Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

U okolini imam starijih komada četiri koji su se zarazili omikronom.

Da su lako prošli, baš i nisu. Simptomi kao kod nezgodnije gripčuge, bilo je tu antibiotika, kortikosteroida, Fraksiparina i dve upale pluća, ali niko nije ni hospitalizovan. Od toga dvoje nevakcinisanih.:isuse:

 

e. Pogrešna tema, opet. Al neka sad.

 

Edited by Malkmus
Link to comment
36 minutes ago, Sandradjer said:

Svi odgovorni koji su radili da bi se opustili i vratili u zivot a da ja znam su bili negativni (znam i decu i odrasle iz vise kuca). 

Opet svi koji su zakacili od pozitivnog iz kuce pojavili su im se simptomi 1-2-3 dan i bili su pozitivni drugi dan od pojave nekih tegoba tipa glavobolja, malaksalost (taj prvi dan simptoma su bili negativni). 

Uklapa mi se sve ovo sa pricom oko preporuka za izolaciju u nekim zemljama. 

 

Da dodam, ovi kucni testovi (oko 1000 dinara) su odlicni. Pokazuju da si pozitivan drugi dan od pojave simptoma, prvi dan kako ko tumaci prvi dan 

 

Logicno je da vas je neko iz kuce zarazio dan pre simptoma ili dan posto dobije neke simptome, vec treci dan kad posumnjaju/potvrde onda se izoluju. 

 

 

 

 

meni poznanik pozitivan, dan drugi i dan jedanaesti, računajući od pojave simptoma

Edited by Braća Strugacki
Link to comment

Grebe me grlo od jutros. Doduše, sinoć sam bio dosta napolju po minusu, verovatno je od toga.

Misim, ako sad ne zakačim, neću nikada.

Neka slavlja i jedna sahrana zadnjih dana, pa onda neka intervencija i pregledi, kontole i previjanja. Gradski prevoz češće nego inače. Stalno u nekoj gomili ljudi, koliko god sam se do sad čuvao i izbegavao… :isuse:

Edited by mraki
  • +1 1
Link to comment

Opet testirali suprugu brzim kućnim antigenskim i dalje je pozitivna. Od simptoma samo kašalj i bol u kostima. I dalje me buni negativan PCR, ali je tretiramo kao da je zaražena.

 

I dalje sam negativan, neće grom u koprive još, izgleda...

Link to comment
On 24.1.2022. at 9:28, Have_Fun said:

Interesantno je to da me niko nije kontaktirao da mi javi da su mi rezultati testa gotovi (sam sam kao sumanut kliktao refresh na portalu i u jednom momentu naleteo na okacen rezultat).
Niti email, niti sms, ni nista.
Takodje, niko me nije ni obavestio da sam u karantinu, a ni koliko karantin traje :unsure:

Tacno cu kao Nole da se pravim blesav i neobavesten, pa da prosetam malo po gradu :whistle:


Ja cu stvarno kao Novak

Jbt, niko mi i dalje nista ne govori, ne znam da li sam 10 ili 7 dana u karantinu jer su menjali nesto.

Kad sam ja njih pozvao da pitam za informaciju, likusa mi uredno zalupila slusalicu uz
- Aj don(t) spik Ingrish

A ja jos pritisnuo taster da odaberem komunikaciju na engleskom :blink:

I posle Srbija cirkus i neorganizovana..

  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...