Jump to content
IGNORED

Nekretnine


MrX

Recommended Posts

https://www.halooglasi.com/nekretnine/prodaja-stanova/banjica-soliteri-crnotravska-1-5-4430/5425620498048?sid=1508239905213

 

Pobednik!

 

Ukratko, stan na 20om spratu banjičkih solitera. 44m2 + terasa od 30m2 "na račun koje se stan može proširiti. Voda je izvučena na terasu, tako da je zamišljeno da se na terasi može napraviti oaza za uživanje sa pogledom na Beograd."

 

Cijena - prava sitnica. 110.000 EUR 

 

:lolol:

Link to comment

Moja drugarica je prosle godine kupila kod stan imo centra od 72 kvadrata za 70 hiljada. Nije mi bas jasna njegova logika... A tek 20. sprat, wtf. 

NIsi video kako je sredio šank? Vredi svake pare. 

 

Pogled na Beograd je zapravo prilika za antropološku studiju divljogradnje Kanarevog brda i Miljakovačkih staza.

 

 

A tek uzivancija kad ne radi lift :D

Na sve je mislio:

 

Zgrada ima tri lifta. Stan ima pripadajući podrum.

 

Dakle, ako se pokvare sva tri lifta može se zanoćiti u podrumu. 

Link to comment

https://www.halooglasi.com/nekretnine/prodaja-stanova/banjica-soliteri-crnotravska-1-5-4430/5425620498048?sid=1508239905213

 

Pobednik!

 

Ukratko, stan na 20om spratu banjičkih solitera. 44m2 + terasa od 30m2 "na račun koje se stan može proširiti. Voda je izvučena na terasu, tako da je zamišljeno da se na terasi može napraviti oaza za uživanje sa pogledom na Beograd."

 

Cijena - prava sitnica. 110.000 EUR 

 

:lolol:

 

sta znaci ovo AGENCIJSKA PROVIZIJA 2%? Mislim znam sta znaci, ali kada tako napisu zvuci kao da tu proviziju placa kupac pa ga upozoravaju? (mislim pitam, posto generalno u drugim drzavama gde sam zivela je placa prodavac i ne navodi se u oglasima tako)

 

Btw, jel to kuhinja tako treba da izgleda ili je u procesu neke renovacije? A i slike su mu ocajne. Ne verujem da je ozbiljan ako nije mogao ni da se potrudi da sakupi djubre i napravi kvalitetne fotke.

 

+ za sta da agencija naplacuje 2%, ako nisu mogli ni to da mu srede. 

Edited by rajka
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...