Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

E pa, stigla korona i u moju porodicu... ja i zena konstantno izlozeni virusu, u ustsnovi u kojoj radimo trecina zaposlenih je trenutno pozitivna, na ulazu trijaze prakticno i nema pa se pacijenti svrckaju kako se kome oce, al cera prva pokupila koronu. Juce dobila temperaturu, blagi kasalj, bol u grlu, malaksalost...jutros ag test pozitivan.

Sad smo svi u izolaciji, a cerki se stanje popravlja, znacajno je bolje nego juce.

  • +1 7
Link to comment

drshte se narode in dzeneral.

kod nas je bilans 13 dana temperature, krv ok, pluca ok, crva ni nema, ali nece ni da prestane :isuse:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

  • +1 5
  • Tužno 1
Link to comment

Kod mene pozitivan sad drugi brat od ujaka, onaj sto je izbegao do sad, radio u BG pa u Indjiji i sacuvao se ali fasovao ovih dana. Juce i drug sto je radio kola sa mnom, terao sam mu tri komada na dubinsko ove nedelje i visili svaki dan zajedno pa mozda zabodem i ja opet mada je on imao deltu pre 6+ meseci a ja pre 3, mozda me i zaobidje. Nisu vakcinisani, od simptoma brat samo temperaturu a ovaj samo kijavicu, ja cu da ispratim par dana jel ima desavanja kod mene pa se testiram ako bude promena.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment
Update:
Sinoc kad sam legao imao temperaturu 37, medjutim oko 2 me probudila tolika drhtavica da to nije normalno. Tresao sam se toliko da nisam bio u stanju da izmerim temperaturu, u zivotu mi se nije tako nesto desilo. Posle nisam ni mogao da spavam cestito. Jutros oko 5:30 kad se malo smirilo izmerim temperaturu kad ono 39. U kovid ambulanti sam bio u 6:30, 11. u redu. Ali dzaba to kad se priblizilo 7h nastala je tolika guzva i guranje za mesto, kao da se nesto deli dzabe. Ovde je sve na jedna vrata, i prvi pregled i laboratorija i kontrola i stvori se krkljanac. Unutra je vec sve bolje organizovano jer pustaju po desetoro, brzo sam zavrsio. Dobio vitamine i probiotik, nudila mi je favipiravir ali sam odbio, ne znam da li sam se zeznuo, sta je tu je...
Vadio nalaze, crp povisen (6,3 na granicu 5), neutrofili poviseni, limfociti snizeni, ostalo u redu. Slao sam sliku izabranom lekaru, kaze da je sve to ok, tipicni rezultati za koronu. Temperatura sada 37,4, od ostalih simptoma samo stegnuto grlo. Za 3 dana opet vadim nalaze
Nije bilo razloga da odbiješ lek. I meni i ženi je pomogao.
On se daje na početku, kad se rano "uhvati" kovid.
Sad pazi na dalje znakove, da odreaguješ verovatno antibioticima.
Naravno nadam se da ti ništa neće trebati...
Držite se svi...







... Shiit has hit the fan

Link to comment

obelezje omikrona je izgleda neki masivni raspad termoregulacije. na dodir hladno, meri se 39, na dodir gori, meri se 36.8. ili drzi ceo dan na 38 bez ikakvih drugih simptoma. ni gore ni dole. spushtanje na normalu fizichki bolno, kaze glavni junak dogadjaja.

sent from novi mnogo jak bubamoto.

Link to comment
Prodje i ova izolacija. Imao temperaturu dva dana, koja se kretala od 37,4 do 38,1. Pored toga dva,tri dana neverovatno jak bol u grlu, bukvalno nisam mogao da gutam, jedem, pijem. Danas kontrola bila u stilu "Dobar dan - Dovidjenija", cekao sam dva sata, unutra bio dve i po sekunde. Nisi mi vadili krf, nisu radili kontrolni test. Jos uvek me drzi blagi umor, jos uvek promukao i brate spava mi se non-stop. Sve u svemu, korono sve ti jbm, mrs.
Ovo sa grlom je meni potpuni šok bilo, ja sam kao mali imao upale krajnika relativno redovno, ni blizu nije bilo ovome.
Hteo sam četkicom za zube da ostružem grlo...







... Shiit has hit the fan

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...