravam

Edited by banecare1
  • +1 5
Link to comment
27 minutes ago, MeanM@ said:

Sve ovo islo upravo ovako. Temp do 39, glavobolja, nespavanje dve noci zbog grla uglavnom. Danas mnogo bolje, ostao bol tu nize grla, od kaslja.
Vakcinisan, 2xAZ+moderna
Inace, stiglo preko klinca iz skole, koji je jos lakse sve podneo.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 

Zaboravila sam veoma cestu stvar a to je glavobolja

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...