Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

10 hours ago, Grunf said:

bar tri dana treba da prodje od pojave simptoma, da bi pcr pouzdan bio. ja sam se testirao prvi dan kad su se pojavili i bio negativan. onda opet cetvrtog dana, i bio pozitivan, kad su svi simptomi minuli. inace, ag test je izgleda paja-isti dan kad sam dobio pozitivan pcr, ag je bio negativan. 

 

 

Ne znam od cega zavisi, ali su meni i brzi i PCR bili pozitivni istog dana (brzi bio negativan vece i jutro pre), a bez ikakvih simptoma pre toga.

Link to comment
19 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

četiri puta!

:ohmy:

 

 

 

kako si uspeo da postigneš

Uspela :). 

 

Jedino "interesantno" je da moji doktori (u internim razgovorima) misle da sam prvi put imala COVID u februaru 2020. 

No, pošto tada "nije postojao", lečena sam na virusnu upalu pluća. Iskreno, pola se i ne sećam, jer bunilo... Kiseonik nedelju dana, uobičajeni lekovi. 

 

 

  • +1 8
  • Hvala 1
  • Tužno 3
Link to comment
12 minutes ago, Taurean_rulez said:

Uspela :). 

 

Jedino "interesantno" je da moji doktori (u internim razgovorima) misle da sam prvi put imala COVID u februaru 2020. 

No, pošto tada "nije postojao", lečena sam na virusnu upalu pluća. Iskreno, pola se i ne sećam, jer bunilo... Kiseonik nedelju dana, uobičajeni lekovi. 

 

 

Podrska :).

Samo kad se cita je strasno 

  • Hvala 1
Link to comment
Just now, Sandradjer said:

Podrska :).

Samo kad se cita je strasno 

Hvala najlepše, ali stvarno strašno je došlo posle, kad je krenula Lombardija i mi shvatili da se umire. 

Jedna koleginica (Srpkinja) iz Lombardije je tada rekla da na kiseoniku ima vrhunsku atletičarku, nema pravila. 

A Lombardija imala para da pliva i zdravstvo pet u čelo za bilo koje drugo na svetu... 😥

  • Tužno 1
Link to comment
29 minutes ago, Taurean_rulez said:

Hvala najlepše, ali stvarno strašno je došlo posle, kad je krenula Lombardija i mi shvatili da se umire. 

Jedna koleginica (Srpkinja) iz Lombardije je tada rekla da na kiseoniku ima vrhunsku atletičarku, nema pravila. 

A Lombardija imala para da pliva i zdravstvo pet u čelo za bilo koje drugo na svetu... 😥

Dve teske godine iza nas. Sad smo pametniji, makar mi vakcinisani, lekari bolje poznaju virus.

Stvarno zabrinjava i ovaj broj umrlih u Srbiji koji objavljuju zvanicno. Valjda ce i virusu da dosadi, to nam je spas

  • +1 4
Link to comment
1 minute ago, Sandradjer said:

Dve teske godine iza nas. Sad smo pametniji, makar mi vakcinisani, lekari bolje poznaju virus.

Stvarno zabrinjava i ovaj broj umrlih u Srbiji koji objavljuju zvanicno. Valjda ce i virusu da dosadi, to nam je spas

Jeste. Od srca (nam svima) želim da polako pređe u neki oblik gripa, pa dalje u tom smislu... 

 

Mene više brine manjak zdravstvenih radnika; jedan kolega (hirurg, oko 60 g) je svojima na odeljenju rekao: Ako me donese hitna, samo šutnite kolica u ćošak. Ako odem, Bože moj. 

A ako se osvestim, JA ću da biram ko će da me leči, i to neće biti niko ko je diplomirao posle 1990. godine. 

 

Ružno je i strašno to što je rekao, ali realno - imamo mnogo lekara, a premalo iskusnih specijalista. 

 

No, svi znamo zašto je tako... 

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Pegin said:

Omikron protutnjao i kroz našu porodicu.

Od prošlog petka , prvo srednjoškolac, pa supruga, onda ja i na kraju student.

Sve u razmaku od dan-dva.

Svi vakcinisani Fajzerom.

I svi sa laganom temperaturom 37-38, zapušenim nosom i bolom u sinusima, grebanjem u grlu, lakom glavoboljom, ja čak i nekom drhtavicom prvo veče i bolovima u zglobovima

I sve prošlo u 3-4 dana.

Sad smo i pored bustera -superbustovani.

Nadam se da će ovim biti dovoljno akumuliranih antitela da izguramo do kraja pandemije.

 

Odlicno ste prosli, sad predah :)

  • +1 1
Link to comment
12 hours ago, Taurean_rulez said:

 

 

Jedino "interesantno" je da moji doktori (u internim razgovorima) misle da sam prvi put imala COVID u februaru 2020. 

No, pošto tada "nije postojao", lečena sam na virusnu upalu pluća. Iskreno, pola se i ne sećam, jer bunilo... Kiseonik nedelju dana, uobičajeni lekovi. 

 

 

 

Tako i ja, ali srećom kod kuće sam odležala.

Međutim, meni je doca rekao kad mi je uradio poslednji rtg "da sam sad mirna, ja sam svoje preležala". Ja sam bila podozriva, pa sam se dva meseca plašila strašno, razmišljala sam "zamisli sad posle onog raspada na plućima dobijem i ovo čudo", da sam znala što sad znam, bar bih bila mirna.

Kasnije mi je moja doktorka rekla da je njena porodica po svemu sudeći preležala uvezeni kovid iz Italije sredinom februara tako da nema dileme kad joj je bio početak. Što je, na kraju krajeva i dokazano obukcijom NN osobe iz januara 2020. 

  • +1 1
Link to comment
20 hours ago, Pegin said:

Svi vakcinisani Fajzerom.

I svi sa laganom temperaturom 37-38, zapušenim nosom i bolom u sinusima, grebanjem u grlu, lakom glavoboljom, ja čak i nekom drhtavicom prvo veče i bolovima u zglobovima

I sve prošlo u 3-4 dana.

 

Ja i ćerka u dlaku isto ovo, ona prva, ja za njom.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...