Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Interesantno je to da me niko nije kontaktirao da mi javi da su mi rezultati testa gotovi (sam sam kao sumanut kliktao refresh na portalu i u jednom momentu naleteo na okacen rezultat).
Niti email, niti sms, ni nista.
Takodje, niko me nije ni obavestio da sam u karantinu, a ni koliko karantin traje :unsure:

Tacno cu kao Nole da se pravim blesav i neobavesten, pa da prosetam malo po gradu :whistle:

  • +1 1
  • Haha 6
Link to comment

kako da ti kazem, vakcinisan si, uchinio si sve shto si mogao, to je samo virus prehlade™, mislim da je javno mnjenje ful na tvojoj strani. nisam ni ironichna :s_w:

sent from novi mnogo jak bubamoto.



  • +1 4
  • Haha 1
Link to comment
51 minutes ago, Have_Fun said:

Interesantno je to da me niko nije kontaktirao da mi javi da su mi rezultati testa gotovi (sam sam kao sumanut kliktao refresh na portalu i u jednom momentu naleteo na okacen rezultat).
Niti email, niti sms, ni nista.
Takodje, niko me nije ni obavestio da sam u karantinu, a ni koliko karantin traje :unsure:

Tacno cu kao Nole da se pravim blesav i neobavesten, pa da prosetam malo po gradu :whistle:

 

Obavezno nađi neku decu da im podeliš nagrade.

 

Posle reci da nisi imao informaciju da ne smeš.

  • +1 2
  • Haha 7
Link to comment

Ajde ovde, mada nije forumaš u pitanju (bar se nadam).
Žena se sinoć čula sa doktorkom iz DZ ona joj rekla:
Ajde dođi da te poslušam, nije gužva...
Otišla, pluća ok. Saturacija ok...
Pitala za moj buster. Doktorka rekla:
Može, ali ja bih sačekala.
Ajde dok ti izađeš negativna, ali ako hoće može, samo neka očekuje reakciju jaču.


Nije bilo gužve izgleda da je tako uvek vikendom?
Zanimljivo da kad je izlazilo odjednom je došlo 15-ak mladića i devojaka u grupi na pregled. [emoji15]







... Shiit has hit the fan

  • +1 4
Link to comment
Ajde ovde, mada nije forumaš u pitanju (bar se nadam).
Žena se sinoć čula sa doktorkom iz DZ ona joj rekla:
Ajde dođi da te poslušam, nije gužva...
Otišla, pluća ok. Saturacija ok...
Pitala za moj buster. Doktorka rekla:
Može, ali ja bih sačekala.
Ajde dok ti izađeš negativna, ali ako hoće može, samo neka očekuje reakciju jaču.


Nije bilo gužve izgleda da je tako uvek vikendom?
Zanimljivo da kad je izlazilo odjednom je došlo 15-ak mladića i devojaka u grupi na pregled. [emoji15]







... Shiit has hit the fan


ispitni rok je u toku. tu se sheruje. i u ovu poshtenu kucu je omikron sa filoloshkog fakulteta od chetvrtka. ponedeljak potvrdjeni kontakt, chetvrtak temperatura. osim studentske studentske zajednice, mi ostali smo i dalje ok. takodje, poshto smo vakcinisani i nemamo simptome, ponashamo se kao da nam nije nishta. shto i ostalima preporuchujem, chuvajte one koje volite, izvrshite pritisak na one koje volite da se chuvaju. nemaskirani debili po autobusima vishe ne treba da budu nash problem.

sent from novi mnogo jak bubamoto.



  • +1 2
Link to comment
ispitni rok je u toku. tu se sheruje. i u ovu poshtenu kucu je omikron sa filoloshkog fakulteta od chetvrtka. ponedeljak potvrdjeni kontakt, chetvrtak temperatura. osim studentske studentske zajednice, mi ostali smo i dalje ok.

sent from novi mnogo jak bubamoto.


Pa da ovi su došli svi zajedno, ko sa žurke...







... Shiit has hit the fan

Link to comment
Pa da ovi su došli svi zajedno, ko sa žurke...







... Shiit has hit the fan

pa neko im pozitivan pa frka. to je ok. i ovi moji sa temoperaturama kukaju po celu noc, uporedjuju parametre i izvinjavaju se jedni drugima ko je prvi pocheo :s_w:

ko mora da bude u kolektivu i ko ima shkolsku decu, taj samo moze da broji dane.

sent from novi mnogo jak bubamoto.

  • +1 2
Link to comment
3 hours ago, Have_Fun said:

Interesantno je to da me niko nije kontaktirao da mi javi da su mi rezultati testa gotovi (sam sam kao sumanut kliktao refresh na portalu i u jednom momentu naleteo na okacen rezultat).
Niti email, niti sms, ni nista.
Takodje, niko me nije ni obavestio da sam u karantinu, a ni koliko karantin traje :unsure:

Tacno cu kao Nole da se pravim blesav i neobavesten, pa da prosetam malo po gradu :whistle:

To si ti nesto falsifikovao. ID testa sigurno kaze da je radjen 26. januara

  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment

Supruga juče kašlje, odradimo brzi test (kućni) pozitivna. Odradimo još jednom, pozitivna. Ja negativan na istom testu.

 

Danas ode odradi PCR, negativna. Opet odradimo antigentski brzi test, ona opet pozitivna, a ja negativan. 

 

šta se dešava koji moj

Link to comment
5 hours ago, Have_Fun said:

Interesantno je to da me niko nije kontaktirao da mi javi da su mi rezultati testa gotovi (sam sam kao sumanut kliktao refresh na portalu i u jednom momentu naleteo na okacen rezultat).
Niti email, niti sms, ni nista.
Takodje, niko me nije ni obavestio da sam u karantinu, a ni koliko karantin traje :unsure:

Tacno cu kao Nole da se pravim blesav i neobavesten, pa da prosetam malo po gradu :whistle:

 

4 hours ago, Sammael said:

 

Obavezno nađi neku decu da im podeliš nagrade.

 

Posle reci da nisi imao informaciju da ne smeš.

 

4 hours ago, Frank Pembleton said:

........


Nije bilo gužve izgleda da je tako uvek vikendom?
Zanimljivo da kad je izlazilo odjednom je došlo 15-ak mladića i devojaka u grupi na pregled. emoji15.png







... Shiit has hit the fan
 

 

Edited by Ras
  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment
52 minutes ago, garmonbozia said:

Supruga juče kašlje, odradimo brzi test (kućni) pozitivna. Odradimo još jednom, pozitivna. Ja negativan na istom testu.

 

Danas ode odradi PCR, negativna. Opet odradimo antigentski brzi test, ona opet pozitivna, a ja negativan. 

 

šta se dešava koji moj

Mozda je nesto drugo sto antigenski konzistentno nalazi, a nije korona 

Link to comment

Pa šta bi moglo ako je antigenski baš za koronu? :D Nisam pametan više. Ona se oseća malo malaksalo i kašlje, generalno je dobro, kao neka prehlada. Doktorka iz Covid ambulante joj rekla da može ovakav slučaj da se desi na početku bolesti i da PCR bude negativan, a antigenski pozitivan, pa da odmara i da prati stanje i da ima koronu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...