Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

1 hour ago, Lancia said:

Jbg, izgleda da sam i ja pokupio ovo sranje, jel to ide u paketu s kasljem, posto to nemam, samo temperaturu i glavobolju?

moze samo temperatura i glavobolja. junior imao.

  • Hvala 1
Link to comment
On 4.2.2022. at 9:39, Krampa said:

Nego čitam vas, pa mi nije jasno. Jbt vi svi u ambulantu, nalazi krvi, lekovi, antibiotici,w vitamini...Ovde ništa! Ja se mogu obratiti doktoru koji će mi reći ako se obaljezdim da zovem hitnu :huh:

vučić, al standard, jbg.

 

ja sam nekvalifikovana za temu, samo vam želim da svi ozdravite.

Spoiler

doduše, trenutno sam bolesna od nečega, četvrti put od oktobra. nijednom korona, uvek ceo dril sa antigenskim i pcr testovima. uspela sam da zapetim sve - jeziv kašalj sequel 1 and 2, još jeziviji stomačni virus, i sad neko sranje sa sinusima, da ne kažem gornjim disajnim putevima. božemesačuvaj, u deset zadnjih godina zajedno nisam bila ovoliko puta bolesna...

 

  • Tužno 3
Link to comment
9 hours ago, gospa buba said:

moze samo temperatura i glavobolja. junior imao.

 

 

Koliko je trajalo?

 

... zena lezi slomljena bez temp dete ima malu temp i bolucka je glava od juce uvece. Jbt umesto oni mene da zaraze ja koji ne izlazim jebeno nigde zarazio njih :isuse:

 

Numem da se setim gde sam pokupio, jedino sto mi pada na pamet je pekara, apoteka ili Maksi

 

 

 

 

Link to comment
10 minutes ago, Caligula said:

 

 

Koliko je trajalo?

 

... zena lezi slomljena bez temp dete ima malu temp i bolucka je glava od juce uvece. Jbt umesto oni mene da zaraze ja koji ne izlazim jebeno nigde zarazio njih :isuse:

 

Numem da se setim gde sam pokupio, jedino sto mi pada na pamet je pekara, apoteka ili Maksi

 

 

 

 

Ko zna koja po redu žrtva Maxi noževa :fantom:

Držte se

  • +1 2
  • Haha 6
  • Tužno 1
Link to comment



 
 
Koliko je trajalo?
 
...
 
 
 
 
kolko ocesh brate. produzena temperatura bez ishta, kaze moja doktorka, da je chest simptom kod dece i mladih, ali vi nemojte tako.



sent from novi mnogo jak bubamoto.

  • +1 1
Link to comment
13 hours ago, pt 2.0 said:

vučić, al standard, jbg.

 

ja sam nekvalifikovana za temu, samo vam želim da svi ozdravite.

  Reveal hidden contents

doduše, trenutno sam bolesna od nečega, četvrti put od oktobra. nijednom korona, uvek ceo dril sa antigenskim i pcr testovima. uspela sam da zapetim sve - jeziv kašalj sequel 1 and 2, još jeziviji stomačni virus, i sad neko sranje sa sinusima, da ne kažem gornjim disajnim putevima. božemesačuvaj, u deset zadnjih godina zajedno nisam bila ovoliko puta bolesna...

 

Standard jeste. Plus 100 evrica za omladinu. Malo li je. 

Link to comment
18 hours ago, Lancia said:

Jbg, izgleda da sam i ja pokupio ovo sranje, jel to ide u paketu s kasljem, posto to nemam, samo temperaturu i glavobolju?

+1. Već tri dana glavobolja sinoć blaga temperatura (37.2), danas seta od 36.5 do 37.2, uz opšti osećaj bolešljivosti. Kućni test negativan, a žena pre dve nedelje završila sa koronom. 

Link to comment

E, reče mi @Sandradjer da će peti dan da se vrati nešto, e baš tako, a bilo je otišlo, uredno. Ili sam i sama doprinela fluimucilom (kašljem od njega) i onim nesretnim Sinulanom, koji pusti slavinu iz nosa. Decama grlo + kašalj, od danas. Ništa posebno. Niko temperaturu, malaksalost itd. Ali meni je neverovatno da stalno boravim po grupnjacima bez maski (sad već skoro niko ne nosi) u prevozu, u školi....i da ne zakačim. Mislim, to je nemoguće.

  • +1 1
Link to comment

Moram da dodam. Podsetio me @Ros i njegova cerkica.

Stariji klinac je korona profiter. U izolaciji, a zdrav kao dren. Taman spaja sa raspustom. Poceli su pisana slova i morao bi da vezba. Inace mu pisanje ide lose, ali on izbegava. Kaze prepisivanje smaaaraaa, dooosadno je. Zato je citanje super. Vec je ozbiljan citac i samo vuce knjige, a puna ih je kuca. Tako sam dozivela da mi se dete sa knjigom krije iza fotelja i ispod stola da cita, a ja ga ganjam da ostavi 😂😂😂. Mamino dete ❤️.

Kako pomenemo pisanje, samo nestane, a nemamo snage da ga jurimo i evo vec par dana jedva da je jedno slovo izvezbao.

  • +1 4
  • Haha 2
Link to comment
3 hours ago, pop-up said:

Moram da dodam. Podsetio me @Ros i njegova cerkica.

Stariji klinac je korona profiter. U izolaciji, a zdrav kao dren. Taman spaja sa raspustom. Poceli su pisana slova i morao bi da vezba. Inace mu pisanje ide lose, ali on izbegava. Kaze prepisivanje smaaaraaa, dooosadno je. Zato je citanje super. Vec je ozbiljan citac i samo vuce knjige, a puna ih je kuca. Tako sam dozivela da mi se dete sa knjigom krije iza fotelja i ispod stola da cita, a ja ga ganjam da ostavi 😂😂😂. Mamino dete ❤️.

Kako pomenemo pisanje, samo nestane, a nemamo snage da ga jurimo i evo vec par dana jedva da je jedno slovo izvezbao.

 

istini za volju, moja cerkica nije vise cerkica (15g) ali slicnosti sa tvojim klincom postoje :D

cerka se malo ulenjila tih 10 dana izolacije, pa je muka ujutro da ustane u 7h. ali doci ce to na svoje

  • Wub 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...