Jump to content
IGNORED

Nekretnine


MrX

Recommended Posts

44 minutes ago, Frank Pembleton said:

Puno srece...

Ja sam svoje odradio...

Pod "bele zgrade" mislis na dvospratnice ili cetvorospratnice u 45-om i 70-om ili ove u 44-om?

dvospratnice ili cetvorospratnice u 70-om

 

Super da si ti zavrsio, gde si uzeo?

Link to comment
1 minute ago, mozzer said:

dvospratnice ili cetvorospratnice u 70-om

 

Super da si ti zavrsio, gde si uzeo?

Aha. Ok.

Mi uzeli u 21-om, to za izdavanje...

Da nisi gledao slučajno neki u 45-om gde je vlasnica u USA ili Kanadi. I parket kod prozora je propao?

Link to comment
9 minutes ago, Frank Pembleton said:

Aha. Ok.

Mi uzeli u 21-om, to za izdavanje...

Da nisi gledao slučajno neki u 45-om gde je vlasnica u USA ili Kanadi. I parket kod prozora je propao?

Nisam gledao 45-ti za sada samo 70-ti. Ako se ne pojave novi u belim zgradama probacu sa ovima u ovim crvenim visokim zgradama 12-15 spratova, cene su dosta nize od belih (npr 60k se trazi za stan od 45 kvm doduse i kompletno renoviranje)...

 

Super za 21-vi i sretno sa iznajmljivanjem :)

Link to comment
9 hours ago, mozzer said:

Nisam gledao 45-ti za sada samo 70-ti. Ako se ne pojave novi u belim zgradama probacu sa ovima u ovim crvenim visokim zgradama 12-15 spratova, cene su dosta nize od belih (npr 60k se trazi za stan od 45 kvm doduse i kompletno renoviranje)...

 

 

Одприлике друже то је та разлика у цени.Мислим између сређеног и не сређеног стана.

 

Вала ако неко зна око станова и ако је неко прошао сито и решето то је франк.:D

Edited by Блок_64
Link to comment
On 26.8.2018. at 23:13, Блок_64 said:

И једна од најбитнијих ствари јесте да тачно знаш шта хоћеш.

i koliko si u stanju sam da uradiš.

znam čoveka koji je platio čišćenje stana posle renoviranja, pranje prozora i slično.pre godinu dana kupio sam 48 kvadrata za renoviranje. jedino što nije dirano je elektrika (sem nekih sitnica koje sam sam odradio) i što je kompletna stolarija samo prefarbana. sami smo skinuli stare pločice, tapete i farbali stolariju. koplet kupatilo (vodovod, keramika, sanitarije) izašlo je 1600€, zidar, bravar, parketar, roletnar i moler sa materijalom 1500€. iskrpljena su oštećenja na zidovima, popravljena ograda na balkonu, sve je pregletovano i okrečeno, parket je ishoblovan sa sitnim popravkama, postavljene su nove Alu roletne. sa farbom za stolariju, klimom i još koječim ispalo je ni 100€/m2.

 

da je sve drugi radio, 150€ u vr' glave.

 

Link to comment
On 27.9.2018. at 13:23, Frank Pembleton said:

Bio je jedan od 60 kv za 75k renoviran pre 5 godina, bukvalno samo uđeš, al otišao jbga ;-)

Do sada sam jurio ove u cetvorospratnicama. Prvi na I spratu delimicno renoviran traze 72k (za 40kvm), ja odlucim da ponudim odmah sutra 69k sa namestajem... prodato. Drugi potpuno renoviran zaista izgleda ludacki ne treba ni 1 dinar da se ulozi, 40kvm traze 88k... zakazao razgledanje... zovu taj dan... prodato za 88k :)

 

Dakle sada gadjam ove u visokim crvenim zgradama....

Link to comment
On 6.10.2018. at 15:02, djordje geprat said:

DA PITAM I OVDE ISTO ŠTO I MA MAJSTORSKOM TOPIKU. POTREBAN KERAMIČAR I PARKETAR

Brat od dobrog drugara je parketar, stanuje u Jakovu ali ima kola. Ako te zanima posalji mi poruku na pm

Link to comment
21 minutes ago, mozzer said:

Do sada sam jurio ove u cetvorospratnicama. Prvi na I spratu delimicno renoviran traze 72k (za 40kvm), ja odlucim da ponudim odmah sutra 69k sa namestajem... prodato. Drugi potpuno renoviran zaista izgleda ludacki ne treba ni 1 dinar da se ulozi, 40kvm traze 88k... zakazao razgledanje... zovu taj dan... prodato za 88k :)

 

Dakle sada gadjam ove u visokim crvenim zgradama....

Au jbte 2k evra kvadrat??? 

Pa šta je taj ostavio u stanu zlatne slavine?

Link to comment

Ocito je usla neka lova, veca lova za pranje, sad mi je jasno kako su rasprodati ceo A Blok i ovaj blok kod Airporta sto je pravio ovaj cuveni privrednik Garman....

Link to comment

Ako ste se pitali gde je ona lova koje stampaju FED i ECB, kao i koje su posledice istorijski niskih kamatnih stopa, pa upravo ih gledate i kod nas i u svetu:
1. Nekretnine

2. Berza

I posle kazu nema inflacije :)

 

Link to comment
14 hours ago, brusli said:

Ako ste se pitali gde je ona lova koje stampaju FED i ECB, kao i koje su posledice istorijski niskih kamatnih stopa, pa upravo ih gledate i kod nas i u svetu:
1. Nekretnine

2. Berza

I posle kazu nema inflacije :)

 

A za kada prognoziramo bubble burst u Svetu i kod nas?

Link to comment

Hvala brus

 

Ja sam pricao sa raznim ljudima ovih dana zbog ove price oko stana i potencijalnog bubble-a, neke dve informacije koje su vise misljenja bazirana na dostupnim informacijama: 1) kod nas u Srbiji ce jos najmanje 1 godinu (mozda i 2) da dolazi ovaj kapital za pranje para, a posle toga se ocekuje zastoj sa svim posledicama 2) na nivou svetske ekonomije niko ne moze da predvidi kada ce nastupiti zastoj (ovaj scenario o kome pise brus) i ima raznih ideja kako ce to da izgleda, od bitcoina do neznatnog potresa...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...