Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

14 hours ago, Sandradjer said:

Uopste mi nije jasno zasto bilo kome smeta neko drugi ko vise pazi i cuva. Dobro je sto postoje takvi. Svako od nas je procenio koliko i kako ce se cuvati. Svako bi trebalo minimum da postuje ono sto je propisano kao obaveza. Ako neko pazi vise od toga to je super za pandemiju. Nije za podsmeh 

 

Ne znam, pretpostavljam da je to slicna stvar kao i sa onima koji veruju i sire teorije zavere - osete se pametnijim sto se eto ne povinuju onom sto dolazi kao naredba, sto ne rade sta i svi drugi, sto nisu "ovce" kao i svi drugi.

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:

Kako si jutros?

 

Za @Valkyrie  @mraki  isto pitanje.

Nemam drhtavicu, nemam temperaturu ni sline. Glas mi se promenio od jutros mada radijatori mene urnišu svake zime, davi me suv vazduh. Muž isto sinoć bio slomljen, kaže da je možda noćas imao i temperaturu ali nije merio :wacko:

Od jutros i on kudikamo bolje. Nismo još otišli u covid, ako dobijemo temperaturu ići ćemo na smenu. Deca, mlađe nešto svoje žgebeće slinavo a starije, naravno, kao Iron man - ništa mu nije pod milim bogom. 

  • +1 6
Link to comment

Poztivan. Odma na brzom.
Dobio favipiravir.
Reklami da se pije ujutru i uveče, da ne moram sad nego da krenem od večeras..
Bašima dosta ljudi, rade i za vreme pauze.







... Shiit has hit the fan

  • Tužno 11
Link to comment
Nemam drhtavicu, nemam temperaturu ni sline. Glas mi se promenio od jutros mada radijatori mene urnišu svake zime, davi me suv vazduh. Muž isto sinoć bio slomljen, kaže da je možda noćas imao i temperaturu ali nije merio :wacko:
Od jutros i on kudikamo bolje. Nismo još otišli u covid, ako dobijemo temperaturu ići ćemo na smenu. Deca, mlađe nešto svoje žgebeće slinavo a starije, naravno, kao Iron man - ništa mu nije pod milim bogom. 
Samo nemoj da ideš blizu pre pauze i odmah posle jer se napravi red napolju







... Shiit has hit the fan

  • Hvala 1
Link to comment
7 minutes ago, Valkyrie said:

Nemam drhtavicu, nemam temperaturu ni sline. Glas mi se promenio od jutros mada radijatori mene urnišu svake zime, davi me suv vazduh. Muž isto sinoć bio slomljen, kaže da je možda noćas imao i temperaturu ali nije merio :wacko:

Od jutros i on kudikamo bolje. Nismo još otišli u covid, ako dobijemo temperaturu ići ćemo na smenu. Deca, mlađe nešto svoje žgebeće slinavo a starije, naravno, kao Iron man - ništa mu nije pod milim bogom. 

 

Jel kod vas nestacica brzih testova po apotekama? Probajte to ako nadjete. Ja slicne simptome, bez temperature, samo odvrnuta slavina na nosu i kijavica. Stalo posle defrinola.

Juce odem da kupim test u najblizu apoteku, bio samo onaj sa stapicem i ja uzmem taj. Nisam znao da je toliko zeznuto gurnuti onaj stapic u nos ili grlo, zena nije smela da mi radi pa sam morao sam. Posle sam isao da kupim onaj iz pljuvacke, milina u poredjenju sa stapicem. Negativni oboje.

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, Frank Pembleton said:

Poztivan. Odma na brzom.
Dobio favipiravir.
Reklami da se pije ujutru i uveče, da ne moram sad nego da krenem od večeras..
Bašima dosta ljudi, rade i za vreme pauze.







... Shiit has hit the fan
 

 

jel ovo tebi vec treci put?

 

ko je ovde imao c19 vise od tri puta? Ima li takvih?

  • +1 1
Link to comment

Inače, privodim kraju 2. kutiju Fortece iz nekih sasvim drugih razloga.

Jesu to beše davali i za koronu? U kojoj fazi, kad se razvije upala pluća? :unsure:

Pre toga 5 kutija Doksiciklina. :isuse:

Edited by mraki
  • Tužno 1
Link to comment

Vi neki ste izgleda resili da utvrdite gradivo sa kovidom :/ Ili vas drma nesto redovno sezonsko, u svakom slucaju je :rolleyes:

Drzite se svi.

 

//Ja ne smem da se pozalim, od kako je uvedeno ovde da se svugde nose maske, nisam bila sama od sebe bolesna, samo povremeno nesto preko zapca sto se uglavnom zavrsi na tome da me boli grlo, moja slaba tacka

Link to comment
 
jel ovo tebi vec treci put?
 
ko je ovde imao c19 vise od tri puta? Ima li takvih?
Nope.
Imao sam jednu situaciju u novembru, nepotvrđenu testom, gde me je doktorka tretirala kao pozitivnog.
Ali nemam rezultat testa da dokažem.

Dakle ovo mi je prvi dokazan testom.







... Shiit has hit the fan

  • +1 1
Link to comment

Ja sam imala onaj prvi soj valjda, u julu 2020, poslao me u bolnicu sa upalom pluća. 

Od tad ništa do ovog sad sumnjivog stanja. Idem da probam da nađem saliva testove, valjaće mi u kući svakako. 

@de Sisti

Nema ih u Benu dugo već, rekoše da u Liliju mogu da se iskopaju pa ću probati tamo. 

Link to comment
1 hour ago, mraki said:

Inače, privodim kraju 2. kutiju Fortece iz nekih sasvim drugih razloga.

Jesu to beše davali i za koronu? U kojoj fazi, kad se razvije upala pluća? :unsure:

Pre toga 5 kutija Doksiciklina. :isuse:

Jesu

  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...