Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

1 hour ago, Caligula said:

Da se i ja ovog puta zvanicno prijavim

 

Isao do medicine rada jer dve noci vec ne spavam od suvog grla, polomljenosti a nocas se dodala i glavobolja - pozitivan, kaze doktor da lici na omikron. Dao mi Favipavir, evo upravo zgutao osam komada

 

Cudna stvar - nocu umiranje, preko dana ko nov.

🪰🐻

  • +1 5
Link to comment

5. dan od pojave simptoma,

 

grlo od jutros ne boli, osecaj je kao da nikad nista nije bilo, a nisam uzimao brufen/paracetamol vise od 12 sati, temperature isto nema. Odem da izvadim nalaze, sve u normali sem blago povisenog crp, 5,9 a u cetvrtak bio 6,3. Osecam se dobro. I uzmem da se testiram, odma iskocise 2 crte, bar da je bledo, ali jok... jos je tu

  • +1 7
Link to comment
2 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

🪰🐻

sramota me da davim gospodina bracu, ovo skoro da nam treba kao vezani smajli 2u1, ne samo glede kovida, nego i inache, ni bolji ni zdraviji necemo biti, pa makar da se hrabrimo :dry:

  • +1 4
Link to comment
1 minute ago, gospa buba said:

sramota me da davim gospodina bracu, ovo skoro da nam treba kao vezani smajli 2u1, ne samo glede kovida, nego i inache, ni bolji ni zdraviji necemo biti, pa makar da se hrabrimo :dry:

ja sam mog kviska potrošio na smajlija što se krsti

:gospode:

  • Hvala 1
Link to comment

!!!

 

e, deco, brzo mi treba imam neke kovide prijateljske koji ne stizu na drzavnu terapiju, gde su kupovali ti koji su kupovali, onaj neshto-neshto-pavir? i koje su to pare?

Link to comment
19 minutes ago, Caligula said:

Kaze Grunf da je oko 9 hiljada dinara ali ne znam koja apoteka.

 

Btw. pitanje za one koji su prezdravili - da li smem da skidam temp. nekim brufenima ili je bolje da trpim?

nemoj da trpish nishta preko 38.5 formalno. rachunaj da ako si sklon visokim temperaturama, ako krenesh da skidash na 38.5 ici ce ti i preko 39 dok krene brufen da radi. ako podnosish brufen dobro, ni ne gledaj paracetamol, paracetamol je bulshit za kovide ako je visoka temperatura, skinuce, ali ce te daviti satima. drugo, kod brufena, ako ti skida brzo, bice ti pad temperature mozda agresivan (drhtavica, muchnina nelagoda i te neke grozote). ako pijesh brufen, cepaj neki onaj prah iz kesice, zove se smecta, ili tako nekako, da ti malo zashtiti zeludac. probiotik da isprati situaciju za svaki sluchaj. ovo ti govori majka punoletnog dizajnera, znachi1 autoritet :hihi:

 

i technost ludachki, beskrajan tok technosti. to svi kazu.

 

znachi gledam shta je grunf pisao, ok, trazim.

 

 

edip. vidim 9k5. u 'jednoj' apoteci. moze i na pm, ako je tajna apoteka, ono, od napred ribarnica i vulkanizer, pozadi javna kuca i apoteka :lolol:

Edited by gospa buba
  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
!!!
 
e, deco, brzo mi treba imam neke kovide prijateljske koji ne stizu na drzavnu terapiju, gde su kupovali ti koji su kupovali, onaj neshto-neshto-pavir? i koje su to pare?
Javi se @Grunf







... Shiit has hit the fan

Link to comment
20 minutes ago, gospa buba said:

nemoj da trpish nishta preko 38.5 formalno. rachunaj da ako si sklon visokim temperaturama, ako krenesh da skidash na 38.5 ici ce ti i preko 39 dok krene brufen da radi. ako podnosish brufen dobro, ni ne gledaj paracetamol, paracetamol je bulshit za kovide ako je visoka temperatura, skinuce, ali ce te daviti satima. drugo, kod brufena, ako ti skida brzo, bice ti pad temperature mozda agresivan (drhtavica, muchnina nelagoda i te neke grozote). ako pijesh brufen, cepaj neki onaj prah iz kesice, zove se smecta, ili tako nekako, da ti malo zashtiti zeludac. probiotik da isprati situaciju za svaki sluchaj. ovo ti govori majka punoletnog dizajnera, znachi1 autoritet :hihi:

 

i technost ludachki, beskrajan tok technosti. to svi kazu.

 

znachi gledam shta je grunf pisao, ok, trazim.

 

 

edip. vidim 9k5. u 'jednoj' apoteci. moze i na pm, ako je tajna apoteka, ono, od napred ribarnica i vulkanizer, pozadi javna kuca i apoteka :lolol:

garant ima kod Igora

Edited by renne
  • +1 1
Link to comment
garant ima kod Igora
ko su igor?

ono, da se razumemo, necu da lechim nikog, nego su ljudi u drzavnom kovidu nekom super neorganizovanom, proci ce im termin za terapiju, ono u smislu da im je lekar rekao, jebiga dok prodje procedura, proci ce vam dani. to su oni kovidi shto su test, krv, rendgen i lekar na 4 razlichita mesta, a svako ima svoje chekanje, a pozitivni su i nisu srecni. tj nije im dobro.

sent from novi mnogo jak bubamoto.



Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...