Jump to content
IGNORED

Nekretnine


MrX

Recommended Posts

to sa uknjižbom otkupljenog stana može da bude zajebano jer mnoge zgrade stare 30 i kusur godina nisu uknjižene pa mora prvo taj deo da se obavi. ko to obavlja, uknjiženje zgrade?

Link to comment
  • 4 weeks later...

Imali neko iskustva oko akanja sa katastrom?

Jedan od ukucana je predao zahtev za upis u katastar pre nekih 10ak godina (okvirno), od tada nemamo pojma sta se desvalo, u svakom slucaju nema nas u spisku. Da li postoji nacin da ja nekako dodjem do tog zahteva i malo ga proguram? Ili je bolje da podnesem novi zahtev ispocetka?

Link to comment
  • 2 weeks later...
On ‎28‎.‎11‎.‎2018‎. at 13:08, goofs said:

Imali neko iskustva oko akanja sa katastrom?

Jedan od ukucana je predao zahtev za upis u katastar pre nekih 10ak godina (okvirno), od tada nemamo pojma sta se desvalo, u svakom slucaju nema nas u spisku. Da li postoji nacin da ja nekako dodjem do tog zahteva i malo ga proguram? Ili je bolje da podnesem novi zahtev ispocetka?

Ako imaš broj zahteva idi pitaj šta je, moguće da su ti slali da platiš šta treba a ti to nisi primio, pa oni onda pauziraju upis...

Link to comment
  • 4 weeks later...
3 hours ago, Miki_belavista said:

Moze li neko da kaze koje su stvarne cene stanova na Bezanijskoj kosi ili Zemunu? Ne ovo oglasi,nego prodajne cene.

"onolike kolike je neko spreman da plati"

Mnogo ti je to neodredjeno...

 

Link to comment
53 minutes ago, brusli said:

Jel su ovo prave prodajne cene, ili i ovde ima mucki u smislu prikaza manjih/vecih cena iz nekog razloga ?

 

Ovo jesu cifre iz ugovora, e sad da li je neko muljao ili ne sa tim aneksima nemam pojma, i da, pitanje je ažurnosti upisa...

SUS ovo je verovatno najrealnije što možeš da vidiš onako "spolja" .

  

Link to comment
  • 1 month later...

Polako sam počeo da razgledam oglase ali nisam još išao da gledam stanove. Uglavnom interesuje me Donji Dorćol, deo oko Balonijeve pijace i oko Cvijićeve. Za sad ono što sam mogao da vidim cene su na nivou iz 2008 godine i uglavnom su u prodaji suterenu, prizemlja i potkrovlja kod stare gradnje. Ako neko ima neke predlog za neku novogradnja na ovim lokacijama neka napiše naravno pod uslovom da cena nije prevelika - 2000 evra sa Pdvom maksimum a i to mi deluje previše.

Link to comment

Nije baš donji Dorćol ali kod mene u Čelopečkoj zidaju dve zgrade koje bi trebalo da budu gotove ove godine. To je lep i miran/tih kraj. Ne znam kakve su cene pa pogledaj, možda su dobre.

Link to comment
23 hours ago, Bujodrag said:

Nije baš donji Dorćol ali kod mene u Čelopečkoj zidaju dve zgrade koje bi trebalo da budu gotove ove godine. To je lep i miran/tih kraj. Ne znam kakve su cene pa pogledaj, možda su dobre.

Cisto sumnjam da je ispod 2000 evra po m2 sa PDV-om ali hvala na predlogu. Svraticu da pogledam a lokacija je dobra, ja sam ziveo relativno blizu u Cvijicevoj pa dobro poznajem taj kraj.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...