Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

6. dan supruga i dalje pozitivna na kućnom testu. I dalje kašljuca i generalno se oseća slabije, radili smo krvnu sliku i sve je kako treba. Podsećam da je PCR u ponedeljak bio negativan, ne znam da li ima smisla da ga opet radi… 

 

Radio sam isti test kao i ona jutros i negativan sam. 

  • +1 1
Link to comment

Pa jedino ako treba zbog bolovanja, ili zbog kovid green pass-a ili tako nesto.
I meni je prvi PCR bio negativan, jer sam rano otisao. 4 dana nakon toga, kucni test pokazao +, petog dana ponovljen PCR isto +

Link to comment
25 minutes ago, Have_Fun said:

Pa jedino ako treba zbog bolovanja, ili zbog kovid green pass-a ili tako nesto.
I meni je prvi PCR bio negativan, jer sam rano otisao. 4 dana nakon toga, kucni test pokazao +, petog dana ponovljen PCR isto +

Hvala ti, ovo nam malo smiruje glavu da ne bijemo šta se dešava :)

Link to comment
3 hours ago, Indy said:

Pa jel imaš kućni test ili da odeš na pravi (PCR)?

Nisam našao taj kućni u apotekama.

Do kovid centra na pravi ne planiram ako se ne pogorša nešto, ne dobijem još koji simptom…

Za sad rokam čajeve i vitamine, izolovan i radim od kuće…

  • +1 3
Link to comment
23 minutes ago, mraki said:

Nisam našao taj kućni u apotekama.

Sinoć drugarica iskopala par komada u Oazi zdravlja, donela i meni. Izgleda da je bitno naleteti kad im stigne tura, inače planu odmah, bar u BG. 

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, garmonbozia said:

6. dan supruga i dalje pozitivna na kućnom testu. I dalje kašljuca i generalno se oseća slabije, radili smo krvnu sliku i sve je kako treba. Podsećam da je PCR u ponedeljak bio negativan, ne znam da li ima smisla da ga opet radi… 

 

Radio sam isti test kao i ona jutros i negativan sam. 

bar tri dana treba da prodje od pojave simptoma, da bi pcr pouzdan bio. ja sam se testirao prvi dan kad su se pojavili i bio negativan. onda opet cetvrtog dana, i bio pozitivan, kad su svi simptomi minuli. inace, ag test je izgleda paja-isti dan kad sam dobio pozitivan pcr, ag je bio negativan. 

 

  • +1 4
Link to comment
13 minutes ago, Tihajeza said:

Wuhan, alfa, delta, omikron.

ma znam. al mi je prosto neverovatno da je neko imao sva četiri soja, pcr testom potvrđena

  • +1 2
Link to comment

Verovatno ce se smirivati vremenom CRP.. sto ljudi rekose ovde, CRP moze biti povisen i zbog drugih stvari.
Iskren da budem, meni bio povisen CRP kad sam imao onaj stomacni virus :)
Bice to sve ok, ali je kontam i dobro da snimi pluca, da budete mirni.
Fingers crossed!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...