Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

ti si, shto li sam to ubedjena, znao za neku kucnu shpeciju za grlo shto kinezi rade sa koka kolom i nechim. bolje bi ti bilo da se setish :hihi:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

Link to comment
1 hour ago, mraki said:

Hvala, ali ne bih gazirano probavao ipak. :D

Mislim, možda nekom pomogne ali moje grlo nadraži i kad je zdravo.

lorber(lovor)

 

u 2-2.5dl vode 10 listova lovora, 10min u ključaloj vodi(zašećeriti jednom supenom kašikom). kad se ohladi, na desetak, petnaest min po jedna kašičica

  • +1 1
Link to comment
18 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

lorber(lovor)

 

u 2-2.5dl vode 10 listova lovora, 10min u ključaloj vodi(zašećeriti jednom supenom kašikom). kad se ohladi, na desetak, petnaest min po jedna kašičica

Zar to nije za kašalj?

Link to comment

Sad sam posao nesto da pojedem, reko ne valja antibiotik na prazan stomak, ionako me boli i zeludac već od lekova i čajeva. 
Kad ono, popio sam ipak poslednji danas u podne. :rolleyes:

Edited by mraki
Link to comment

 

3 hours ago, MrIncredible said:

Čitao sam još na početku pandemije da se kod korone nikako ne preporučuje inhalacija, zbog spuštanja virusa u pluća. Nit sam doktor, nit se razumem, pokušavam da pomognem, ako ima neko ko zna bolje, neka kaže...


Inhalacija se ne preporucije kod korone, uputstvo proslog novembra dobijeno od prijateljice koja radi u bolnici.Samo da potvrdim info.

 

Drzite se ljudi i da uskoro svi javite da ste zdravi🙂. Uvek brinem kad ovde ima mnogo postova.

  • +1 1
  • Hvala 2
Link to comment
25 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

pa za nadraženo grlo, ovaj mrakijev slučaj je nepoznat savremenoj medicini

Meni je promaklo da je @mraki pozitivan na koronu. Gledam unazad postove, narokan je antibioticima toliko da svetli u mrakiju (hehe he).

Ako nije pio probiotike uz ab, možda mu se potamanile i dobre bakterije u organizmu i posledično namnožila kandida. Just a thought. 

 

Bris grla na bakterije i gljivice ne bi bilo loše odraditi, ukoliko je korona isključena. 

 

 

Aaaajmooo, sledećiii! 

Link to comment
3 hours ago, MrIncredible said:

Čitao sam još na početku pandemije da se kod korone nikako ne preporučuje inhalacija, zbog spuštanja virusa u pluća. Nit sam doktor, nit se razumem, pokušavam da pomognem, ako ima neko ko zna bolje, neka kaže...

 

Jbg meni dr prepisao 3x dnevno inhalaciju kad sam imala voohan pneumoniju. Al pitati doktora...

 

Ju, sad će dvogodišnjica mog pilot kovida u Srbiji.

 

 

Link to comment
46 minutes ago, Valkyrie said:

Meni je promaklo da je @mraki pozitivan na koronu. Gledam unazad postove, narokan je antibioticima toliko da svetli u mrakiju (hehe he).

Ako nije pio probiotike uz ab, možda mu se potamanile i dobre bakterije u organizmu i posledično namnožila kandida. Just a thought. 

 

Bris grla na bakterije i gljivice ne bi bilo loše odraditi, ukoliko je korona isključena. 

 

Aaaajmooo, sledećiii! 

Ma nisam. Imam samo neku grlobolju već 2 dana, ne verujem da je korona.

Antibiotike pijem zbog urasle dlake koju sam operisao. :rolleyes:

Bilo je malo pod upalom, pa reko ne treba mi sad temp, neću znati od čega je.

Medjutim, smiruje se i to, lepo zarasta, trebam sledeće nedelje na vadim konce. Mislim da mi taj oporavak više ne može korona ugroziti.

Ali ako nisam zakačio sad odlazeći na previjanja, neću nikada.

Edited by mraki
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...